پرش به محتوا

مرد آلفا بخش ششم ✔️

مرد آلفا بخش ششم: ترتیب درست فعال کردن حوزه ها

یعنی مثلاً از حوزه تفکر شروع می‌کنند. و بعد می خوان برسن به حوزه عاطفه و بعد حوزه جذابیت.یعنی اول یک زن را قانع کنند که باید با من باشی. من پسر خوبیم و بنفعته که من باشی و از این جور حرفا. بعد که از لحاظ منطقی قانع کردن، فکر می کنند  عواطف هم خوب که  تحریک میشه و به سمت این ها جذب میشه و بعدش هم کم کم رابطشون نزدیک مشه و ….. در صورتیکه کاملا برعکس.

مسیر درست:

شما اول باید حوزه هیجانی، که حوزه جذابیت رو فعال کنید. اون رو در یک انسان برانگیخته کنید.بعد که این حوزه برانگیخته شد، تازه حوزه عاطفی برانگیخته میشه و تازه بعدش حوزه عقلانی، تفکر و تصمیم گیری فعال میشه. خوب اینم دوتا اشتباه بزرگ که دونستن اینا شما را از ۹۵ درصد مردا و پسرای جامعه جلو میندازه.

پس تا اینجا فهمیدیم که خیلی ها به حوزه جذابیت اصلاً توجه نمی‌کنند. و یا برعکس فرض می‌کنند. و خیلی ها میخوان از حوزه عاطفی به حوزه جنسی یا جذابیت برسند . که این اصلا جواب نمیده. خوب شروع کنیم این اصطلاحات رو توضیح دادن.

حوزه جذابیت

گفتیم که حوزه جذابیت، جذابیت یعنی چی؟ حوزه عاطفه چیه؟ تو حوزه عاطفه شما یه نفر رو دوست دارین مثلاً شما مادر یا خواهر خودتون رو دوست دارین، پدر خودتون رو دوست دارید. یا ممکنه یک شخصیت اجتماعی رو دوست داشته باشید. خوشتون بیاد از یک نفر و بهش علاقه قلبی داشته باشید. این غیر از حوزه جذب، در حوزه جذب، شما کشش به یک انسان پیدا می کنید. ولی تو حوزه عاطفی احساسات و عواطف انسانی شما درگیر میشه. ولی وقتی  که مثلاً تحت کاریزما یک شخص قرار می‌گیرید یک حالتی پیدا می‌کنید.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.