مرد آلفا بخش سی ام ✔️

⌛ زمان مطالعه 2 دقیقه

مرد آلفا بخش سی ام: شناخت گاو صندوق جذب

بازی جذب

آقا جذب یه مبارزه است، باید بجنگید. قشنگ مثل این که حیوانات سر یه ماده دوتاشون با هم شاخ به شاخ میشن. دقیقا همینطوریه. میزنن همدیگرو تیکه پاره میکنن سر یه ماده. قشنگ همینجوری باید با خود دختر شاخ به شاخ بشین. بالا و پایین میشه پدرتو در میاره، اعصابتو خورد میکنه، ببینه ضعف نشون میدی یا نه؟ ببینه روح ضعیف تر میاد رو یا نه؟ پس جذب یک مبارزه است با خود دختر و رقبا و رفقا. یه چیزی رو اینجا بدونین که اعتماد به نفس حقیقی دخترها به شدت پایین.

شناخت گاو صندوق

اصل ۲۱، دختر ها شبیه به گاو صندوق اند. حالا این گاوصندوق بودن به چه معناست؟ چه ویژگی داره؟ کسی که رمزش رو بلد نیست با تبر میفته به جونش، با پتک میزنه لهش میکنه، آتیشش میزنه، اما بازم نمی تونه بازش کنه.  اما کسی که رمزش رو بلد باشه اصلاً زحمت اضافی نمیکشه، دو تا چپ یکی راست سه تا عدد هم میزنه خیلی راحت در گاوصندوق باز میشه.

جذب زنان هم همینطوریه کسی که قلق کار رو بلد نیست، کشتی میگیره میکشه خودش رو، خودش رو به در دیوار میزنه، گندش در میاد، آخرش هم نمیتونه. اما یکی قلق کار رو بلده، یکم بالا پایین میکنه کار انجام میشه. پس اگر شما پدرتون درمیاد که کار را انجام بدید، برای اینکه قلق های کار بلد نیستین. صمیمیت و نزدیک شدن منجر به ایجاد کشش نمیشه. مثلاً فکر نکنید من یه کاری می کنم که با این دختر خیلی نزدیک بشم، هیچ کس به اندازه من با اون صمیمی نشه. این دیگه نمیتونه با کسی دیگه جز من باشه، نه این غلطه. اصلا صمیمیت عامل کشش نیست این رو یادتون نره. ولی برای ما پسرا چرا هست. هر چه نزدیکتر بهم بشیم، حس عاطفی پیدا می‌کنیم.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

امتیاز
فهرست