پرش به محتوا

مرد آلفا بخش بیست و چهارم ✔️

مرد آلفا بخش بیست و چهارم: جذب و سرعت جذب در زنان

انعطاف،رقص دونفره

اصل دوازدهم اینکه جذب، مثل یک رقص دو نفر است. دوستان قطعاً شما رقص های دونفره مرد و زن دیدید. مرد مثل لیدر رقصه. گاهی وقتا زن و میبره بالا میچرخونه. گاهی زن و رها میکنه، به زمین پهنش می کنه یا گاهی وقتا زن در میره. و مرد باید با یه دست دیگه بگیرتش. حرکات مختلف انجام میده. اما نکته اینجاست که چرا میگم رقص؟

به خاطر اینکه شما یک نظم ثابت در رقص نمی‌بینید.در جذب گاهی وقتا زن پس میزنه گاهی وقتا شما پسش میزنید گاهی وقتا باید نحیش کنی. گاهی وقت ها براش مردونگی رو می کنی،و گاهی وقتا بی خیالی نشون میدی. این بالا و پایین باید نشون بدین. شما باید انعطاف رقصیدن با یک زن رو داشته باشین. بعد حوصله رقص داشته باشین. حوصله چموشی زن را داشته باشین، اگه نداشته باشین نمیتونین زن و جذب کنید. زن دوست داره بازی بکنه.

سرعت جذب در زنان و مردان

اصل سیزدهم جذب در زنان متفاوت از مردانه. چند تا تفاوت داره، مردان به سرعت و زنان به آرامی جذب میشن. یعنی گاهی وقتا یه مردی یه زنی و توی خیابون میبینه و حتی به بچه هاش هم با این زن فکر میکنه. مرد میگه وای من اصلا می خوام با این ازدواج کنم. اما زن ها اینجوری نیستن. زنا زمان میبره تا جذب بشن. زنان به آرومی جذب میشن ولی شما سریع تصمیم گرفتی. اما باید صبر کنی تا اون چیزایی که زن باید در شما تیک بزن رو بزنه. بتونه این موارد رو ببینه.

مردان عموماً به ویژگی‌های ظاهری یک زن، و زنان به ویژگی‌های کاریزماتیک شخصیتی جذب میشن. این همون شش موردی هستش که در یک مرد ذکر کردیم.

همه آموزش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.