مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش دهم ✔️

مرد آلفا بخش دهم: حوزه عواطف

چی میشه که یک زن از یک مرد خوشش میاد و چی میشه که خوشش نمیاد؟

خوب این حوزه‌ی جذابیت و کاریزماست. اما حوزه عواطف، حوزه ی احساسات ما و  اخلاقیات هم مربوط به این حوزه هستش. اخلاقیات ما یا حوزه انسانی ما مربوط به حوزه عواطفه.

اگر کسی در حوزه اخلاقیات میلنگه، این آدم عواطف انسانی ضعیفی داره. موقعی این حوزه تحریک میشه که حوزه قبلی تحریک شده باشه . یعنی وقتی شما تونسته باشید در یک زن حوزه‌ کاریزما رو فعال کنید،حوزه جذابیت رو فعال کنید، با عواملی که نام می بریم احساسات و عواطفش هم فعال میشه. خوب این نتیجه میده به حوزه تفکر، یعی کم کم شروع میکنه به خودش رو قانع کردن، که شما آدم خوبی هستید. شما پسر خوبی هستید. ببینید اشتباه نکنید، فکر گرایی رو کنار بزارید.

ببینید در انسان اینجوری نیستش که اول ذهنی قانع بشه، بعد حس تنفر و علاقه به چیزی پیدا کنه، نه. اول تنفر و علاقه پیدا میشه و بعد توجیه می تراشه. ببینید یک دختر اول به یه آدم حس پیدا میکنه .حالا این ممکن مستقیماً از حوزه کاریزما بدون حس عاطفی بره تو حوزه تعقل. بدون اینکه حس عاطفی باشه.

حالا یه دختر یه پسر رو میبینه که خیلی جذابه و فقط دوست داره که با این باشه و روابط داشته باشه. خوشش میاد با این آدم باشه بدون اینکه حس عاطفی پیدا کرده باشه .که این مدل رابطه ها عمرشون بسیار کمه.

خوب پس چی شد؟ برای اینکه جذب اتفاق بیفته، شما اول باید در یک زن حوزه جذابیت، حوزه کاریزما رو فعال کنید. بعد حوزه عواطف فعال میشه و بعد حوزه تفکر. پس نرید با یک دختر شروع کنید به بحث کردن که قانعش کنید، شما گزینه خوبی هستید.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

مرد آلفا بخش نهم ✔️
مرد آلفا بخش یازدهم ✔️
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست