پرش به محتوا

چند نکته طلایی برای تبلیغ نویسی-پارت اول ✔️

چند نکته طلایی برای تبلیغ نویسی

چند نکته طلایی برای تبلیغ نویسی : ازتون میخوام امروز با نکاتی که تا حالا یاد گرفتین شروع به تبلیغ نویسی کنین. مهم نیست که اون تبلیغ چقدر عالی باشه بلکه مهمه که شروع کنین به نوشتن.

[restrict]

تو جلسه امروز میخوام چند نکته طلایی تبلیغ نویسی رو بهتون بگم که رعایت کردنشون باعث میشه یه تبلیغ عالی بنویسین البته این نکته رو بگم که همه این مواردی که امروز میخوام راجبش صحبت کنم رو نمیشه تو یه تبلیغ استفاده کرد یعنی اگه شما برای یه پاور بانک تبلیغ میکنید یا خدمات طراحی سایت دارین یا محصولات دیگه خودتون باید گزینش کنید که از کدوم مورد استفاده کنید.

بنویسید!

اولین نکته مهم برای یادگیری بهتر اینه که باید بنویسید. چون هر چقدر هم من اطلاعات بدم تا زمانی که شما حتی یک کلمه ننویسین هیچ اتفاقی نمیفته.

[/restrict]

مفاهیم رو یاد بگیرید

نکته طلایی بعدی تبلیغ نویسی اینه که هیچ وقت دیدگاهتون این نباشه که من این متن ها رو دارم و می ذارم گوشه هاردم و حالا هر وقت خواستم تبلیغ نویسی کنم میرم یه نگا بهشون میندازم و ازشون استفاده می کنم، بذارین راحت بهتون بگم در این صورت هیچ اتفاقی براتون نمی افته.

[restrict]

میدونین مثل چی می مونه؟ مثل این میمونه که قوانین پایه ریاضیات رو یاد نگیرین بعد بگین جزوه شو میذارم کنار هر وقت به مطلبش نیاز داشتم میرم کتابو میخونم، این چیزا رو باید یاد بگیرین مخصوصا اگه بخواد کارتون باشه.

خودتون با مشتری ارتباط اولیه بگیرید

چند نکته طلایی برای تبلیغ نویسی: شما به دو جور آدم توی تبلیغ نویسی تبدیل می شید، یا آدمی که کارمند میشه تبلیغ نویسی می کنه که من برای اول کار موافقم برای کسب تجربه یا صاحب بیزینسید و برای محصول خودتون تبلیغ نویسی می کنید یا متخصص میشین و به عنوان متخصص آموزش می دین و محصولات آموزشی تولید میکنین و تو این زمینه به عنوان فری لنسر تبلیغ نویسی می کنین.

[/restrict]

یه راهکار خوب اینه که اگه اشکالی رو تبلیغ نویسی چاپی یا آنلاین شرکتی می بینین. باهاشون تماس بگیرین و بهشون چند تا نکته رو برای بهبود بگین مطمئن باشین باهاتون وارد همکاری میشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.