استفاده از این محتوا رایگان میباشد

چارا برای خلق ارزش و توسعه مهارت های درونی و رشد استعدادها و جایی برای انجام پروژهای برنامه نویسی هست، هدف ما پیاده سازی ایده شما و توسعه مهارت های فردی کاربران برای ارتقا و اجرای هدفمندانه کسب و کارها میباشد بیشتر آموزش های سایت به صورت رایگان در اختیار شما هستند اما برای دسترسی به همه آموزش ها نیازمند تهیه عضویت ویژه سایت ما میباشید.

آموزش ویجت wrap در فلاتر

سایت مرجع فلاتر

آموزش ویجت wrap در فلاتر

آموزش ویجت wrap در فلاتر

عملکرد ویجت Wrap

میخوام از یکی دیگه از ویجت های فلاتر استفاده کنم که اسمش هست wrap که من برای نشون دادن کاربرد Wrap از همون Container های بخش قبلی استفاده میکنم ویدیو زیر و ببینید.

خب توی ویدیو بالا دیدید که من اومدم یه Container اضافه کردم. اما به این دلیل که فضای کافی رو نداشت اسکرین من با خطا مواجه شد برای رفع این مشکل ما از ویجت wrap استفاده میکنیم مطابق با ویدیو زیر عمل میکنیم.

توی ویدیو بالا تونستیم اون Container به یه خونه پایین تر با استفاده از wrap منتقل کنیم و مشکل رو برطرف کنیم ، ما حتی میتونیم با wrap چینش ویجت ها مون رو هم تعیین کنیم ویدیو زیر و ببینید. ( آموزش ویجت wrap در فلاتر )

ویژگی های ویجت Wrap

ویژگی دیگه ای که داره اینه که ما میتونیم از Alignment و یا از spacing هم استفاده کنیم ادامه آموزش و ببینید

خب دوستان با معرفت من دیدید که ما تونستیم بهش Spacing و فاصله بدیم و با استفاده از ویجت wrap تونستیم ساختار و چیدمان ویجت هامون و مدیریت کنیم که با مشکل مواجه نشن در نمایش موفق باشید.

آموزش کار با ویجت Spacer
آموزش ویجت Transform در فلاتر
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست