پرش به محتوا

تبلیغات به تنهایی کافی نیست! ✔️

تبلیغات به تنهایی کافی نیست

تبلیغات به تنهایی کافی نیست:می خوام نکته ای رو بهتون بگم که شاید شنیدنش خیلی خوشایند نباشه. اون نکته هم اینه که تبلیغات به تنهایی کافی نیست و براتون هیچ معجزه ای نمی تونه انجام بده.

[restrict]

نکته ای که وجود داره اینه که تبلیغات در بسیاری از موارد، هدفش اینه که یه فرد جدید رو ترغیب کنه که خرید اولش رو انجام بده و بعد خرید اول، خریدای بعدیش رو هم انجام بده.

این موضوع به کیفیت خدمات شما، کیفیت محصول شما و نوع برخورد شما و خیلی موارد دیگه بستگی داره.

بنابراین فکر نکنید که ما با تبلیغات می تونیم معجزه بسیار بزرگی انجام بدیم.

زمانی این معجزه اتفاق میفته که کیفیت خدمات و محصولات شما خوب یا عالیه و شما بسیار خوب با مشتریان برخورد می کنین و فقط مشکلتون اینه که افراد زیادی شما رو نمیشناسن.

میتونین با طراحی تبلیغات اثرگذار کاری کنین که افراد جدید شما رو بشناسن و این ریسکو بکنن که اولین خریداشونو از شما بکنن.وقتی که اولین خریدشونو انجام دادن دیگه به شما بستگی داره که آیا خریدهای دومی در کار هست یا نه. آیا این ارتباط ادامه پیدا خواهد کرد یا نه.

[/restrict]

تبلیغات به تنهایی کافی نیست :نکته مهمی که می خوام تاکید کنم اینه که شما با تبلیغات خودتون کاری می کنید که افراد جدید با شما آشنا بشن و در حدی به شما اعتماد کنن که اولین خریدشونو انجام بدن.

حتی اگه این خرید اول، خرید کوچیکی باشه.

اگر کار، محصولات و خدمات شما عالی بود و شما فردی واقعا مسئول و پاسخگو نسب به مخاطبانتون هستین می تونین این اطمینان رو داشته باشین که این خریدار کم کم خریدهای دوم و سومشو انجام خواهد داد و به مرور زمان به یک مشتری بسیار خوب و وفادار تبدیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.