مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش چهارم ✔️

مرد آلفا بخش چهارم:جذابیت از نگاه زنان

زنان روانشان همچنان تو دوران زندگی قبیله ای باقی مونده. بنابرین این گونه مردها براشون جذاب نیست. خب ما مواجه شدیم با انبوهی از مردها در سرتاسر دنیا که این ها آدم‌های بسیار خوبی هستند. آدم هایی که توانایی های اجتماعی خوبی دارند. تو شغل هاشون موفق اند، حتی اعتماد به نفس خوبی توی شغل خودشون دارند. اما زنان از اینا خوششون نمیاد.

وقتی که هی میرن سراغ زن ها و هی پس زده میشن اعتماد به نفسشون در برخورد با زنان شدیداً کاهش پیدا می کنه. و  کم کم کمتر و کمتر میشه.

باورهای غلط

از اونجایی هم که یکسری تفکرات مزخرف پراکنده شد، که آقا تو نباید تلاش کنی که کسی را جذب کنی. یا باید صبر کنی تا اون آدم یه روز بیاد سر راه زندگیت، این تفکرات هم باعث شد یه سری آدم خودشون رو ببینند که سی یا چهل سالشونه ولی هیچ موفقیتی در عرصه جذب زنان ندارند. نمی‌تونند کسی رو جذب کند. اگر هم جذب می‌کنند اون رو سریع از دست می‌دند.

خوب یه تعداد از این آدم ها شروع کردن که آقا ظاهراً این یه مشکله. یه آدمایی که از نظر اجتماعی آدم های مطلوبی هم نیستن، آدمای حقه‌بازین، آدمای دروغگویین و آدم‌هایین که با زنا برخورد خوبی هم ندارند، ولی زنا به اینها که کشش بیشتری دارند.

ولی مثلاً ما که خیلی هم زنا رو دوست داریم ، فمنیستیم  و حامی حقوق زنانیم، زن ها به ما اصلاً تمایلی ندارند. این عده از آدما احساس کردند یه کلاهی رفته سرشون، بنابراین یه عده شروع کردند، تحت عنوان پیکاپ آرتیست یه مطالعاتی کردند. از علوم و فنون مختلف استفاده کردند. و به یک مجموعه مهارت ها و تکنیک ها و علومی رسیدند. برای اینکه به مردها کمک بکنه به مرد های خوب به مرد هایی که در زمینه جذب زنان موفق نبودند.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

مرد آلفا بخش سوم ✔️
مرد آلفا بخش پنجم ✔️
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست