پرش به محتوا

مرد آلفا بخش پانزدهم ✔️

مرد آلفا بخش پانزدهم: اصول جذابیت

جذابیت آموختنیه

اصل دوم،اصل دوم اینکه ایجاد جذابیت،آموختنیه.اصل سوم،جذابیت یک علم، علم یک چیز ناشناخته.

ببینید قبلا می گفتند فلانی مهره مار داره، فلانی شانس داره، من بدبختم، بدشانسم. همه زن ها عاشقش میشن من بدبخت ولی هیچ زنی ازم خوشش نمیاد. اما امروزه دوستان کاریزما شناسی یک علم شده، تا مشخص بشه چرا یک آدم ویژگی های جذاب شخصیتی داره؟چرا به این آدم جذب میشن؟

امروزه  این ها رو بررسی می‌کنند. شاخص‌های  آدم های با کاریزما رو، مورد مطالعه و بررسی قرار می‌دهند و این ها همه رو شاخص به شاخص دروردند. چرا یه نفر رو همه زنها دوستش دارند؟ چرا یه نفر توی همه جمع ها محبوبه؟ امروزه این ها آموختنی شده. یعنی اینطوری نیست که بگی، من که شوخ طبعی ندارم. من که مردونگی و اعتماد به نفس ندارم.

امروزه به شما یاد میدن، که چیکار کنی، چه رفتاری انجام بدی، چه گفتارهایی رو در پیش بگیری که این در شخصیت شما به وجود بیاد. حتی اگر در درونتون دارید میلرزید، که چطور بادی لنگویج به دیگران نشون بدی که من اعتماد به نفسم بالاست.

برای تقویت زبون بازی و شوخ طبعی تکنیک‌هایی اومده. پس اگر شما این ویژگی‌ها رو ندارید، نیاز نیست که امروزه نگران باشید. ما همه این ها رو توی دورمون درس میدیم.

جذابیت در قسمت حیوانی

اصل چهارم، جذابیت در قسمت حیوانی وجود ما و ناخودآگاه، یعنی وقتی شما یک زن رو جذب می کنی الزاما این آدم تحریک جنسی هم میشه، که این تحریک به لمس کردن زن نیست، به این که زن مردونگی ببینه. مثال میزنم اثری که اندام زیبای یک زن برای یک مرد داره، همون اثر رو مردونگی یک مرد برای زن داره. اثری که شوخ طبعی یک مرد برای یک زن داره، بلوغ یک مرد برای یک زن داره. یعنی تحریک جنسی میشه.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.