پرش به محتوا

طراحی اپلیکیشن مراقبت از کودکان – راهنمای کامل

  طراحی اپلیکیشن مراقبت از کودکان - راهنمای کامل

  هزینه ساخت یک اپلیکیشن برای والدین و ارائه مراقبت بهتر از کودکان چقدر است؟

  گرفتن نوزادان در آغوش برای اولین بار احساس زیبایی است. اما مراقبت از کودک همیشه یک وظیفه طاقت فرسا برای والدین است. درک نوزاد و آرامش دادن به آنها در زمان مناسب نیاز به تجربه در روند سنتی و عمیق تربیت کودکان دارد. والدین جدید معمولاً خدمات نگهداری از کودک را برای سهولت در کار خود انتخاب می کنند. اما طی سال های اخیر تربیت کودکان بسیار چالش برانگیزتر شده است. والدین باید با دقت بیشتری از فرزندان خود مراقبت کنند.

  اگر شما در همین وضعیت هستید، نگران نباشید ! در زندگی پرشتاب امروزی، فرزند پروری به یک چالش تبدیل شده است. این امر به ویژه برای والدین شاغل که مجبورند بین مسئولیت های خانواده و شغل خود دست و پنجه نرم کنند، صادق است. اما برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. اما سوال اینجاست که این توصیه ها چقدر قابل اعتماد هستند. خب، حقیقت این است که هیچ توصیه استانداردی برای همه بچه ها وجود ندارد. هر کودکی متفاوت است و نیاز به توجه و مراقبت شخصی دارد.

  بنابراین، همراه مناسب برای کمک به والدین چیست؟ پاسخ این است که کمک بسیار خوبی در پرورش از طریق اپلیکیشن های تلفن همراه وجود دارد. اپلیکیشن‌های فرزند پروری برحسب تقاضا تبدیل به یک تغییر بازی جدید برای والدین جدید شده‌اند. این راه حل ها با ارائه نکات کاربردی والدین، عملکردها و ویژگی هایی در اپلیکیشن، اکثر مادران را وابسته به این اپلیکیشن ها میکند.

  بنابراین اگر شما نیز قصد دارید چنین پلتفرم هایی را برای والدین کم سن و سالی که نگران فرزندان خود هستند طراحی کنید، اکنون بهترین زمان برای تصمیم گیری است.

  قبل از اینکه در مورد اینکه از کجا شروع کنید و چه چیزی را در هنگام توسعه یک اپلیکیشن فرزند پروری باید در نظر بگیرید، می توانید از طریق این مطلب برای دریافت همه پاسخ ها با ما همراه باشید.

  چرا باید در توسعه اپلیکیشن والدین سرمایه گذاری کنید؟

  انواع اپلیکیشن های فرزند پروری که می توانید در سال 1401 به توسعه آنها فکر کنید.

  ورود به فرآیند توسعه اپلیکیشن فرزند پروری

  • ویژگی های برتر اپلیکیشن مراقبت برای والدین با دیدگاه پزشکی
  • ویژگی های ضروری برای ایجاد پنل اپلیکیشن برای والدین
  • سایر ویژگی های مهم برای ادغام در اپلیکیشن فرزند پروری

  هزینه ایجاد یک اپلیکیشن فرزند پروری چقدر است؟

  ما توصیه میکنیم که یک اپلیکیشن والدین بر اساس تقاضا بسازید که به شما در مدیریت کودکان کمک می کند.
  بیایید برای درک بهتر به جزئیات هر پارامتر بپردازید.

  چرا باید در توسعه اپلیکیشن والدین سرمایه گذاری کنید؟

  تنها چیزی که برای ایجاد یک اپلیکیشن موبایل نیاز دارید یک ایده عالی برای اپلیکیشن است. اما قبل از اینکه هر گونه سرمایه گذاری در توسعه اپلیکیشن انجام دهید، مطمئناً می خواهید بررسی کنید که آیا ارزش آن را دارد یا خیر؟ آیا بازار به راه حل شما نیاز دارد؟ آیا مردم نیاز به توضیح خواهند داشت؟ برای دریافت پاسخ به این سوالات، به روزترین آمارها در ایران و روندها را بررسی کرده ایم و حقایقی را جمع آوری کرده ایم که به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

  بینش‌های بازار صنعت توسعه اپلیکیشن های مخصوص والدین و فرزند پروری

  اپلیکیشن های فرزند پروری رایگان بیشتر از اپلیکیشن های پولی در کافه بازار وجود دارد.
  متوجه شده ایم در ایران 28 درصد از والدین ایرانی از 30 ملیون تا 150 ملیون تومان سالانه برای پرستار بچه ها و هزینه نگه داری و یادگیری نحوه صحیح تربیت فرزندانشون خرج می کنند.
  در واقع، با این آمار به راحتی می توانید اهمیت اپلیکیشن های فرزند پروری را درک کنید. اما موفقیت اپلیکیشن بستگی به نحوه توسعه یک اپلیکیشن دارد. می‌توانید یک شرکت توسعه‌ دهنده اپلیکیشن موبایل را برای سفارشی‌ سازی اپلیکیشن استخدام کنید، اما قبل از آن، مطمئن شوید که دیگران با کلماتی مانند مادر، پدر، نوزاد، فرزند، والدین، خانواده یا موارد دیگر اپلیکیشن شما را پیدا می‌کنند و این به معنی تولید محتوا برای این کلمات میباشد.

  بنابراین با در نظر گرفتن تمام این نکات کوچک، می توانید یک راه حل ایجاد کنید. اما قبل از ادامه فرآیند توسعه اپلیکیشن، باید تصمیم بگیرید که کدام نوع اپلیکیشن فرزند پروری را باید توسعه دهید.

  انواع اپلیکیشن های فرزند پروری که می توانید در سال 1401 به توسعه آنها فکر کنید.

  انواع اپلیکیشن های فرزند پروری که می توانید در سال 1401 به توسعه آنها فکر کنید.


  هنگام صحبت در مورد توسعه یک اپلیکیشن فرزند پروری، چندین پارامتر وجود دارد که باید آنها را ارزیابی کنید و همه عملکردها را در یک برنامه ارائه دهید که مدیریت آنها می تواند چالش برانگیز باشد. به جای پیچیده کردن ساختار برنامه برای مدیریت و پیمایش صفحه نمایش، همه بخش ها را بسته به هدف اصلی به چند دسته تقسیم کنید. بنابراین در اینجا چند نوع برنامه وجود دارد که می توانید برای توسعه برنامه والدین در نظر بگیرید:

  نوع اپلیکیشن والدین و راه حل های والدین

  • اپلیکیشن هایی برای نظارت بر کودک و مراقبت از نوزادان
  • اپلیکیشن هایی که والدین را به متخصصان سلامت متصل می کند
  • اپلیکیشن هایی برای یاد گیری سرگرم کننده با نکاتی برای والدین
  • اپلیکیشن های نظارت بر موقعیت کودکان
  • اپلیکیشن هایی برای نکات والدین و تربیت فرزندان
  • اپلیکیشن راه حل و پشتیبانی از والدین
  • اپلیکیشن های مختلف هنری و مرتبط با بازی برای کودکان

  با در نظر گرفتن این تنوع گسترده از انواع اپلیکیشن ها، می توانید راه حلی را انتخاب کنید که کاملاً متناسب با نیازهای شما باشد. از این گذشته، توسعه اپلیکیشن به یک منبع درآمد کامل تبدیل می شود و رشد کسب و کار شما را افزایش می دهد. اپلیکیشن های مختلف اهداف متفاوتی دارند. بنابراین قبل از اینکه ادامه دهید، منطقی است که نگاهی به اپلیکیشن های محبوب والدین بیندازید.

  بهترین اپلیکیشن‌های والدین که مدیریت فرزندتان را آسان‌ تر میکنند


  بسیاری از مردم می گویند که مدیریت فرزندان همیشه برای والدین جدید سخت تر است. اما می‌توانم بگویم که اگر پیشرفت‌ های تکنولوژیکی را دنبال می‌کنید، چندان چالش‌ برانگیز نخواهد بود. من که مادر سه فرزند هستم، ترجیح می دهم از اپلیکیشن های مختلف برای مدیریت فرزندانم استفاده کنم. چه برای آرام کردن کودک، نظارت بر تغذیه کودک، مدیریت زمان یا حفظ یک رژیم غذایی سالم باشد. اپلیکیشن های مختلفی برای مراقبت در دسترس هستند.

  ورود به فرآیند توسعه اپلیکیشن فرزند پروری

  چگونه یک اپلیکیشن فرزند پروری موفق بسازیم؟ تصمیم گیری در مورد ویژگی ها و قابلیت های اپلیکیشن می تواند به شما کمک کند نیمی از نبرد را برنده شوید. بنابراین قبل از اینکه در دوراهی قرار بگیرید که چه ویژگی هایی را باید اولویت بندی کنید، لحظه ای را به درک مخاطبان هدف خود اختصاص دهید. بنابراین، هنگام تصمیم‌ گیری برای سرمایه‌ گذاری در یک اپلیکیشن موبایل، مطمئن شوید که یک شرکت توسعه نرم‌ افزار را استخدام کرده‌اید که می‌تواند به زیبایی آن ایده را به واقعیت تبدیل کند. وقتی اپلیکیشن روی بچه ها متمرکز است، کار کمی مشکل می شود. به هر حال، هر رده سنی رفتار، احساسات، نگرش، انتظارات و.. خاص خود را دارد. بنابراین با در نظر گرفتن همه چیز، ما ویژگی ها را بسته به نیازهای خاص دسته بندی کرده ایم.

  ویژگی های برتر اپلیکیشن مراقبت از والدین با دیدگاه پزشکی

  ثبت نام در اپلیکیشن: پس از دانلود یک اپلیکیشن، زمان ثبت نام فرا رسیده است. استفاده ازایمیل یا اطلاعات تماس به کاربران امکان می دهد در یک اپلیکیشن ثبت نام کنند.
  ایجاد نمایه: به والدین اجازه دهید با استفاده از تصویر نمایه، نمایه کودک را ایجاد کنند، نام را ویرایش کنند، جزئیات تماس را به روز کنند، سن، وزن و قد را ذکر کنند.
  به‌روزرسانی سلامت: این ویژگی به والدین اجازه می‌دهد تا واکسیناسیون و نگرانی‌های سلامتی فرزندشان را با جزئیات مشخص کنند. این ویژگی به والدین کمک می کند تا سوابق مناسبی از سلامت و مشکلات کودک خود داشته باشند.
  ارتباط با پزشکان: به والدین اجازه دهید از طریق یک اپلیکیشن با پزشکان اطفال ارتباط برقرار کنند و آنها را قادر به برنامه ریزی و مشاوره آنلاین برای کمک سریع کنید.
  نکات بهداشتی متخصص: مدیریت بچه ها و مراقبت از آنها یک تجربه جدید برای والدین در سن جدید خواهد بود. بنابراین، درک نگرانی های سلامتی آنها کمی مشکل خواهد بود. اینجاست که می‌توانید کارشناسان سلامت را فراهم کنید.
  آپلود نسخه ها: امکان نگهداری هر گزارش پزشکی را از طریق این اپلیکیشن فراهم کنید. به آنها اجازه دهید نسخه را برای کمک پزشکی در اپلیکیشن آپلود کنند.

  ویژگی های ضروری برای ایجاد پنل برای والدین

  نکات والدین: وبلاگ نویسان مختلف و متخصصان اطفال برای ارائه نکات سریع والدینی که والدین جدید می توانند به آنها تکیه کنند. این نکات والدین به والدین کمک می کند تا فرزندان خود را مدیریت کنند و آنها را قادر می سازند تا مراقبت های بهتری از کودکان ارائه دهند.
  بررسی فعالیت کودکان: به والدین اجازه دهید به سرعت به همه فعالیت‌های کودکانشان مانند زمان خواب، زمان پرداخت، زمان غذا خوردن و... دسترسی داشته باشند.
  غذا: وعده های غذایی مختلفی در سنین مختلف معرفی می شود. بنابراین والدین چگونه می‌دانند چه چیزی را معرفی کنند؟ اینجاست که می‌توانید یک توسعه‌ دهنده اپلیکیشن موبایل استخدام کنید تا ساختار اپلیکیشن را سفارشی کند و این ویژگی را اضافه کند. اپلیکیشن های غذایی جذاب برای گروه های سنی مختلف ارائه دهید. تمام چیزی که شما نیاز دارید مطمئن شوید که سریع درست می شوند، طعم خوبی دارند و سرشار از مواد مغذی هستند.
  نظارت: مراقبت از بچه ها همیشه نقش اصلی والدین است. اما زمانی که شما در حال حاضر درگیر کارهای دیگر هستید کمی مشکل می شود. این ویژگی را فراهم می کنید تا اپلیکیشن شما را با یک دوربین وصل کند تا فعالیت های آنها را نظارت شود.
  عکس‌ها و مشاهدات ویدیویی: مشاهدات در زمان واقعی را با تصاویری از فعالیت‌ ها برچسب‌ گذاری کنید.
  یادگیری داستان ها و نمونه کارها: به عنوان والدین یک کودک نوپا، باید نمونه کارها را برای فرزند خود ایجاد کنید. و این تنها زمانی اتفاق می افتد که مشاهدات آنی را زیر نظر داشته باشید. در واقع، ویژگی درون اپلیکیشن ای را اضافه کنید که پس از ردیابی فعالیت ها به طور خودکار نمونه کارها را برای فرزندتان ایجاد می کند.
  ایجاد گزارش‌های روزانه: برای ایجاد گزارش‌های روزانه که فعالیت فرزندتان را توضیح می‌ دهد و امتیاز ارزیابی توسعه را به شما اطلاع می‌دهد، این ویژگی را اضافه کنید.
  پوش نوتیفیکیشن: با استفاده از این ویژگی، والدین می توانند هشدارهای اضطراری را از طریق پیام متنی، عکس و ویدئو و یادداشت هایی دریافت کنند.
  اپلیکیشن‌های خطرناک را مسدود کنید: از گپ زدن فرزندتان با غریبه‌ها جلوگیری کنید و با مرورگر ایمن فیلم‌های ... را مسدود کنید.

  چگونه می توان در اپلیکیشن والدین سرمایه گذاری کرد و درآمد کسب کرد؟


  هدف ساده از توسعه یک اپلیکیشن موبایل و سرمایه گذاری برای آن، کسب درآمد خوب از اپلیکیشن است. اما سوال اینجاست که چگونه می توان روی راه حل های توسعه اپلیکیشن فرزند پروری سرمایه گذاری کرد؟ برای شروع پروژه توسعه اپلیکیشن، می توانید یک شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل را استخدام کنید تا ایده پروژه خود را به واقعیت تبدیل کنید. اما قبل از آن، باید یک استراتژی درخشان داشته باشید که به شما کمک کند تا کسب و کار خود را وارد بازار کنید و آن را برای مشتریان قابل مشاهده کنید. همانطور که والدین بیشتر و بیشتر در مورد اپلیکیشن شما یاد می گیرند و آن را دانلود می کنند، شانس بیشتری برای کسب سود وجود خواهد داشت. اما سوال اصلی باقی می ماند: بهترین استراتژی های کسب درآمد کدامند؟

  در اینجا چند ایده وجود دارد که به شما در کسب سود کمک می کند

  طرح های اشتراک: برای ارائه خدمات ماهانه یا هفتگی والدین بر اساس نیاز آنها، می توانید به آنها پیشنهاد دهید که در اپلیکیشن مشترک شوند. بسته به طرح اشتراک، می‌توانید طیف عالی از ویژگی‌ها را در اپلیکیشن ارائه دهید که به والدین کمک بیشتری می‌دهد.
  تبلیغات درون‌ اپلیکیشن: به برندهای شخص ثالث اجازه می‌دهد تا تبلیغات ارسال کنند تا درآمد کسب کنند. این یک راه عالی برای کسب سود از اپلیکیشن شما است، تنها چیزی که نیاز دارید این است که مطمئن شوید برندها از یک جامعه مرتبط هستند.

  هزینه ایجاد یک اپلیکیشن والدین چقدر است؟


  توسعه یک اپلیکیشن فرزند پروری پیچیده است و مستلزم توجه دقیق به هر عملکرد است. بسته به ساختار اپلیکیشن و قابلیت های آن، هزینه توسعه یک اپلیکیشن موبایل بسیار متفاوت است. علاوه بر این، هر کسب و کاری اهداف و الزامات خاص خود را دارد. بنابراین، هیچ راه حل استاندارد وجود ندارد. هیچ ماشین حساب آنلاین نمی تواند به شما در تخمین هزینه دقیق توسعه اپلیکیشن کمک کند. بنابراین، برای تعیین هزینه ایجاد یک اپلیکیشن والدین برای مراقبت از کودک، باید عوامل مختلف موثر بر هزینه را درک کنید. این ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  پیچیدگی اپلیکیشن: ساختار پیچیده‌ تر اپلیکیشن زمان بیشتری را در توسعه اپلیکیشن می‌ برد و در نهایت هزینه توسعه اپلیکیشن را افزایش می‌دهد.
  ویژگی‌ها و عملکردها: می‌توانید اپلیکیشن خود را با ویژگی‌ها و قابلیت‌های فراوانی غنی کنید، اما هر ویژگی زمان و هزینه توسعه اپلیکیشن را بیشتر می‌کند. بنابراین، استارت‌آپ‌ها می‌توانند راه‌ حل‌های MVP با قابلیت‌های اساسی توسعه را در پیش بگیرند.
  تیم توسعه اپلیکیشن: برای ایجاد یک اپلیکیشن والدین کامل، باید یک توسعه دهنده اپلیکیشن، طراح UI/UX، تستر اپلیکیشن، تحلیلگر کسب و کار و مدیر پروژه استخدام کنید. علاوه بر این، هزینه ساعتی آنها بسته به مهارت، تجربه و مکان آنها متفاوت است. در ایران می تواند به 400 هزار تومان در ساعت و در خارج از ایران و کشورهای پیشرفته 150 دلار در ساعت باشد. استخدام افراد گران قیمت متعهد به کیفیت عالی محصول نخواهد بود، در حالی که استخدام کارشناسان با کمترین هزینه ساعتی اپلیکیشن به این معنی نیست که آنها مهارت ندارند.
  طراحی UI/UX: طراحی اپلیکیشن یکی از جنبه های ضروری محصول شما است، بنا براین طراحی اپلیکیشن ساده، آسان و جذابی داشته باشید.
  با ارزیابی همه این عوامل و ویژگی‌های اساسی و پیچیدگی آن‌ها، به این نتیجه می‌رسیم که میانگین هزینه توسعه اپلیکیشن والدین بین 100 تا 250 ملیون تومان است. هزینه و زمان توسعه اپلیکیشن عمدتاً به نیازهای تجاری و پیچیدگی اپلیکیشن بستگی دارد. بنابراین قبل از هر تصمیمی، ارزش آن را دارد که یک اسلات مشاوره رایگان با یک متخصص رزرو کنید تا در مورد جزئیات پروژه صحبت کنید.

  نتیجه: یک اپلیکیشن والدین بر اساس تقاضا بسازید که به شما در مدیریت کودکان کمک می کند

  در عصر مدرن امروزی، اپلیکیشن‌های فرزند پروری به عنوان پشتیبان عالی برای والدین جدید محسوب می‌شوند. این اپلیکیشن‌ها نه تنها به منبع بالقوه اطلاعات تبدیل شده‌ اند، بلکه مدیریت تمام داده‌های مربوط به نوزاد را در یک مکان آسان‌ تر کرده‌اند. خانواده‌ها هنگام استفاده از این اپلیکیشن‌ها، از نظارت بر فعالیت‌های 24*7 گرفته تا پیگیری سلامت، احساس خستگی می‌کنند. به عنوان یک استارتاپ، تنها چیزی که نیاز دارید این است که یک شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل را برای شروع پروژه خود استخدام کنید. آنها به پیاده سازی مجموعه ای غنی از ویژگی ها و عملکردها کمک می کنند که نرم افزار شما را محبوب می کند و ثابت می کند که این اپلیکیشن یک دارایی عالی برای والدین است. تیم توسعه نرم افزار چارا می تواند با استفاده از رویکرد توسعه اپلیکیشن چند پلتفرمی، اپلیکیشن شما را در هر دو پلتفرم اندروید و IOS بدون ایجاد بار مالی زیاد بر روی شما در دسترس قرار دهد.

  بنابراین اگر در مورد ایجاد یک اپلیکیشن والدین شک دارید یا به دنبال کارشناسانی برای کمک به شما در راه‌ اندازی چنین راه‌ حل‌هایی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید

  5/5 - ( 1 امتیاز )

  دیدگاه شما نگاه ما رو عوض میکنه !

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برچسب‌ها:
  پشتیبانی آنلاین