مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش سوم ✔️

مرد آلفا بخش سوم: خشونت تعیین کننده جایگاه افراد

تاثیر خشونت در زندگی مدرن

تو زندگی مدرن شخصیت‌های خشونت طلب عموماً جاشون تو زندان یا به دلایل مختلف جاشون پایین جامعه است. و آدم هایی که خشونت در درونشون وجود نداره این ها عموماً به جایگاه بالاتری می رسند.در حالیکه در زندگی قبیله ای برعکس بود. این آدم ها نسلشون از بین می‌رفت.

خوب در زندگی مدرن متناسب با این فضا، مردانی که آروم بودند به دلیل تربیت، مدرسه، سینما، هنر و ….حاکمان جامعه و قانونگذاران شدند.

به این دلیل که تعداد آدم های آروم، آدمهایی که روحیات علمی داشتن بیشتر شد، خشم جامعه کنترل شد. منتها در زنان این ویژگی از زندگی قبیله ای باقی ماند. یعنی همچنان زنان جذب ویژگی هایی در مردان می شوند، مثل همون لیدر بودن یا خشن بودن.

 روحیات مردانه اون شکلی که در زندگی قبیله ای باعث بقا بود  در زندگی مدرن باعث بقا نیست. مثلاً سیستم مدرسه مردها رو اصطلاحاً اخته میکنه. شما اگه دعوات بشه با یه دانش آموزی تو مدرسه، حق نداری بزنیش باید بری به ناظم بگی. ولی توی زندگی قبیله ای به کسی نمی تونست بگه. توی یک دعوا باید مبارزه می‌کرد و  آدمی که بهتر مبارزه می کرد و بهتر می زد توی زندگی قبیله‌ای برتر بود. فرد برتر باقی مانده نسلش بقا پیدا می کرد. اما در زندگی مدرن این آدم جاش اخراج از مدرسه است. نسلش خیلی بقا پیدا نمی کنه و آدم ضعیفی خواهد بود.

خوب بنابراین اینجا یک تضادی به وجود آمد جامعه مدرن از انسان ها می خواست خشونت و روحیات جنگجویی خودشون رو بزارن کنار، آدم های خوب و مودبی باشند. این ها رو تو بخش های بعدی توی خصوصیات مردونگی درس میدیم.

منطقی بودن و روراست بودن و … خیلی ستوده شده، خوب یک نسل زیادی از مردها متناسب با این فرهنگ تربیت شدند.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

مرد آلفا بخش دوم ✔️
مرد آلفا بخش چهارم ✔️
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست