پرش به محتوا

مرد آلفا بخش بیست و دوم ✔️

مرد آلفا بخش بیست و دوم: عوامل دفع زنان (4)

12) رو راستی و صداقت

واقعا مرد باید احمق باشه، که فکر کنه صداقتش عامل جذبه. مثلاً خیلی از پسرا میرن حقیقت رو راجب مشکلاتشون یا ضعف های شخصیتیشون رو میگن. و فکر می‌کنند دختر پیش خودش میگه: ایول پسری که  نمیتونه ضعف‌های خودش رو از من بپشونه، نمیتونه دو روز دیگه به من دروغ بگه. پس خوبه که با این باشم. ولی متاسفانه زن ها این طرز تفکر رو ندارند.

واقعاً ببینین یک مرد آلفا، باید بتونه یه سری از چیزها رو بپوشونه. و این ها را جلوتر بیشتر میگیم. خب پس این موارد عامل جذابیت نیستند.

اصلا نهم، این که جذب زنان وضع طبیعی مردها نیست. یک آپشن اضافه است. اگر مردها دنبال علاقمندی های طبیعی مردونه خودشون برن، نمیتونن یک مرد جذاب باشند.

ببینین شما ممکنه توی زندگیتون یکی دو تا زن بهتون جذب شده باشند. و شما اون ها رو از دست داده باشید. دوستان جذاب بودن برای زنان یک آپشن اضافه ای که روی مرد نصب میشه. اینو شما باید برین به شخصیتتون اضافه کنین. و همه مردها به طور طبیعی این رو ندارن. حتی اون مردهایی که به نظر به طور طبیعی جذابیت دارن. مثلا  این افراد توی مشاغلی بودند، دستفروش بودند، بازاری بودند، یا پدر خیلی زبون بازی داشتند، که یه آپشن بهشون اضافه شده. و الا مرد به صورت طبیعی برای یک زن به حالت طبیعی و معمول خودش ،جذاب نیست. به خصوص در دنیای مدرن.پس باید اون ۶ ویژگی جذابیت  روی شخصیت شما نصب بشه.

اصل دهم، اعتماد دخترا با رو بودن به دست نمی‌آید، با قدرت به دست می آید. ببینید آقایان مقولات اجتماعی اون جوری نیستش که ظاهرشون نشون میده. شاید شما این سوال براتون پیش بیاد، چی میشه که دیگران به شما اعتماد می‌کنند؟

همه آموزش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.