مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش نهم ✔️

مرد آلفا بخش نهم: حوزه هیجانی و ناخودآگاه

زنان زمانی که این شش عنصر رو در یک مرد ببیند تحت تاثیر قرار می گیرند،که این ها رو میگیمشون.

حوزه هیجانی، یعنی چی؟

یعنی اگر شما می خواهید یک نفر رو جذب کنید. حتماً باید احساساتش قلیان بکنه. اینطوری نیست که برید آروم و منطقی باهاش حرف بزنید و بگید بیا با هم بریم بیرون، بیا همدیگر رو بشناسیم. اگر خوب بود بریم مرحله بعد، اگر اوکی نبود با هم خداحافظی می کنیم. من به تو علاقه دارم و برای شروع یک آشنایی موثر و مفید، خیلی خوبه و….. از این جور حرفها.

اینها چرند، حرف الکیه. حتماً باید فرآیند جذب، یک فرایند هیجان انگیز باشه. که توی قسمت ها ی  بعدی مفصل راجبشون صحبت می کنیم. تکنیک های بازی روانی برای دخترا، با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن. خندوندنش،  از اونطرف خشونت عنصر مهیب و اگر شما شخصیت آرومی دارید در جذب زنان موفق نمیشید. باید بالا و پایین اتفاق بیفته. در مورد این حوزه هیجانی باید بگم که هیجانات یک دختر وقتی جریان پیدا بکنه به شما جذب میشه.

حیطه ناخودآگاه، یعنی چی؟

یعنی خود افراد نمیدونن داره تو حیطه روانیشون چه اتفاقاتی میفته. الان یکی از دلایل این که میگیم مطالعات علمی که اتفاق میفته، که آقا زنان به چه مردی جذب می شوند، مطالعات پوچیه .چون میرن از یک زن می پرسند از چه مردی خوشت میاد، در حالی که این اتفاقا در ناخودآگاه هستش. خود طرف هم شاید ندونه.

مثلاً یه دختر میگه من مردی رو می خوام که موهای جوگندمی داشته باشه، هیکل مردانه، هیکل ورزشی،… قد زیره ۱۹۰ من اصلا بهش حس پیدا نمیکنم. بعد میره با یک چاق بی ریخت، حس پیدا میکنه.  بهش میگیم چه اتفاقی افتاد؟ میگه نمیدونم حس پیدا شد. چرا اینجوری میگه؟ به خاطر این که این حیطه، حیطه ناخودآگاه خود انسان، نمیدونه چه اتفاقی میفته. مردا تقریباً قضیه شون روشن.  غالباً به زیبایی جذب میشین. ولی در مورد زنان ما ریز به ریز بازش میکنیم و شما دقیقاً می فهمید که چی میشه که یک زن از یک مرد خوشش میاد؟

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

مرد آلفا بخش هشتم ✔️
مرد آلفا بخش دهم ✔️
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست