مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش دوازدهم ✔️

مرد آلفا بخش دوازدهم: مردگونگی، بلوغ، شوخ طبع بودن

مردگونگی

دومین ویژگی مردگونگی، حالا چی هست؟ ببینید یک سری از ویژگی ها هستن که ویژگی اون مردی که در زندگی قبیله ای باعث بقاش می شد و این ویژگی ها ظاهری، رفتاری و شخصیتی، که اینها رو باز در یک جلسه مفصل نزدیک ۹۰ مورد تدریس خواهیم کرد.

 بلوغ

ویژگی جذاب بعدی، (ویژگی سوم )میشه بلوغ. بلوغ اجتماعی یا پختگی اجتماعی. فرقش با مردگونگی چیه؟

ببینید مردگونگی در مقابل زن گونگی، یعنی شخصیت زنانه متضادش میشه مردگونگی. اما بلوغ در مقابل بچه گانگی است. در این رفتار پخته اجتماعی طرف میدونه که در شرایط سخت چی کار کنه. مثلاً وقتی که یه دختر یه پسر رو پیش دوستاش میبره، این پسر بلد باشه چیکار کنه.این پسر در شرایط دشوار چطوری تصمیم گیری کنه؟ اینا مربوط به بلوغ. رفتاری که این رو هم ما توی کلاس خودش مفصل، چیزی حدود ۱۰۰ مورد تمرین کردیم و توضیح دادیم.

شوخ طبع بودن

عامل بعدی که عامل جذب زنانه، آقایون شوخ طبعه. عامل بسیار مهمی، عاملی که اگر درست به کار برده بشه و با اصول و قواعد به کار برده بشه، در جای خودش استفاده بشه، و به دلقک بازی تبدیل نشه، موضوعات ممنوعه توش به کار نره که نباید باهاش شوخی کرد، اگر درست به کار برده بشه سبب تحریک زن ها میشه. واقعاً شوخ بودن یک مرد، زن رو تحریک میکنه و در جذب زنان یک عامل مهم و موثر.

قدرت زبون بازی

یکی از عوامل موثر در جذب و تحریک زنان زبون بازی، منتها باز این زبون بازی خودش یه چیز دقیق. زبون بازی نباید تبدیل به یه چیزی شبیه زن ذلیلی بشه. زبون بازی اصول داره و شما حتماً باید نمونه های زیادی رو ببینید. توی زبون بازی باید بازی روانی با یک دختر رو بلد باشید. نه اینکه فقط تعریف کنید. خود زبون بازی یه چیز تخصصی، عنصر زبون بازی عنصری که شما با بازی های کلامی، به یک نحوی انگار شما در اون دختر جادو میکنید.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

مرد آلفا بخش یازدهم ✔️
مرد آلفا بخش سیزدهم ✔️
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست