پرش به محتوا

پروژه اپلیکیشن اندروید کافی نت چارا


همیشه یه اتفاقاتی میوفته که شکل کسب و کارها و روند کاری همه چیز رو تحت تاثیر خودش قرار میده !

برای مثال در حال حاضر تمام کسب و کارهای فیزیکی که توی دنیای واقعی فعالیت میکردن

برای اینکه با شکست مواجه نشن ‌

مجبور هستن کسب و کار سنتی خودشون و به کسب و کار آنلاین تبدیل کنن

با این وجود بازم کسایی هستن که دلشون نمیخواد کسب کار خودشون به کل ایران عرضه کنن

هنوز توی دنیای فیزیکی و مشتری های محدود خودشون باقی موندن

ولی موفقیت در انتظار کسایی هست که کسب و کار خودشون رو توی بستر اینترنت بنا میکنن !

و از همون ابتدای اجرا برای خودشون یه استراتژی و برنامه پیشرفت ترسیم میکنن.

اپلیکیشن کافی نت چارا

همیشه اون استارت آپ های خدماتی که بتونن رفت و آمد مردم و کمتر کنن

و باعث بشن مردم توی وقت خودشون صرفه جویی کنن به موفقیت های چشمگیری دست پیدا میکنن.

میتونیم مثلا اپلیکیشن دیوار و مثال بزنیم!

و یا اسنپ و یا اسنپ فود و یا اپ هایی مثل آچاره !

از بحثمون خارج نشیم !

من توی چند سال فعالیت خودم با انواع مدل پروژها با چالش های مختلف در ارتباط بودم.

و پروژهای زیادی و با تیم فنی چارا به سرانجام رسونیدم

و به سیکل و کارایی اپلیکیشن های مختلف تا حد زیادی اشراف کامل داریم.

اپ ما چی هست و چه نقشی توی زندگی مردم میتونه داشته باشه ؟

ما برای اکثر کسب و کارها پلن درآمد زایی و استراتژی تعریف کردیم

و بعد در مرحله و موقعیت اجرا اون استراتژی قرار گرفتیم. به طور کامل با سطح درآمدی که میشه از اون سیستم به دست آورد توی شرایط مختلف آشنا شدیم.

اپ خدماتی وجود داره که همیشه جای خالیش توی جامعه وجود داشته و اصلا سیستمی تا الان براش ایجاد نشده

که بشه توی اون زمینه نفر اول شد و بشه به درجات عالی توی اون زمینه رسید.

حداقل توی ایران شرکت و یا استارت آپ و من ندیدم!

که به طور گسترده وارد این کار شده باشه

و به طور کامل و به جرات میشه گفت که هنوز همچین سیستمی توی ایران lunch نشده.

نکته سیستمی که ما طراحی کردیم میتونه توی هر شهری از ایران اجرا بشه !

خب حتما از خودتون میپرسید من دارم از چی حرف میزنم؟ نگران نباشید توی ادامه مفصل و با جزئیات مو به مو براتون توضیح میدم.

اپلیکیشن وجود داره مثل آپ ( آسان پرداخت ) حتما تا حالا ۱ بار باهاش تراکنش انجام دادید و میدونید چی هست.

یه نرم افزار که بدون اینکه آپدیتی براش بیاد به راحتی یه اپلیکیشن دیگه و یه خدمت دیگه رو بهش اضافه میکنن که کارشون هم به صورت وب اپلیکیشن و pwa هست.

چه طور به یه ایده جدید رسیدم؟

من توی اپلیکیشن کافی نت چارا این ایده آپ رو کمی تغییر دادم اگه یادتون باشه قبلا در موردش حرف زدم توی یکی از چاراکست ها و گفتم که شما با ادغام کردن دوتا چیز ساده که اصلا به چشم نمیان توی دنیای اینترنت میتونید چیزهای بسیار فوقالعاده ای خلق کنید و به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنید.

حالا من هم همین کار و کردم و یه اپ زدم که تلفیقی از ظاهر و ui اپلیکیشن آپ هست

ولی با خدمات دهی متفاوت خدمات ما توی این اپ ایجاد یه بستر مناسب برای کاربران و انجام امور اینترنتی از جمله تایپ، خدمات ثبت نام اینترنتی ، خدمات ثبت نام لاتاری ، خدمات کارت سوخت ، و خدمات ثبت نام کنکور ، ثبت نام وام ازدواج و هر چیزی که مربوط و جزئی از خدمات کافی نت های سطح کشور هست.

این خودش یه ایده هست و من الان دارم این ایده رو براتون بازگو میکنم ! این ایده چیزی نیست که بگیم تکراری میشه و از دور خارج میشه چرا ؟ چون همیشه یه آدمایی هستن که نیاز به این خدمات دارن و این اپلیکیشن هم این امور رو برای اون ها اتوماتیک میکنه و اصلا مهم نیست که اگه هزاران نفر توی ایران مشابه این سیستم و طراحی کنن. شما فقط باید کاربرای خودتون و جذب کنید چون دارید بهشون خدمات میدید همونطوری که توی هر شهر ایران هزارتا کافی نت وجود داره که از طریق مغازه و دفتر کار در حال فعالیت هستن !

در ادامه شرح میدم که این اپ میتونه خیلی بهتون کمک کنه خب من اومدم و یه سیستم سازی کردم و توی این سیستم تا جایی که ممکن بود سعی کردم کل خدمات کافی نت ها رو توی محیط یه اپلیکیشن پیاده کنم.

البته منظورم اینه که به راحتی کار ثبت سفارشات و پیگیری ها و … در اپلیکیشن کافی نت چارا انجام بشه و کاربر از اینکه بخواد اون خدمت اینترنتی براش انجام بشه بدون اینکه اذیت بشه و زمانش هدر بره کارش کاملا انجام بشه.

این نرم افزار میتونه جزئی از زندگی مردم بشه و یا جزئی از زندگی مردم یه شهر توی ایران و یا یه روستا که واقعا تعداد این روستا هم کم نیستن که همچین خدماتی توی روستاشون ندارن مثلا روستاهایی که جمعیت ۵ هزار نفری دارن میتونید به ۵ هزار نفر و کل اون روستا خدمت رسانی کنید و یا برای یه کلان شهر حتی مثل تهران و مشهد و شیراز و …

اگه دقت کرده باشید اپ دیوار و یا اسنپ هم برای خیلی از آدمها جزئی از زندگیشون شده چرا ؟

چون این اپ‌ها دارن پروسه انجام یه کار و برای مشتری هاشون راحت و راحتر میکنن

ما هم این نرم افزار و که میتونه توی دل مردم جا بشه رو به صورت تمام و کمال ایجاد کردیم و تمام پروسه انجام یه سفارش و تحلیل و بررسی کردیم از زمانی که یه سفارش ثبت میشه تا زمانی که اون سفارش برای کاربر انجام و تکمیل بشه.

همه اینها به صورت کامل و دقیق انجام شده این نرم افزار مناسب کسایی هست که جویای کار هستن و دنبال یه شغل میگردن که بتونن با سرمایه کم کارشون و راه بندازن کاربر های شما میتونن همه آدمایی باشن که اصلا از ثبت نام های اینترنتی سر در نمیارن مثل زن ها و مردای که سنشون بالا هست و یا خیلی از آدمایی که توانایی این و ندارن که ثبت نام ها و کارهای کافی نتی خودشون وانجام بدن که تعدادشون هم به شدت زیاد هست و این و از مراجعه کنندهایی که به کافی نت ها میان میشه فهمید.

کافیه به یه کافی نت مراجعه کنید و خودتون با چشم خودتون از نزدیک همه چیز و بررسی کنید !

من این محصول کامل توضیح دادم که کاملا درک بشه توسط شما و بدونید که چه ارزشی داره اونم توی زمانی که حالا واقعا مردم نیاز به همچین چیزی دارن چون حالا کاربر پیش خودش میگه که من بیرون از خونه نرم دنبال یه کار ساده توی کافی نت حالا خطر کرونا هم هست و شده به خاطر اینکه توی کافی نت هم حضور پیدا نکنه میاد و از اپلیکیشن شما استفاده میکنه.

مورد بعد هم این هست که ما زمانی که یه نرم افزار و میزنیم و میخوایم شروع به فعالیت کنیم اگه نرم افزارمون به طور صد در صد هم عالی باشه بازم نیاز به این داره که براش تبلیغ بشه و تبلیغ نویسی خوبی بشه که بتونید توی یه زمان کوتاه مثلا براش ۳ هزارتا یوزر بگیرید و کارتون شروع بشه.

حالا شما همین کافی نت ها رو در نظر بگیرید که توی سطح شهر هستن نهایت مشتری های ثابتی که دارن شاید ۱۰۰ نفر نشن و همه اون کسایی که توی اون محله هستن مشتری اون کافی نت هستن ولی ما با سیستمی که ساختیم براتون کل افراد یه شهر و یا استان و میتونید وارد کار کنید و از کسب و کارتون استفاده کنن و این فوقالعاده ارزشمند هست.

ایده اپلیکیشن کافی نت چارا

من خودم به صورت اتفاقی به ایده پیاده سازی این نرم افزار رسیدم رفته بودم کافی نت که برای پرینت چندتا برگه a4 بعد دیدم یه آقایی نشسته بود که خیلی داشت گله میکرد که چرا کارش چند روز طول کشیده بنده خدا صاحب کافی نت هم میگفت جناب فرصت نشد که تکمیلش کنم و امروز حتما بهت تحویل میدم و این داستان ها …

این طور شد که فهمیدم اگه ما بتونیم این خدمات و آنلاین راه بندازیم دقیقا مثل یه کافی نت میشه اما به صورت مجازی با تعداد مشتری خیلی بیشتر و حتی زمانی که کارتون گسترش پیدا کنه‌ میتونید نیرو استخدام کنید که کارها سریع پیش بره و تیم تشکیل بدید براش، مورد بعد راحتی مشتری ها مسئله مهمی هست توی ارائه خدمات و اینکه اگه قصد داشته باشید یه مکان رو اجاره کنید برای کافی نت دیگه نیاز ندارید برید یه جایی و کرایه کنید و هزینه کرایه اون مغازه رو بدید و هزینه تجهیزات کنید و … فقط کافیه اراده ای داشته باشید برای راه اندازی کارتون توی فضای اینترنت ملیارد ها تومن پول منتظر شما هست فقط کافیه شروع کنید کار کنید و کار کنید شک نکنید که خیلی زود نتیجه ای که میخواید رو توی زندگیتون خواهید دید.

خب حالا سوالی ایجاد میشه شاید شمایی که داری این مطلب و میخونی پیش خودت میگی چرا من که سازنده این نرم افزار هستم از این سیستم استفاده نمیکنم و چرا من خودم ملیاردر نشم باهاش؟ چون که میدونم خیلی ها این فکر میکنن بعدش به خاطر همین فکر تردید میکنن توی خرید محصول و قاطعانه هدفشون و دنبال نمیکنن باید بگم که من هدف شغلم مشخص هست و با توجه به تعداد مشتری های خودم که سفارش کار نرم افزارهاشون رو به من میدن واقعا دیگه فرصت سر خاروندن هم ندارم و کل تایمم و بهینه میکنم‌ که بتونم به موقه پروژها رو تحویل بدم البته که همیشه هم اینطوره بوده و الانم دقیقا خودمم کارم مثل این میونه که دارم یه کافی نت و اداره میکنم توی سایت چارا اما با این تفاوت که خدماتی که ما ارائه میدیم کمی متفاوت تر هست.

مورد بعدی هم اینه که شما باید به کاری که میخواید بکنید ایمان داشته باشید

اگه توی کارتون با عشق وارد بشید خیلی سریع تر نتیجه میگیرید حالا هر کاری که میخواد باشه مثلا معلومه دیگه هر کی بخواد نتیجه بگیره

و دنبال هدفش باشه همیشه در حال فکر کردن به ایدش هست و همیشه در حال رویا پردازی و توی فکر و خیالش همیشه میبینه که میتونه این ایدش رو خوب اجرایی کنه و این شخص با این تفکر هم از کاری که داره میکنه لذت بیشتری میبره هم‌ امیدش به موفقیت چند برابر میشه !

و چیزی که توی ذهنش بوده رو توی واقعیت زندگیش هم میبینه.

میتونید با استفاده از این ابزار به کسب و کاری که قصد راه اندازیش رو دارید شتاب بدید یه مثالی میگفت من اگه یه ابزار ۱ ملیون تومنی و به شما بفروشم حتما باید اون ابزار برای شما ۱۰ ملیون کارایی داشته باشه که این محصول کافی نت آنلاین دقیقا همینطوری ارزش گذاری شده.

نحوه فعالیت و کار اپلیکیشن کافی نت چارا

فعالیت کاریاپلیکیشن کافی نت چارا به این صورت هست که شما مثل اپلیکیشن آپ میتونید انلاین خدمت اضافه کنید

و نیازی به این نیست که کاربر بیاد و اپ و آپدیت کنه.

مثلا توی یه سری بازه های زمانی ثبت نام کنکور مد میشه. شما میتونید به سرعت توی اپ آیتمی براش ایجاد کنید.

از طریق سرور و کاربرا هم بهش دسترسی پیدا میکنن

هر کاربر که سفارش ثبت کنه سریع یه کد پیگیری براش ارسال میشه

شما میتونید برای این کد پیگیری یه وضعیت ثبت کنید

مثلا بگید سفارش شما در حال انجام هست و تا ساعاتی دیگر تکمیل خواهد شد.

مورد بعد که هست شما میتونید

خروجی های ثبت نامی کاربرا رو که به صورت pdf و یا هر فرمت دیگه ای باشن رو در اپلیکیشن کافی نت چارا براشون قرار بدید

و وقتی کاربر کد پیگیری خودش و بزنه اگه شما براش فایل پیوست کرده باشید

میتونه اونها رو با یه دکمه دانلود کنه و نگه داره ،

نرم افزار با یکی از غول های تکنولوژی های روز دنیا یعنی فریم ورک گوگل فلاتر زده شده

که دیگه خودتون میدونید چی هست فلاتر و چه توانایی هایی داره !

و چه شرکت های بزرگی و با سهام های ملیارد دلاری

توی دنیا استارت آپ های خودشون و با فلاتر زدن!

میتونید اپ های شرکت های بزرگ رو که با فلاتر زده شدن رو از این لینک مشاهده کنید.


تاریخ به روز رسانی یکشنبه – ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

آپدیت بزرگ برای پروژه کافی نت چارا ! ما سعی کردیم کل سیستم رو متناسب با نیازهای جدید برنامه نویسی کنیم قابلیت های جدیدی که به کل پروژه اضافه شده اینه که یه پنل مدیریت جدید و در کل یه اپلیکیشن جدید با قابلیت های بهتر و کارایی بالاتر رو فراهم آوردیم در ادامه میخوام در مورد این قابلیت ها بیشتر توضیح بدم اما قبلش این مورد خدمتتون بگم با توجه به امکانات و گسترش قابلیت ها و ui پروژه چه در اپلیکیشن و چه در پنل ادمین ما برای این پروژه افزایش قیمت خواهیم داشت همانطور که قبلا خدمتتون توضیح داده شده در حال حاضر میدونید که این پروژه چی هست و چه طور می توانید یک کسب و کار قدرتمند باهاش راه اندازی کنید. 

قابلیت های جدیدی که به پروژه در حال اضافه شدن هستند اما تاریخ دقیقی نمیتونیم مشخص کنیم !

 • امکان تعریف رمز یا اثر انگشت جهت ورود به نرم افزار
 • کیف پول مجازی
 • امکان اضافه کردن خدمات دلخواه و پرتکرار
 • کد معرف 
 • وجود فضای اختصاصی برای کاربران جهت آپلود و ذخیره مدارک مورد نیاز
 • باشگاه مشتریان
 • امکان اسکن مدارک ( تعبیه شده در نرم افزار به صورت داخلی )
 • امکان ذخیر رمز ورود ها و ثبت نام های کاربر در نرم افزار 
 • امکان ثبت چندین سفارش همزمان
 • امکان دیدن وضعیت سفارش های ثبت شده
 • امکان چت با مجری ها و ( کارمندان ) 
 • امکان پرداخت سفارش به صورت آنلاین یا با استفاده از کیف پول ( زرین پال )
 • امکان ارسال نوتیفیکیشن مدیریت 
 • امکان یادآوری خدمات ثبت شده در نرم افزار به صورت اعلانات نوتیفی
 • قابلیت جستجوی خدمات در نرم افزار 
 • امکان تعریف و نمایش یه سری از خدمات خاص برای مجری ها که هر مجری چه سفارش هایی را میتواند انجام دهد
 • امکان تعلیق سفارش ها توسط مجری و اضافه کردن دلیل برای تعلیق سفارش توسط مجری.
 • امکان ثبت و بازبینی سفارش توسط مشتری در صورت وجود اختلاف بین مشتری و مجری 
 • اضافه شدن سیستم تیکت پشتیبانی جهت مدیریت و احساس راحتی مشتریان

نکته : مجری در سیستم همون کارمندانی هستن که سفارشات مشتری را پردازش و انجام میدهند حالا میتونید یک کارمند داشته باشید یا چندین کارمند.

پروژه در حال کار میباشد به زودی اسکرین شات های بخش های جدید و یک دمو قابل نصب قرار میدهم.

ضمنا بک اند پروژه با فریم ورک کدایگنایتر ( PHP ) در حال توسعه میباشد و فرانت اند پروژه با استفاده از تکنولوژی Flutter میباشد.

ساختار و روش کار فرم ساز پروژه چه طور هست؟

هر فرم  یه سری آپشن داره که کاربر انتخابشون میکنه مثلا توی step 1 فرم شماره ۱ نیاز هست ۵ تا سوال از کاربر پرسیده بشه که کاربر ما در نهایت بتونه پاسخ اون سوالات و بده و توی مرحله بعدی یعنی step 2 احتمال داره یه سوال پرسیده بشه هر مرحله طوری هست که میتونیم تعیین کنیم چند تا سوال توش قرار بگیره و مدیریت همه این ها از طریق پنل ادمین هست.

فیلد های مورد نیاز که میشه برای فرم ها ست کرد: 

 •  ۱ گرفتن عکس و داکیومنت ورد و pdf و فایل های Zip از کاربر یعنی کاربر اطلاعات مورد نیاز و آپلود میکنه ( فیلد انتخاب گر فایل )
 • ۲ آپشن باتون 
 • ۳ چک باکس 
 • ۴ دراپ داون ( لیست کشویی )
 • ۵ گرفتن تاریخ و زمان از کاربر  ( شمسی ) 
 • ۶ کاربر میتونه ویس ظبط کنه و ارسال کنه
 • ۷ فیلد متنی
 • ۸ فلید متنی طولانی ( Long )
 • ۹ فیلد عددی

ممکنه ما تعیین کنیم که فرم فقط ثبت بشه و رایگان باشه ممکنه هم بگیم این فرم هزینش برای مثال فلان مقدار هست که در انتها کاربر که میخواد ثبت کنه فرم رو به درگاه متصل میشه و‌ پرداخت میکنه و بعد از پرداخت فرمش ثبت نهایی میشه و توی دیتابیس قرار میگیره 

 فرم پرداخت آنلاین خواهد داشت با زرین پال یا با کیف پول و موجودی کیف پول

سوالاتی که پاسخ دادن به آنها واجب میباشد.

 • امکان توسعه پروژه و اضافه کردن قابلیت های جدید اختصاصی وجود دارد ؟

بله شما میتونید درخواست خود را مطرح کنید جهت توسعه نرم افزار.

 • بعد از خرید نرم افزار سورس کد تحویل خواهد شد ؟

خیر ! سورس پروژه به خریدار تحویل نخواهد شد شما با خرید پروژه فقط حق استفاده و راه اندازی پروژه را خواهید داشت و همه کارهای مربوطه توسط ما برای شما انجام خواهد شد.

5/5 - ( 1 امتیاز )

4 دیدگاه دربارهٔ «پروژه اپلیکیشن اندروید کافی نت چارا»

 1. سلام جناب
  خسته نباشید
  سورس اپ کافی نت انلاین فروشیه ؟
  اگه بله قیمت لطف کنید
  با تشکر

دیدگاه شما نگاه ما رو هم عوض میکنه !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *