استفاده از این محتوا رایگان میباشد

چارا برای خلق ارزش و توسعه مهارت های درونی و رشد استعدادها و جایی برای انجام پروژهای برنامه نویسی هست، هدف ما پیاده سازی ایده شما و توسعه مهارت های فردی کاربران برای ارتقا و اجرای هدفمندانه کسب و کارها میباشد بیشتر آموزش های سایت به صورت رایگان در اختیار شما هستند اما برای دسترسی به همه آموزش ها نیازمند تهیه عضویت ویژه سایت ما میباشید.

Android در مقابل iOS کدام یک بهترین راه برای کسب و کار هستند؟

این هفته دهمین سالگرد راه اندازی آیفون اپل را نشان می دهد. در دهه گذشته، دستگاه و سیستم عامل مربوط به آن در iOS از نوآوری مصرف کننده به استاندارد تجاری نقل مکان کرده است. دستگاه های اپل دشمنان آندروید خود را در حال حاضر بر بازار تلفن های هوشمند جهانی غالب است. اما سیستم عامل برای کسب و کار بهترین است؟پنج مدیر CIO دیدگاه خود را به ZDNet می دهند.

۱ اپن سورس بودن یک مزیت کلیدی آندروید است
نیل مور، رئیس ICT در آتش و خدمات نجات همپشایر، می گوید پلت فرم توصیه شده سازمان او آندروید است.اکثریت قریب به اتفاق کارکنان سازمان از این سیستم عامل استفاده می کنند.

بخشی از تمرکز بر روی آندروید مربوط به بستر ارتباطات مخابراتی اضطراری است (ESMCP)، که نسل بعدی نسل ارتباطی برای سازمان های دولتی انگلیس و جایگزینی برای سیستم Currentwave است. می گوید، اگر چه برنامه نیاز به تحویل در تمام سیستم عامل ها دارد، سیستم عامل اصلی سیستم ESMCP است.

مسائل دیگر نیز مهم هستند – به ویژه یکپارچگی و پشتیبانی. مور می گوید: “اپن سورس بودن قطعا یک مسئله کلیدی برای ماست.ما در گذشته متوجه شده ایم که سیستم ها به دلیل ماهیت اختصاصی iOS، مسائل بیشتری را حل می کنند.

این سازمان بعضی از کارمندان را مجاز به استفاده از iOS در صورت نیاز خاص می کند. مور و تیم او پشتیبانی محدودی از دستگاه های اپل ارائه می دهند. وی گفت اما خطی که ما می گیریم این است که آندروید سیستم عامل مورد نظر ما است تجهیزات استاندارد ما بر روی این سیستم عامل اجرا می شود.

مت پریز در ماه مه سال ۲۰۱۵ به عنوان مدیرعامل شرکت Linklaters به عنوان مدیرعامل CIO شرکت کرد. پیش از ورود این شرکت یک کاربر سنگین از دستگاههای BlackBerry بود. Linklaters اکنون به دستگاه های اپل و iOS وابستگی دارد. هر کس که برای شرکت کار می کند – از دفتر پشت به مدیر اجرایی – یک گوشی هوشمند عرضه شده توسط شرکت دریافت می کند

همکاران می گویند شرکت به دلیل تنظیمات کاربری، اپل را بر روی آندروید انتخاب کرده است. او به سه دلیل کلیدی که باعث محبوبیت اپل می شود اشاره می کند: آشنایی با iOS از محیط داخلی؛ سهولت استفاده در مقایسه با سیستم عامل های دیگر؛ و سازگاری با محصولات امنیتی موجود شرکت است.

همکاران، با این حال، به ایده های جدید فکر میکنند، به ویژه هنگامی که آن را به تنظیمات کاربر در اطراف دستگاه های تلفن همراه و سیستم عامل می آید. او می گوید: “من دائما به آنچه که در شرکت به من می گویند گوش می کنم.” “اگر ما شروع به دریافت زمین از نظر که ما باید ارائه دستگاه های دیگر، پس ما خواهیم بود.”

۲ تجربه کاری به این معنی است که گوگل برای کسب و کار آماده است

مارک ریدلی، افسر گروه فناوری در سازنده سرمایه گذاری Blenheim Chalcot Accelerate، طرفدار بزرگ اندروید است اما تا همین اواخر او گفته بود که iOS بهترین گزینه برای کسب و کار است. او می گوید پیشرفت های اخیر موجب تغییر ذهن او شده است و نشان می دهد که آخرین دستگاه های Android مانند Google Pixel بسیار امن و آماده هستند.

او می گوید این دستگاه های مدرن قادر به انجام احراز هویت بیومتریک هستند، بنابراین من می توانم از یک دیدگاه امنیتی با استفاده از اکثر دستگاه های اندرویدی اخیر در کسب و کار بسیار خوشحال باشم من هنوز طرفدار بزرگ گوگل هستم. با این حال، Ridley به رسمیت می شناسد که iOS و اندروید امتیازات مربوطه خود را دارند.

او می گوید تجربه کاربری با هر دو باور باور نکردنی است قدرت موجود در سیستم عامل در دستگاه های iOS و اندروید شگفت انگیز است. این چیزی نیست مانند روزهای اول تحرک، جایی که شما به یک سیستم عامل خاص متصل بودید و تمام سیستم عامل ها گسل های خود را دارند

ریدلی، با این حال، دارای یک پیوند قوی با آندروید است. او می گوید: “احساس می کنم که می توانید یک تجربه کاری عالی در یک جهان خالص گوگل داشته باشیدتوانایی به سادگی به کارگران یک وسیله برای ورود به سیستم و کار کردن از آن، باعث ایجاد تفاوت واقعی در بهره وری می شود و همچنین فناوری های کالاها را نیز در بر می گیرد.

۳ سازگاری و قابلیت استفاده اپل به علاوه امتیاز

تابی کلارک، رئیس موقت فناوری اطلاعات در بیمارستان Eye of Moorfields Hospital NHS Trust، می گوید که در مورد بهترین سیستم عامل تلفن همراه برای کسب و کار، ترجیح نمی دهد. توضیح این احساسات به تمرکز کنونی کار او بستگی دارد.

او می گوید: “در Moorfields، من در چندین سال گذشته تمرکز خود را در زمینه های دیگر فناوری اطلاعات قرار داده ام، نه تحرک. کلارک که قبلا بیش از یک دهه است که در گروه حفاظت از ابهی متخصص امور مالی کار کرده است، در Moorfields با تمرکز بر استانداردها، زیرساخت ها و مهارت ها صرف شده است.

او، با این حال، شخصی را دارد. که پس از سالها استفاده از BlackBerry، Clarke به جای iOS از iOS استفاده کرد. او با اشاره به مشکالت سازگاری و قابلیت استفاده به عنوان کلید، به ویژه هنگامی که ارتباط برقرار کردن با بعضی از دستگاه ها و خدمات آن است.

۴ اجازه دهید مردم شما تصمیم بگیرند که دستگاه درست است

گراهام بنسون، CIO در Rentalcars.com می گوید تحرک در شرکت او در مورد دادن قدرت به کاربر است. سازمان او به مردم انتخاب آندروید یا iOS را می دهد. این شرکت همچنین از سیستم عامل مک و ویندوز برای رایانه پشتیبانی می کند.

او می گوید: انتخاب سیستم عامل شما تنها به یک مسئله تبدیل می شود، اگر انتخاب کنید که آن را نگران کنید.” “کارکنان فنی، به ویژه، دستگاه ها و سیستم عامل ها را درک می کنند و آنها ترجیحات خاصی خواهند داشت

برای بنسون، مناسب بودن یک سیستم عامل برای کار، مستقیما مربوط به نوع کار تکمیل شده است. کارکنان می توانند دستگاه های خود را برای کمک به انجام وظایف آماده کنند. این شرکت یک سیستم جداگانه به نام Rentalcars Guest ارائه می دهد که به مردم اجازه می دهد دستگاه های خود را به صورت ایمن به شبکه متصل کنند.

بنسون می گوید کلید انتخاب مناسب سیستم عامل موبایل، رضایت کارکنان است. او می گویدمن هیچ مشکلی با کاربران و انتخاب های خود ندارم.بسیار مهم است که کاربران خود را در کار حفظ کنید

آموزش مقدماتی بیسیک فور اندروید
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست