مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش بیست و هفتم ✔️

مرد آلفا بخش بیست و هفتم: رشد تدریجی و فراموش کردن کلیشه ها

اگر قرار تمرین نکنین همین الان دوره رو ببوسین بزارین کنار و برید پی زندگیتون. حتماً حتماً باید تمرین و مرور کنین. چون اینجا می خواد یک ویژگی جدید در شما متولد بشه. ویژگی که نیست و فقط با تمرین زیاد شما حرفه ای میشین. هر کس توی زندگی به جایی رسیده از تمرین رسیده، و لاغیر.

تمرین و رشد تدریجی در جذب

اصل 16رفقا، رشد در این مسیر تدریجیه. یعنی چی؟ یعنی پیش خودت بگی من این دوره را طی سه روز گوش کنم، یهو متحول بشم. نه بابا اینجوری نیست. شما از الان شروع کنین به تمرین کردن، مثلاً ده درصد قدرتتون افزایش پیدا میکنه. یه دفعه از صفر نمی رسین به هشتاد، پس تدریجیه.شما خودتون رو همیشه با دیروز خودتون مقایسه بکنین. هی خودتون رو با حالت مطلوب مقایسه نکنین.

فراموش کردن کلیشه ها

اصل 17، آنچه از عشق در فیلم ها می بینید رو فراموش کنید. ببینید رفقا داستان لیلی و مجنون، داستان عشق زیبا نیست. داستان پسری که بلد نیست دختری رو به خودش جذب کنه.

این داستان هایی که توی فیلم ها شما نگاه میکنین، که مثلاً یه مردی هستش از این مرد عینکی‌ها که همه مسخرش میکنن، کسی این رو اصلا آدم حساب نمی کنه، بعد یهو یه زنی که خیلی شاخه و همه دنبالشن و با یه پسر شر و شور بوده و فهمیده اون پسره چقد عوضی بوده، میره جذب این پسر عینکی نایس و گوگولی میشه و این دختر یک گنجی رو کشف میکنه در درون این یارو، اینا همش داستان تخیلیه. که مثلا یه مردی خیلی آرومه نشسته یه جایی یهو یه زن میاد میگه: سلام، چطوری؟ خوبی؟ چرا اینجا نشستی؟ و شروع می کنن به حرف زدن، اینا همش چرته، مال فیلماس.

واقعیت اینه که زن ها به خاطر قیافشون و  به خاطر این که مردها زیاد به سمتشون میرن، اعتماد به نفسشون بالاست. خصوصاً توی ایران و بگم که خارج از کشور هم همینه.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

مرد آلفا بخش بیست و ششم ✔️
مرد آلفا بخش بیست و هشتم ✔️
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست