مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش بیست و نهم ✔️

مرد آلفا بخش بیست و نهم: شی تست و مبارزه جذب

شی تست

ببنید شما باید بازی جذب رو بلد باشید. وقتی شما وارد فرآیند جذب میشید، دختر شروع میکنه با شما بازی کردن. بطور مثال یه شی تست داریم به اسم هول سنج. شروع مینه به یه شی تستایی، میاد ببینه که شما چقدر آب دهنتون راه میفته. می بینه که شما هول هستید. میگه بای بای خداحافظ. خداحافظی میکنه با شما یا شروع میکنه شما را مسخره کردن، ببینه شما چه کار می‌کنید یا حتی میاد تو فاز کل کل ببینه بلدی تو هم کل کل کنی؟ یا شروع میکنه به تو حمله کردن یا صمیمی شدن.

بازی های عجیب و غریب میکنه تو شی تست یهو برمیگرده میگه من با هیچ پسری وارد رابطه نمیشم. یه شی تست میزنه ببینه چی در جوابش می خوای بگی. اینجاست که آدمی که ساده است و بلد نیست، کار رو میبره تو استدلال و تحلیل که این حرکت کاملا حرکت غلطیه.

مبارزه جذب

اصل 20، جذب یک مبارزه است با خود دختر و رقبا. مبارزه هم از جنس شمشیربازیه. خوب وقتی که میرین سمت یک دختر که جذبش کنید، قاعدتاً مقاومت میکنه. هی شروع میکنه کاری کنه که اون روح ضعیف شما بیاد بیرون. ببین شما میرین سمت یه دختر که پیام بدید، ده تا پسر دیگه، پنجاه تا پسر دیگه هم پیام دادند، که حداقل با هفت، هشتاشون داره پیام میده. باید بتونید تو این رقابت برنده بشین.

شما از اونای دیگه برترین. چرا؟ چون دارید الان آموزش می بینید. می دونین که باید چیکار بکنین، ولی یادتون نره که این یک مبارزه است. اونایی که اهل مبارزه نیستند، فکر می کنن عشق یه چیز رویایی و شیرین و نورانی و …… و کسی که اینجوری فکر می‌کنن، خدا حافظ. همین الان دیگه ادامه آموزش رو بزارن کنار.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

مرد آلفا بخش بیست و هشتم ✔️
مرد آلفا بخش سی و یکم ✔️
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست