مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش پنجم ✔️

مرد آلفا بخش پنجم:پیکاپ آرتیست

در پیکاپ آرتیست سعی شد فنونی تهیه بشه و به مردایی که با زندگی مدرن روحیاتشان رو هماهنگ کرده بودند، یاد داده بشه. تا آن ها هم در جذب زنان موفق عمل کنند. کار به جایی رسید که میگن یکی از شاگردان این اساتید، که حدود ۲۲ سال داشت، طی یکسال با 30 زن رابطه نزدیک برقرار کرد.

شما قدرت این آموزه ها را ببینید. این هم از مقدمه اما دیگه وارد بحث میشیم.

شناخت حوزه ها:

دوستان سه تا دایره به سمت  چپ، وسط و راست رسم کنید. سه تا دایره ی کنار همدیگه. توی یه خط سه تا دایره بزرگ که میخواهیم توش یه چیزهایی بنویسیم. توی دایره سمت چپی بنویسید، حوزه جذابیت، کاریزمای حیوانی، هیجانی و ناخودآگاه. این ها همه رو توضیح میدیم اصلاً نگران نباشید.حالا توی دایره بعدی ( وسطی) بنویسید، حوزه عواطف احساسات و اخلاق. توی دایره سمت راستی بنویسید، حوزه تفکر منطق و تصمیم گیری.

خوب اینها چی هستند اصلا؟

اینها سه حوزه روان بشر. دلیل مشکلاتی که ما داریم دوتاست. یکی که همیشه به ما گفتند حوزه عقل و عشق و فقط حوزه وسطی با حوزه سمت راستی رو در نظر گرفتن. و اصلاً حوزه سمت چپی که حوزه جذابیت رو در نظر نگرفتند.

خوب این باعث چی میشه؟یه مرد میره سمت یه زن و سعی میکنه به زن  ثابت کنه دوسش داره و نامه های عاشقانه می نویسه و می بینه اصلاً نتیجه نمیده. هرچقدر هم صحبت های عاطفی یا ابراز علاقه میکنه هیچ نتیجه ای نمیده که نمیده. خوب مشکل کجاست؟ با دوره مرد آلفا همراه باشید تا به جواب تمامی سوالاتتون برسید.

این اتفاق به خاطر اینه که نمیدونه قبل از حوزه عاطفی باید یک حوزه دیگه رو در وجود انسان فعال کرد، که این همون حوزه جذابیت ،کاریزما و هیجانی. خوب این یک اشتباه بوده و اشتباه دیگه اینکه ترتیب این ها رو آدمها اشتباه می‌کنند.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

مرد آلفا بخش چهارم ✔️
مرد آلفا بخش ششم ✔️
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست