پرش به محتوا

مرد آلفا بخش هشتم ✔️

مرد آلفا _ بخش هشتم: کاریزما

دفعه بعدی میرن بیرون شما را خبر نمی کند. این دقیقا کاریز ماست.

 کاریزما و بعد حیوانی هر فرد

شخصی که کاریزما داره به یکی تیکه میندازه،با یکی شوخی میکنه، یکی رو هم له میکنه. ولی آدما دوست دارن با این باشند. چون کاریزمایی شخصیتی داره.ببینید حوزه کاریزما، یک حوزه جدا از روان بشر، غیر از عقل و عشق حیطه حیوانیه.

این حوزه حیوانی یعنی چی؟ حیوانی یعنی مقابل انسانی. یعنی اصول اخلاقی و انسانی در این حیطه حاکم نیست. این حیطه مربوط به جسمانیت در جسم ما در ابعاد حیوانی ما اتفاق میوفته. تا این حوزه فعال میشه، یک زن باید قسمت حیوانی وجودش رو تحریک بکنید تا این حس رو به شما پیدا بکنه و میشه گفت در بحث کاریزما چنین اتفاقی میفته.

مثلاً یک رهبر قدرتمند، وقتی میتونه قدرتمند بشه، که بتونه روی پایه ای ترین نیازهای حیوانی انسان ها دست بذاره. و آنها رو تحریک بکنه. اون موقع میتونه کاریزما پیدا کنه.  جذابیت زن برای مرد هم همینطوریه.

خوب ما واقعاً چه موقع از زن خوشمون میاد؟؟

زمانی که چهره خوبی داشته باشه. اندام زیبایی داشته باشه. قسمت حیوانی وجودمون تا برای یک زن تحریک نشه، این زن هرچقدر اخلاق خوبی داشته باشه ما بهش کشش پیدا نمی‌کنیم. پس این حوزه، حوزه حیوانی ماست. ببینید برای اینکه شما بتوانید یک زن را به خودتون جذب بکنید که شما را بخواد، حتماً باید حوزه حیوانی یک زن رو فعال کنید. این جوری نیست که مثلا لمسش کنید. نه یک عناصری وجود دارد که در اینجا زن رو در این حوزه فعال میکنه. که با عناصری که برای مردا هست فرق میکنه. در مرد ها چطور این حوزه فعال میشه؟ اندام زیبا و پوست لطیف، صورت زیبا، این ها مردا رو تحریک میکنه. ولی زن ها جذب شش عنصر میشن.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.