پرش به محتوا

چطور توجه افراد رو جلب کنیم ✔️

چطور توجه افراد رو جلب کنیم

چطور توجه افراد رو جلب کنیم:ما تو تبلیغ نویسی این کارو با عنوان تبلیغ انجام میدیم.عنوان جمله ایه که احتمالا بابزرگترین فونت ممکن قسمت بالای تبلیغتون نوشته میشه و کارش اینه که توجه افراد رو جلب کنه.پس میتونیم اینطوربگیم که عنوان خودش یه تبلیغیه برای تبلیغ شما.

[restrict]

اگه عنوان در حدی باشه که توجه افراد رو به خودش جلب کنه می تونه باعث بشه که شخص ترغیب بشه برای اینکه بقیه تبلیغات شما رو هم بررسی کنه و شاید در نهایت اقدام مورد نظر شما رو انجام بده.

پس عنوان تبلیغیه برای تبلیغ شما.

[/restrict]

هر تبلیغ میتونه یه عنوان اصلی داشته باشه و همین طور میتونه عنوان های فرعی زیادی داشته باشه.

نکته ای که هر عنوان باید در خودش داشته باشه صرفا اینه که بتونه جلب توجه ایجاد کنه.

[restrict]

با ادعایی متمایز توجه افراد رو جلب کنین

چطور توجه افراد رو جلب کنیم: دومین بخش یه تبلیغ موفق و اثرگذار بخش ادعا هست.در این بخش اول یه ادعایی رو میکنیم و بعد باید بتونیم اونو ثابت کنیم.

نکته ای که وجود داره اینه که افراد کمی جرات می کنن ادعای بزرگی رو در تبلیغشون بنویسن و مهم تر از اون بتونن اون ادعا رو ثابت کنن.

حتما شما هم با ادعاهای توخالی زیادی در تبلیغات مواجه شدین و دیدین که هیچ اثری بر فروش نداشته. کار ما اینه که بتونیم یه ادعای خیلی خوب و حرفه ای رو طراحی کنیم و در قدم بعدی بتونیم این ادعامون رو ثابت کنیم.

[/restrict]

ادعا باعث میشه توجه افراد به تبلیغ شما جلب بشه. وقتی عنوان توجه مخاطب رو به خودش جلب کرد، شخص وقتی ادعای ما رو میخونه جلب توجهش بیشتر جلب میشه و بیشتر مایل میشه که به دیدن و خوندن ادامه بده و اطلاعات بیشتری رو از این تبلیغ دریافت کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.