استفاده از این محتوا رایگان میباشد

چارا برای خلق ارزش و توسعه مهارت های درونی و رشد استعدادها و جایی برای انجام پروژهای برنامه نویسی هست، هدف ما پیاده سازی ایده شما و توسعه مهارت های فردی کاربران برای ارتقا و اجرای هدفمندانه کسب و کارها میباشد بیشتر آموزش های سایت به صورت رایگان در اختیار شما هستند اما برای دسترسی به همه آموزش ها نیازمند تهیه عضویت ویژه سایت ما میباشید.

چند مثال برای عنوان نویسی

چند مثال برای عنوان نویسی

در ادامه می خوام چند مثال برای عنوان نویسی رو با این موردایی که تا الان یادگرفتیم با هم کار کنیم. ازتون می خوام در این بخش با من همکاری کنید و در مورد بیزینس خودتون عنوانتون رو بنویسین، یعنی از افرادی که محصول آموزشی دارن، محصولی دارن،یا مقاله ای نوشتن.

ایجاد حالت ترس

می خوام یه مثال براتون بزنم که بتونیم در فرد حالت ترس ایجاد کنیم. مثلا می تونیم بگیم آیا این محل از نظر این مشکل امنه یا نه.

مثال اول برای عنوان نویسی

چند وقت پیش یه مهدکودک توی بالاشهر یه کار جالب انجام داده بود، اونا اومده بودن کل وسایلشون رو با تجهیزات دی لینک، دوربین مداربسته کرده بودن و والدین بچه ها می تونستن از طریق موبایل یا کامپیوترشون بچه هاشون رو ببینن که یه اتفاق بزرگ بود.

مدیر درخواست کرده بود که چه جوری توی تبلیغاتشون اینو بیارن؟ من گفتم بترسونشون! یه مادر وقتی بچه ش رو میبره مهدکودک، با خودش می گه نکنه بچه م اونجا شیطونی کنه بیان یه داروی خواب آور بهش بدن، یا اینکه به بچه بی احترامی کنن، نکنه بزننش، نکنه گوشه گیرش کنن. اونجا من اومدم یه عنوان براشون نوشتم که اجازه ندارم عنوانشو بگم. ولی حالا فرض کنید اون حس رو در اونا بسازیم که آیا مهدکودک شما از آسیب های احتمالی پرستارا امنه؟

و یکی از دلایلی که والدین بچه هاشونو برای ثبت نام آورده بودن همین دوربینا بود، چون می خواستن ببین شرایط بچه شون اونجا خوبه، به خوبی باهاشون رفتار میشه.

مثال دوم برای عنوان نویسی

یا یه مثال دیگه، برای آقایونی که می ترسن خانمشون توی یه محیطی کار کنه میشه یه عنوان نوشت. شما بیاین یه عنوانی بنویسین و بگید آیا شما می دونی اونجایی که خانمت کار میکنه امنه؟ یا چطور می تونی امنش کنی یا خیلی موارد دیگه که می تونیم از همچین فرمولی استفاده کنیم.

مثال های دیگه عنوان نویسی

یه سری مثال دیگه میزنم: هفت خطر احتمالی سفر در صورت رعایت نکردن این موارد، ده نکته خطر آفرین در سایت ورد پرس شما. شخصی که سایت ورد پرس داره، شوکه میشه وقتی این عنوان رو میبینه و قطعا می خواد برای تک تک خطراتی که  در آینده براش وجود داره برنامه ریزی کنه.

چی میتونه یه عنوان رو جذاب کنه
چند نکته طلایی برای تبلیغ نویسی-پارت اول
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست