مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش دوم ✔️

مرد آلفا بخش دوم: حوزه جذب

خوب حالا ببینید سیستم مغزی ما، سیستم روانی ما که مربوط به حوزه جذب هست چه جذب زن به مرد ، چه جذب مرد به زن بر اساس زندگی طبیعی و بر اساس زندگی قبیله ای باقی مانده.

یعنی بشر هزاران سال به صورت قبیله ای زندگی می کرده. بنابراین ویژگی هایی که به وجود آمده متناسب با بقا در زندگی قبیله ای، از جمله جذب جنس مخالف.

مرد جذاب قبیله:

خوب در زندگی قبیله ای چه مردی، مردی بود که بقا داشت؟

خوب مرد قدرتمند، مرد جنگجو یا مرد رئیس قبیله.

اگر زنی با رئیس قبیله و یا با دوستان اون باقی می موند، بقای بیشتری داشت اما یکسری روحیات بود که مانع بقا بود. از جمله شخصیت هنری، شخصیت‌های لطیف، شخصیت هایی که هوش ریاضی داشتند یا هوش منطقی خوبی داشتند. ولی شخصیتی که زبون باز بود، از اونجایی که می تونست با زبون کار خودش رو پیش ببره یا توی رجزخوانی قوی بود یا باعث سرگرمی اعضای قبیله بود، به هر طریق این آدم  هم امکان بقا داشت.بنابراین زنانی که با این مردان وارد رابطه می شدند، نسلشون بیشتر و گسترده تر می‌شد.

یعنی زنانی که متمایل به این مردان بودند، رفته رفته تعدادشون بیشتر شد. این ویژگی در جنس زنان باقی ماند و کم کم زنان به مردهای قوی قبیله  رغبت داشتند. خوب این یعنی چی؟

مرد جذاب دنیای مدرن:

خب حالا بیایم توی دوران مدرن. در دوران مدرن اون اتفاقی که افتاد چیه؟ اون مرد جنگجو که در زندگی قبیله ای رئیس بود و در رأس بود، اون تیپ مرد در زندگی مدرن معمولاً جایگاه پایینی داره. آدم هایی که خیلی زور و بازو دارند، آدم هایی که استعداد فکری و ذهنی خاصی ندارند و صرفاً قدرت بدنی دارند. خوب این ها در زندگی مدرن خیلی جایگاه بالایی ندارند و در عوض شخصیت‌های دانشگاهی و هنری جایگاه بالایی دارند.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

مرد آلفا بخش اول ✔️
مرد آلفا بخش سوم ✔️
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست