استفاده از این محتوا رایگان میباشد

چارا برای خلق ارزش و توسعه مهارت های درونی و رشد استعدادها و جایی برای انجام پروژهای برنامه نویسی هست، هدف ما پیاده سازی ایده شما و توسعه مهارت های فردی کاربران برای ارتقا و اجرای هدفمندانه کسب و کارها میباشد بیشتر آموزش های سایت به صورت رایگان در اختیار شما هستند اما برای دسترسی به همه آموزش ها نیازمند تهیه عضویت ویژه سایت ما میباشید.

نرم افزار انیمه استدیو چی هست ؟

سلام میخوام براتون نرم افزاری و که قرار هست با هم کار کنیم باهاش و انیمیشن تولید کنیم و بهتون معرفی کنم

انیمه استدیو ( Anime Studio )

شرکت اسمیت میکرو آمریکایی برای ایجاد انیمیشن های حرفه ای و خیره کننده شروع به ساخت نرم افزاری به نام انیمه استدیو میکنه که طی مدت کوتاهی مورد توجه خیلی از انیمیتور ها قرار میگیره به دلیل سرعت عمل انعطاف و راحتی کار با اون  انیمه استودیو  به شما کمک میکنه تخیل خودتون رو که در زندگی دارید رو به تصویر بکشید انیمه استدیو دارای کتابخانه های شخصیت های پیش ساخته و ابزارهایی  هست که میتونید از اون ها برای سرعت بخشیدن به صحنه ها و جمع آوری آنها استفاده کنید. این نرم افزار سازنده کارتون و همچنین شامل یک جادوگر شخصیت است که میتونید ویژگی های شخصیتی از پیش تعیین شده را ترکیب و مطابقت و تنظیم کنید. علاوه بر این،  انیمه دارای ابزارهایی هست که می توانید آنها را برای ساخت شخصیت های خود بر روی کامپیوتر خود مانند ابزار رسم دستی، برس و تبدیل بردار استفاده کنید تا بتوانید طرح های وارد شده را به راحتی متحرک و بهشون جان ببخشید.

انیمه استدیو از یک سیستم استخوان سازی استفاده می کنه تا شخصیت های شما را به طور واقعی متحرک کنه. این ویژگی کمک می کند تا بهترین استفاده از نرم افزار برای کنترل حرکت شخصیت خود، خم شدن و چرخش، و هر گونه تحریف در اطراف مفاصل smoothes. هنگامی که شخصیت های خود را میسازید کنه و اینکه آسان ساختن آنها برای انجام حرکات پیچیده ای هست که به نوبه خود انیمیشن شما را حرفه ای می کند. فقط نسخه حرفه ای این برنامه شامل یک ابزار برش پیاز است. پوسته پوسته شدن یک روش انیمیشن سنتی است که به شما اجازه می دهد فریم ها را قبل و بعد از آن که در حال حاضر روی آن کار می کنید را مشاهده کنید، که به شما کمک می کند جنبه های صاف و انتقال را ایجاد کنید.

شما می توانید از هر دو نسخه Anime Studio برای ضبط جلسات گفتاری و صدا به صورت مستقیم در برنامه استفاده کنید و می توانید از نرم افزار برای ویرایش صدا نیز استفاده کنید. اکثر نرم افزار انیمیشن ۲D ویرایش صدا، اما بعضی از آنها توانایی ضبط صدا را دارند. همچنین یک ابزار خودکار همگام سازی وجود دارد که فونهای صدای شما را تشخیص می دهد و آنها را به صورت نقاشی با دهان طراحی می کند.

این برنامه شامل هیچ اثرات زیست محیطی از قبیل باران، دود، آتش سوزی یا انفجار نیست. شما هم مجبورید این اثرات را خودتان ایجاد کنید یا آنها را از اعضای انجمن کاربر فعال آنی استودیو خریداری کنید. اگر شما ترجیح می دهید یک برنامه ای است که به شما اجازه می دهد که اشیاء فیزیکی را تحریک کنید، ممکن است به Stopmotion Studio علاقه مند شوید.

چگونه یک بازوی متحرک برای یک کاراکتر بسازیم
انیمه استدیو و انیمیشن سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست