استفاده از این محتوا رایگان میباشد

چارا برای خلق ارزش و توسعه مهارت های درونی و رشد استعدادها و جایی برای انجام پروژهای برنامه نویسی هست، هدف ما پیاده سازی ایده شما و توسعه مهارت های فردی کاربران برای ارتقا و اجرای هدفمندانه کسب و کارها میباشد بیشتر آموزش های سایت به صورت رایگان در اختیار شما هستند اما برای دسترسی به همه آموزش ها نیازمند تهیه عضویت ویژه سایت ما میباشید.

اصول کسب و کار _ بخش اول

اصول کسب و کار _ بخش اول

اصول کسب و کار _ بخش اول: آشنایی با اصل تکامل.در قدم اول نیاز به تغییر باورهایتان دارید. تغییر آهسته صورت می گیرد. تا زمانی که بگویید یک کار عجیب و خارق العاده است. باور شما از آن کار فاصله زیادی دارد. و فاصله شما از کار زیاد است. اما زمانی فاصله شما با آن کار کم می شود که برای شما معقول و دست یافتنی باشد. و انجام آن کار برای شما اتفاق عجیبی نیست. تمام جهان با اصلی به نام اصل تکامل شکل گرفته است.


اصل تکامل:

اصل تکامل یعنی آرام آرام، در جهت رسیدن به اهداف حرکت کردن، نه یک جهش سریع!
دلایل عدم پیشرفت مالی در کسب و کار:
یکی از عمده دلایل عدم پیشرفت مالی داشتن باورهای ذهنی غلط است.
باید توجه کنید که تغییر در مسیر درست بصورت آرام صورت می گیرد. پس نباید انتظار داشته باشید همزمان با تغییر باورهایتان تغییر چشم گیری در وضعیت کاری ومالی شما اتفاق بیفتد.
تغییرات چشم گیر و سازنده مستلزم صرف زمان مناسب و تمرین اصل تکامل است.


پرداخت بدهی، آرامش ذهن و نوآوری:

پرداخت بدهی باید در اولویت کار شما باشد. برای مثال شخصی با بدهی زیاد باورهایش را تغییر می دهد و مدتی را صرف پرداخت بدهی و رسیدن به نقطه صفر می کند. این کار کاملا صحیح و اصولی است. چون بعد از پرداخت بدهی ذهن به آرامش می رسد و می تواند به ادامه مسیر تکامل متمرکز شود.
در نتیجه پرداخت بدهی را در اولویت خود قرار دهید. طمع نکنید. بعد از پرداخت بدهی و آرامش ذهنی، شما آماده هستید برای افکار و ایده های بزرگ برای موفقیت های بزرگتر.
گام اول، قدم برداشتن در مسیر درست و طی کردن دوره تکامل است.هر چه در مسیر تکامل پیش می روید سرعت تغییر و تحول شما بیشتر می شود. موفقیت لگاریتمی است.به زبان ساده تر مشابه یک بهمن است. یک بهمن تنها با یک سنگ کوچک شروع می شود ولی در مسیر بزرگ و بزرگتر می شود.
بطور مثال ممکن است شما در ماه اول ۱میلیون تومان، در ماه دوم ۲ میلیون تومان، و در ماه سوم 7 میلیون تومان درآمد داشته باشید‌.


انتظار و باورهای غلط نداشته باشیم تا نا امید و دلسرد نشویم.


در گام دوم سعی کنید وقتی به موفقیتی می رسید آن را تدوام ببخشید.
برای مثال اگر دآرمد شما از ۱ میلیون تومان به ۵ میلیون تومان رسید .سعی کنید یک مدت آن را در محدوده ۵ میلیون تومان نگهدارید. آن وقت است که ذهن شما آمده پذیرش ماهی ۸ میلیون تومان است. و به این سمت حرکت می کنید.( قانون تکامل).

شما اصول کسب و کار 1 را هم اکنون مشاهده می کنید. برای دیدن کل آموزش ها کلیک کنید.

اصول کسب و کار _ بخش سوم
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست