مجموعه پادکست میراث

آموزش تبلیغ نویسی

کسب درآمد از اینستاگرام

دوره تکامل کسب و کار

اصول تولید محتوا

دوره همه چیز پول

دوره دوستی با درون

دوره مرد آلفا

آموزش فریم ورک فلاتر

آموزش سئو

استفاده از این محتوا رایگان میباشد

مرد آلفا بخش یازدهم ✔️

مرد آلفا بخش یازدهم: فعال کردن کاریزما در زن

نرید پیش یه دختر هی ابراز علاقه و محبت بکنید، نه. و این هم به این معنی نیست که ابراز محبت نکنید. منظورم این نیست. منظورم اینه که شما تا اون حوزه اول رو فعال نکردین نباید سراغ حوزه‌های بعدی برید.

ببینید جاهای مختلف، حرف های مختلف می زنند. یکی میگه برو گند بزن به یه دختر، یکی میگه برو زبون بریز، یکی میگه اصلا حرف های محبت آمیز نزن، این ها حرف های عوامانه است.حرف علمیش چیه؟

حرف علمی این که آقا اول حوزه کاریزما، بد حوزه عواطف، بعد حوزه تفکر.

فعال کردن کاریزما

خوب اما این حوزه جذابیت و کاریزما در یک زن چطور فعال میشه؟

خوب یک زن یک مرد اندامی رو میبینه، یک جرقه ای در درونش اتفاق میفته. اما اگه این ۶ تا عاملی که داریم میگیم، این بدن نداشته باشه، یا در شخصیت این فرد نباشه، اون بدن جذاب هیچ گرمایی ایجاد نمی کند.

در حالی که مثلا شما اگر یک زنی رو ببینید که اندام جذابی داره، شاید برای یک مدت در ارتباط با این آدم، اخلاقیاتش براتون مهم نباشه. ولی اگه یک مردی این ویژگی هایی که می خواهیم بگیم رو نداشته باشه، حتی اگه خیلی هم بدن عالی و خوبی داشته باشه، بالای ۹۵ درصد زنان حاضر نیستند، حتی برای یک بار با این آدم رابطه نزدیکی داشته باشند.

خواب این ویژگی ها چه چیزهایی هستند؟

اعتماد به نفس:

پایه و اساس همه جذابیت برای یک زن اعتماد به نفس مرد، خوب این اعتماد به نفس یه چیز گسترده‌ای و یک اعتماد به نفس کلی نیست. این طور نیست که شما در حیطه کاری خودتون اعتماد به نفستون خوب باشه، مثلاً همه جا اعتماد به نفستون خوب باشه،نه. اعتماد به نفس مربوط به زنان یک اعتماد به نفس خاص.اولا باید بگم که یک اعتماد به نفس خاص، یک چیز مبهم نیست. توی کلاس اعتماد به نفس این موضوع رو تجزیه کردیم. یک آدمی که اعتماد به نفس داره، چه جوری فکر میکنه؟ چطور رفتار میکنه؟ چه کارهایی می کنه؟ ریز به ریز این ها رو دو ساعت توضیح دادیم. خوب این اعتماد به نفس.

با دوره آموزنده و  جذاب مرد آلفا همراه باشید.

همه آموزش ها

مرد آلفا بخش دهم ✔️
مرد آلفا بخش دوازدهم ✔️
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست