پرش به محتوا

هزینه طراحی اپلیکیشن و وب سایت بانک مشاغل و کاریابی – راهنمای کامل

  هزینه طراحی اپلیکیشن و وب سایت بانک مشاغل و کاریابی - راهنمای کامل

  اگر قصد راه‌اندازی یک شرکت استخدامی و کاریابی را دارید و با روش‌های سنتی کسب و کار خود را مدیریت می‌کنید، فکر داشتن یک اپلیکیشن پورتال شغلی یا وب‌ سایت کاریابی بهترین راه برای شروع کسب‌ وکارتان و پاسخ دادن به نیازهای در حال تغییر بازار است.

  همه چیز به طور چشمگیری در بازار استخدام تغییر کرده است. با رو به نابودی اقتصاد ایران، کسب‌ وکارها تعطیل می‌شوند، سازمان‌ها پروژه‌ها را از دست می‌دهند، کارمندان اخراج می‌شوند، یافتن شغل به یک مسئله اصلی برای میلیون‌ها نفر در سراسر ایران تبدیل شده است.

  ممکن است هزاران فرصت شغلی وجود داشته باشد، اما اینکه چگونه می توان بهترین فرصت را به دست آورد و چگونه فرد مناسب را برای آن موقعیت شغلی استخدام کرد، در واقع به یک فرآیند پیچیده تبدیل می شود.

  اما آیا می‌دانید، فناوری‌ های نوظهور مانند هوش مصنوعی همراه با یادگیری ماشینی و یادگیری عمیق، در چند سال گذشته به سرعت کل فرآیند کاریابی و استخدام را متحول کرده‌اند. چشم انداز صنعت اپلیکیشن های تلفن همراه همه حوزه ها را پوشش می دهد و با موفقیت شکاف بین استخدام کنندگان و کارجویان را پرکرده است.

  با توجه به چنین پیشرفت‌هایی در فناوری، کسب‌ وکارهای مدرن چه استارت‌ آپ‌ها و چه کارآفرینان دیگر علاقه‌ای به صرف هزینه‌های خود در تبلیغات چاپی برای استخدام ندارند. آنها ترجیح می‌دهند بر روی ابزارهای دیجیتال یا پلتفرم‌هایی تمرکز کنند که کار را ساده‌ تر و پردازش آن را بسیار سریع‌ تر می‌کنند. و بالقوه ترین راه حل، اپلیکیشن بانک مشاغل، یا توسعه یک وب سایت است که به شما کمک می کند بهترین کارجویان را جذب کنید.

  از سوی دیگر، جویندگان کار از بار تغییر یک کارفرما به کارفرمای دیگر و عجله از جایی به جای دیگر برای صرف نظر کردن از درخواست خود رها هستند. آنها با ارسال رزومه خود به راحتی می توانند با صدها نفر از استخدام کنندگان در تماس باشند.

  اگر بسیارعلاقه مند به دانستن هزینه ساخت یک اپلیکیشن بانک مشاغل هستید، و کجا می توانید یک شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل استخدام کنید تا با ساختن یک اپلیکیشن مشاغل طعم موفقیت را حس کنید،پس این مطلب دقیقا برای شما تهیه شده است.

  سعی شده در این مطلب تمام حقایق پوشش داده شود و به شما یک راهنمای جامع و کامل در مورد نحوه ایجاد اپلیکیشن بانک مشاغل و اینکه چرا سال 1401 بهترین زمان برای سرمایه گذاری و ساخت یک وب سایت یا اپلیکیشن بانک مشاغل است.

  فهرست مطالب:

  چرا باید در یک برنامه یا وب سایت پورتال شغلی سرمایه گذاری کنید؟

  آمار این صنعت یا اندازه بازار در ایران

  • داشتن یک اپلیکیشن جستجوی شغل و ایجاد کسب وکار و درآمد
  • برای استخدام کنندگان و جویندگان کار راه حل وجود دارد
   چگونه از پورتال یا وب سایت جستجوی شغل خود کسب درآمد کنیم؟
  • بهترین استراتژی های کسب درآمد برای صاحبان اپلیکیشن یا وب سایت
   چگونه یک اپلیکیشن یک وب سایت کاریابی یا استخدام بسازیم؟
  • ویژگی های پنل جویندگان کار
  • ویژگی های پنل استخدام
  • ویژگی های پنل مدیریت
   چگونه پلتفرم جستجوی شغل خود را در ایران پرمخاطب و پیروز میدان این صنعت کنیم؟
   تیم مورد نیاز برای ایجاد یک اپلیکیشن استخدام یا جستجوی شغل
   هزینه توسعه یک اپلیکیشن موبایل و وب سایت استخدام شغلی چقدر است؟

   برای درک بهتر، اجازه دهید نگاهی اجمالی به هر نقطه در عمق ماجرا بیندازیم…
  1. چرا باید در یک برنامه یا وب سایت پورتال شغلی سرمایه گذاری کنید؟
   آیا تا به حال دنبال شغل بوده اید؟ صد در صد بوده اید!

  اما آیا احساس نمی کنید که این یک فرآیند سخت است و انتظار می رود ساده تر و آسان تر باشد؟

  به عنوان یک استخدام کننده، همیشه چند نگرانی وجود دارد از جمله اینکه میانگین تعداد درخواست ها در هر شغل چقدر است؟ هزینه استخدام یک شرکت توسعه اپلیکیشن چقدر است و فرآیند استخدام چقدر طول می کشد؟

  اگر مجموعه ای از آمار استخدام و آمار شغلی همه در یک مکان وجود داشته باشد مفید نخواهد بود؟


  بخوانید: هزینه طراحی اپلیکیشن بیمه خودرو چقدر است ؟


  بر اساس گزارش نظرسنجی اداره آمار کار، 40 تا 60 درصد از ایرانی ها ها هر سال شغل خود را تغییر می دهند، که به این معنی است که بیش از 30 میلیون نفر در جستجوی کارهستند.

  از آنجایی که پلتفرم جستجوی کار یا اپلیکیشن یا وب‌ سایت استخدام، دسترسی به دنیایی از اطلاعات را باز می‌کند و آن را به یک فرآیند ارتباطی فوری و محتوای چند رسانه‌ای تبدیل می‌کند، بدون شک، این پلتفرم‌ها نحوه جستجوی کارفرمایان برای استخدام‌های جدید و یافتن شغل‌های خود را تغییر داده‌اند.

  شما مجبور نخواهید بود همین ابتدا حرف های ما را قبول کنید. بگذارید آمار را شروع کنیم!

  آمار یا اندازه بازار صنعت استخدام

  آمار یا اندازه بازار صنعت استخدام

  بر اساس گزارش نظرسنجی، 79 درصد از جویندگان کار می گویند که احتمالاً در جستجوی شغل خود از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند و این برای جوانان جویای کار به 86 درصد افزایش می یابد.
  68 درصد از جمعیت ایران صاحب تلفن های هوشمند هستند و از این تعداد، حداقل 41 درصد با استفاده از تلفن هوشمند خود به دنبال شغل بوده اند.
  جستجوی شغل به طور متوسط ​​بیش از 5 ماه طول می کشد، اما طبق تحقیقات اخیر تیم چارا، اکثر داوطلبانی که از یک رزومه حرفه ای نوشته شده استفاده می کنند، می توانند در عرض 1 ماه یا کمتر به شغل مورد نیاز خودشون دست پیدا کنند.

  با این آمار و حقایق، واضح است که اپلیکیشن‌های استخدام و کاریابی در آینده آتی مورد تقاضا باقی کارجویان خواهند ماند و همچنین فرصت‌های بالقوه عظیمی برای کسب‌ وکارها آشکار خواهد شد.

  حال سوال این است که چه سودی برای شما خواهد داشت…

  1. مزایای عمده داشتن یک اپلیکیشن جستجوی شغل
   ایجاد پورتال کاریابی مزایای دو طرفه را تضمین می کند. و یکی از مزایای اصلی این است که هزاران فرصت شغلی را از سرتاسر ایران برای جویندگان کار باز می‌کند و در ازای آن، استخدام‌ کنندگان میتوانند حجم عظیمی از داده‌ها را به سادگی با ارسال یک فرصت شغلی در سیستم ایجاد کنند.

  مزایای اپلیکیشن موبایل جستجوی شغل برای استخدام کنندگان

  فرآیند انتخاب آسان و سریع : با استفاده از پورتال شغلی، می توانید به راحتی لیست کارجویان درخواست شده برای موقعیت مورد نظر را مشاهده کنید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که اپلیکیشن را بر اساس تجربه، تخصص و مهارت فیلتر کنید. این فرآیند استخدام را بسیار سریع تر، کارآمدتر و آسان تر می کند.
  تبلیغ برند: با انتخاب یک توسعه‌ دهنده تلفن همراه می‌توانید پورتال شغلی را به گونه‌ای سفارشی کنید که به شما در تبلیغ آنلاین برندتان کمک کند. بر اساس این نظرسنجی، 80 درصد از کارفرمایان موافق هستند که از طریق این پورتال ها، برندها می توانند به راحتی و در عین حال استعدادهای برتر را جذب کنند.
  راه حل مقرون به صرفه: به جای ارائه یک آگهی گران قیمت در روزنامه ها برای هر موقعیت، ارسال موقعیت های نامحدود در پورتال استخدام شما یک سرمایه گذاری یکباره خواهد بود.
  مزایای استفاده از بسترهای جستجوی شغل آنلاین برای جویان بسیار هوشمندانه میباشد.

  هشدارهای شغلی : یک اپلیکیشن استخدامی باید به‌ روزرسانی‌ های منظم در مورد هر فرصت شغلی جدید را به شما ارائه دهد. این تضمین می کند که کارجوهیچ شانسی را برای درخواست کار از دست نمی دهد و می تواند کار خود را در اولین فرصت ممکن شروع کند.
  توصیه های شغلی: با توصیه های شغلی منظم، کارجویان می توانند صدها پیشنهاد شغلی را پیدا کنند که کاملاً متناسب با مهارت ها و تجربه و تخصص آنها باشد.
  داشبورد کاربر پسند: با داشبورد کاربر پسند، کاربران به راحتی می توانند اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده کاربردی از اینکه چه کارفرمایانی پروفایل شما را نشانه گذاری کرده اند و چه تعداد کارفرما به رزومه شما علاقه مند هستند را دریافت کنید.
  کارآمد: پورتال های شغلی در یافتن شغل مناسب شما بسیار کارآمد هستند. آنها چرخه استخدام را کوتاه می کنند و زحت کارجویان را کمتر می کنند تا شغل مناسب را پیدا کنند.
  فرصت های شغلی بی پایان: هنگامی که جویندگان کار درخواست خود را به پورتال ارسال کردند، می توانند صدها فرصت را در همان پورتال باز کنند.

  1. چگونه از پورتال یا وب سایت جستجوی شغل خود کسب درآمد کنیم؟
   وقتی نوبت به توسعه یک اپلیکیشن موبایل می رسد، همیشه یک نگرانی عمده برای صاحبان مشاغل وجود دارد که چگونه به سود شما می رسد؟ استراتژی های کسب درآمد مختلفی وجود دارد، اما انتخاب استراتژی کسب درآمد در واقع به انتخاب اپلیکیشنی که برای ساخت انتخاب کرده اید بستگی دارد. بنابراین قبل از اینکه اقدام به استخدام یک توسعه‌ دهنده وب برای سفارشی‌ سازی یک پورتال شغلی کنید، ارزش دانستن استراتژی‌ های مختلف برای درآمدهای مکرر را دارد. در اینجا نحوه انتخاب سود از برنامه و وب سایت مشاغل و جستجوی کار خود آورده شده است:

  الف. طرح های عضویت

  این یکی از سنتی‌ترین روش‌های کسب درآمد از یک اپلیکیشن پورتال شغلی است و طرح‌ های عضویت را می‌توان با هزینه یک ماه، سه ماهه یا سالانه ارائه کرد. اعضای اصلی پورتال از مزایای ویژه ای برخوردار خواهند شد که در زیر ذکر شده است:

  دسترسی به تعداد زیادی از رزومه ها
  لیست مشاغل منظم برای یک دوره معین.
  دسترسی به منابع آموزشی مرتبط با آموزش کارکنان و منابع.
  دسترسی به یک انجمن که در آن کارفرمایان همفکر می توانند پیشنهادات و نکات موثری را برای پیمایش برنامه های شغلی بالقوه به اشتراک بگذارند.

  ب. فهرست ویژگی

  یکی دیگر از رایج ترین راه های کسب درآمد از برنامه شما این است که پروفایل کارفرمایان خاصی را در صفحه اصلی خود یا در خبرنامه های ایمیل به جویندگان کار یا در وبلاگ های خود نشان دهید. برای مشخص کردن نام کارفرمایان، می توانید مقدار مشخصی هزینه دریافت کنید.

  در مقابل، کارفرمایان می توانند سطوح مختلف اخبار ویژه را با مبالغ مختلف پرداخت وانتخاب کنند. برای مثال، هزینه‌های فهرست ویژه بسته به تعداد روزهایی است که برای برجسته کردن پروفایل خود در بالا انتخاب می‌کنند.

  ج. تبلیغات شخص ثالث

  تبلیغات یک روش محبوب برای کسب درآمد از برنامه شما است. از آنجایی که این یکی از بهترین و مستقیم راه‌ های ایجاد کسب‌ و کاراز طریق تبلیغات است، کسب‌ وکارهای شخص ثالث می‌توانند با پرداخت مبلغی برای استفاده از فضایی در اپلیکیشن و وب‌ سایت شما برای تبلیغات موافقت کنند.

  به طور خلاصه: اینها چند استراتژی کسب درآمد هستند که می توانید برای کسب درآمد از پلت فرم استخدام در نظر بگیرید. اما سوال اصلی این است که چگونه می توان یک پورتال کاریابی ایجاد کرد.

  1. چگونه یک اپلیکیشن و وب سایت کاریابی یا استخدام بسازیم؟
   وقتی نوبت به یک پورتال جستجوی کار یا توسعه اپلیکیشن وب‌ سایت استخدام می‌رسد، مهم است که تمرکز اصلی خود را روی ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی قرار دهید که می‌خواهید در برنامه پیاده‌ سازی کنید. روند توسعه برنامه مانند سایر برنامه ها باقی خواهد ماند.

  بنابراین هنگام استخدام یک شرکت توسعه وب سایت، مطمئن شوید که بهترین انتخاب از ویژگی ها و قابلیت هایی را که به شما کمک می کند در بازار رقابتی متمایز شوید، را ارائه کنید. هنگام ایجاد یک پورتال جستجوی کار، به خاطر داشته باشید که سه بخش در پلتفرم وجود دارد، یک بخش برای کاربران منتشر می شود، دیگری برای فروشندگان است و سومی یک پنل مدیریت برای نظارت و مدیریت همه چیز است.

  ویژگی های پنل جوینده کار

  ویژگی های پنل جوینده کار

  ثبت نام و ورود به سیستم: هنگامی که برنامه را دانلود میشود، در مرحله بعد باید با استفاده از اطلاعات شخصی ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که روند ثبت نام باید ساده، کوتاه تر و سریع تر باشد. و فقط با گرفتن یک شماره تلفن انجام شود.
  رزومه نویسی: این می تواند ضروری ترین و مهم ترین ویژگی برای کاربران باشد که می تواند به جویندگان کار کمک کند تا با استفاده از ابزارهای استاندارد رزومه خود را بنویسند. مطمئن شوید که تمام دستورالعمل‌ها، فرمت‌های رزومه و نمونه‌هایی را برای ساده‌ تر کردن کار نوشتن رزومه ارائه می‌کند.
  آپلود رزومه: آپلود رزومه در پورتال مشاغل آنلاین باید سریع و ساده باشد.
  ارسال رزومه: گزینه ارسال رزومه به طور مستقیم به استخدام‌ کنندگان یا شرکتی که آن‌ها را مرتبط با تخصص منطقه خود می‌دانند آنها را قادر می‌سازد تا به دنبال فرصت‌های بیشتری نیز باشند.
  جستجوی شغل: این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا به طور گسترده شغلی را جستجو کنند که کاملاً متناسب با نیازهای آنها باشد. آنها می توانند مکان، تجربه، مهارت ها یا حقوق مورد انتظار را برای فیلتر کردن همه گزینه های شغلی مناسب برای آنها تعیین کنند.
  علامت گذاری شغل: این یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که می‌توانید در پلتفرم استخدامی ایجاد کنید. با استفاده از این ویژگی، کاربران می‌توانند شغلی را که می‌خواهند بعداً برای آن درخواست دهند نشانه‌ گذاری کنند یا رزومه خود را مطابق با شرایط ارسال کنند یا بتوانند جزئیات شغل را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.
  خدمات هشدار شغلی: خدمات هشدار شغلی در برنامه موجود است تا کاربران را با برنامه درگیر نگه دارد.


  بخوانید: شاخص و معیار KPI چیست ؟


  ویژگی های پنل استخدام

  فرآیند ثبت‌ نام: در فرآیند ارسال شغل و فهرست نهایی بهترین کاندیداها واستخدام‌ کنندگان باید مراحل ثبت‌ نام را تکمیل کنند یا فقط با افزودن جزئیاتی مانند شناسه ایمیل، شماره تلفن و موارد دیگر، ثبت نام کنند.
  پست شغلی: پس از ایجاد پروفایل، استخدام‌کنندگان می‌توانند بر اساس تعداد موقعیت‌های شغلی خالی و توضیحات کامل، کار را ارسال کنند تا کارجویان بتوانند به راحتی با شما در تماس باشند.
  دعوت‌های شغلی: اطمینان حاصل کنید که این ویژگی را در برنامه خود دارید که به استخدام‌ کنندگان اجازه می‌دهد دعوت‌ نامه‌های شغلی را برای کارجویان مورد نظر ارسال کنند. بر این اساس، می‌توانند از طریق تماس و یا از طریق پیامک روی خود اپلیکیشن برای ادامه کار و زمان‌ بندی مصاحبه را از کاربران بخواهند.
  مشاغل پست الکترونیکی: خب صدها شرکت وجود دارند که جای خالی محدودی برای افراد دارند، بنابراین استخدام کنندگان باید ویژگی هایی را داشته باشند که مستقیماً فرصت شغلی را برای کارجو مورد نظر ارسال کنند.
  فیلتر کردن رزومه: این کار باعث صرفه‌ جویی در تلاش‌ها و زمان آنها برای مرتب‌ سازی و فیلتر کردن پروفایل‌هایی می‌شود که کاملاً با نیاز شغلی آنها مطابقت دارند. استخدام کننده می تواند رزومه ای را در پایگاه داده جستجو کند و برای پردازش بیشتر با کارجو مورد نظر تماس بگیرد.
  دانلود رزومه: استخدام کنندگان در صورت تمایل می توانند رزومه را نیز دانلود کنند. پس از دانلود رزومه می توانند آن را تجزیه و تحلیل کنند و می توانند برای مصاحبه با داوطلب برنامه ریزی کنند.
  طرح پرداخت: به عنوان یک استخدام‌کننده، گاهی اوقات ممکن است نیاز داشته باشید به ویژگی‌های ویژه پورتال شغلی که به شما امکان می‌دهد رزومه‌های بیشتر، فهرست‌ بندی مشاغل و موارد دیگر را دانلود کنید. استخدام‌ کنندگان می‌توانند با توجه به نیاز و بودجه خود، از بین گزینه‌های گسترده طرح‌ های پرداخت انتخاب کنند.

  ویژگی های پنل مدیریت

  مدیریت تبلیغات شغلی: برای جلوگیری از هر گونه دردسر، داشتن قابلیتی مهم است که به شما امکان می دهد چندین شغل را که ارسال شده است به روش مرتب شده مدیریت کنید.
  مدیریت پروفایل کارجویان: مدیر به نظارت بر نمایه های کارجویان دسترسی دارد و طبق دستورالعمل می تواند کارجو را تایید یا رد کند.
  مدیریت پروفایل استخدام‌ کننده: ادمین تمام دسترسی‌ها را برای مدیریت چندین پروفایل استخدام‌ کننده را دارد.
  دعوت‌نامه‌ها: هنگام ارسال فرصت‌های شغلی جدید یا زمانی که فرصت‌های شغلی فوری وجود دارد، دعوت‌ها را مدیریت کنید و اعلان‌ها را برای کاربران ارسال کنید.
  ایجاد گزارش برای درآمد: می‌توانید کارشناسانی را استخدام کنید تا داشبورد را سفارشی کنید که گزارش‌های تحلیلی آنی ارائه میکند و به شما کمک می‌کند بفهمید چقدر از پلتفرم درآمد دارید، از کجا کاجویان بالقوه دریافت می‌کنید و موارد دیگر.


  اینها چند ویژگی هستند که شما را قادر می سازند یک ساختار برنامه اولیه از پورتال های جستجوی شغل و استخدام بسازید. اگر یک استارت آپ هستید و می خواهید با بودجه محدودی کسب و کار خود را راه اندازی کنید و می خواهید بازخورد مشتری را تأیید کنید، ایجاد یک MVP با استخدام یک تیم توسعه اپلیکیشن موبایل برای یک پورتال شغلی، یک کار منطقی است. بهترین بخش این است که اگر می‌خواهید نسخه مدرنی از برنامه ایجاد کنید، به راحتی می‌توان آن را در طول زمان توسعه داد.

  1. چگونه پلتفرم جستجوی شغل خود را به برنده صنعت تبدیل کنیم؟
   تعدادی پورتال کاریابی و استخدام درکافه بازار موجود است که عملکردهای اساسی را ارائه می دهند، اما این اطمینان را به شما نمی دهد که در کنار رهبران بازار باشید. برای دستیابی به موفقیت، باید مستقیماً به ویژگی های پیشرفته ای که دسترسی به پورتال شما را راحت تر می کند نگاه کنید.

  ثبت نام: برخلاف استفاده از فرآیند ثبت نام اولیه، می توانید به کاربران اجازه دهید مستقیماً با استفاده از شماره موبایل خود ثبت نام کنند.
  فیلترها و مرتب‌ سازی پیشرفته: به کاربران و استخدام‌ کنندگان اجازه می‌دهد با استفاده از فیلترهای پیشرفته مانند مکان، حقوق، نوع شغل، تخصص، محدوده حقوق و موارد دیگر، فرصت‌های شغلی و کارجویان را در فهرست مرتب سازی کنند.
  اسکنر سند: این مورد می‌تواند یکی از ویژگی‌های مهم برنامه شما باشد که به داوطلبان کمک می‌کند تا با استفاده از اسکنر درون‌ برنامه شما، تمام اسناد خود را اسکن کنند. آنها به راحتی می توانند برگه های علامت، مدارک شناسایی، گواهینامه ها، فیش حقوقی و موارد دیگر را اسکن کنند و به راحتی آنها را در پروفایل خود آپلود کنند.
  چت و پیام درون برنامه: این ویژگی‌ها می‌توانند به تسهیل تعامل یکپارچه بین استخدام‌ کننده و جوینده کار کمک کنند و بتوانند در مورد مصاحبه‌های زمان‌ بندی بیشتر بحث کنند.
  ایجاد رزومه: رزومه یکی از مهم ترین عناصر در این پورتال است، بنابراین مطمئن شوید که برنامه و وب سایت دارای ابزارهای مختلفی است که به کاربران امکان می دهد رزومه را بررسی کنند، و آپلود آن را آسان کرده و به کاربران اجازه می دهد آن را در پورتال بسازند.
  مصاحبه ویدئوکنفرانس: این واقعا به کارفرمایان کمک می کند تا روند استخدام را بسیار سریعتر و آسان تر انجام دهند. آنها به راحتی می توانند یک مصاحبه تماس تصویری با کارجویان انتخاب شده در لیست برنامه ریزی کنند. این ویژگی واقعا مفید است و تیم چارا تخصص فنی در پیاده سازی این مورد را دارد.

  آموزش الکترونیکی: برای ارتقای بیشتر مشخصات شغلی کارجویان می توانند دوره های مختلف آموزش الکترونیکی فهرست شده در پورتال شغلی را انتخاب کنند. می‌توانید برای سفارشی‌سازی این ویژگی، یک تیم توسعه‌ دهنده اپلیکیشن را استخدام کنید و دوره‌های کوتاه‌ مدت برای نوشتن رزومه، نکات مصاحبه، راهنمایی شغلی و موارد دیگر را برای برتری در حرفه خود ارائه دهید.
  ماژول مدیریت اسناد: این ویژگی مهمی است که جویندگان کار و همچنین کارفرمایان را قادر می‌سازد اسناد را در مکانی امن ذخیره، ایجاد و مدیریت کنند و در صورت لزوم به راحتی در دسترس باشند.
  Real-Time Analytics: این ویژگی به ادمین امکان می‌دهد تا اطلاعات آنی درباره موارد مهمی مانند کل مشاغل اختصاص داده شده، تعداد کارفرمایان مرتبط، تعداد مشاغل ارائه شده و موارد دیگر استخراج کند.
  یکپارچه سازی پرداخت: یک پورتال شغلی خوب چندین درگاه را برای راحتی کاربران در خود دارد. می‌توانید روش‌های پرداخت محبوبی از جمله درگاه به پرداخت ملت و آسان پرداخت و زرین پال یا کیف پول موبایل، و موارد دیگر را برای پرداخت بدون دردسر ارائه دهید.

  1. تیم مورد نیاز برای ایجاد یک اپلیکیشن استخدام یا جستجوی شغل
   مهم نیست که چقدر مفهوم توسعه اپلیکیشن را درذهن خود دارید، موفقیت تا حد زیادی به این بستگی دارد که چگونه آن را به آرامی پردازش کنید. انتخاب فن‌ آوری‌ها و تخصص‌هایی که تیم شما در پروژه ارائه می‌کند، تعیین می‌کند که اپلیکیشن شما چقدر کارآمد و حرفه ای است…

  بنابراین در اینجا چند فناوری است که می توانید برای پورتال جستجوی کار و استخدام انتخاب کنید

  سیستم عامل: اندروید، iOS، وب اپلیکیشن
  توسعه دهنده فرانت اند: سوئیفت، جاوا، CSS، HTML، React، Flutter
  توسعه دهندگان بک اند: Python، Laravel، Node.js

  پایگاه داده: MongoDB یا Mysql

  ورود به سیستم پیامکی: وارد شدن به سیستم از طریق پیامک و احراز شماره موبایل

  ساختار تیم مورد نیاز برای پرتال استخدام و جستجوی شغل

  ساختار تیم مورد نیاز برای پرتال استخدام و جستجوی شغل

  توسعه و سفارشی سازی این پلتفرم یک کار پیچیده است، زیرا به مجموعه مناسبی از متخصصان و مجموعه ای از تخصص و مهارت های مناسب نیاز دارد. بنابراین مهم است که با یک شرکت توسعه‌ دهنده اپلیکیشن موبایل معتبر که تیمی از تکنسین‌های فکری را دارد که ارائه به موقع پروژه و کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد، در تماس باشید.


  چه یک استارت آپ باشید یا یک کارآفرین تجاری پیشرو، اگر با یک راه حل توسعه اپلیکیشن و وب سایت وارد صنعت استخدام می شوید، اولین نگرانی شما این است که ساخت یک پورتال جستجوی کار و استخدام در ایران چقدرهزینه دارد؟ در بخش سوالات متداول در ادامه به این موارد پاسخ داده شده است.

  سوالات متداول

  • برای ایجاد یک پورتال کاریابی چه چیزهایی نیاز هستند ؟

  تحلیلگر کسب و کار، مدیر پروژه، برنامه نویس توسعه دهنده Backend، مهندسین تضمین کیفیت، طراحان UI/UX

  • فرایند توسعه پلتفرم کاریابی به چه صورتی میباشد ؟

  فرآیند توسعه اپلیکیشن بسیار طولانی و پیچیده است زیرا بستگی به موارد مختلفی مانند ویژگی ها و عملکردها، پیچیدگی برنامه، الگوریتم های مختلف سیستمی، سیستم عامل، توسعه دهندگانی که استخدام می کنید و مکان آن ها، طراحی UI/UX و موارد دیگر دارد.

  • هزینه توسعه یک اپلیکیشن موبایل یا وب سایت استخدام و مشاغل چقدر است؟

  هزینه ساخت یک پلتفرم در این زمینه با حداقل ویژگی ها حدود 250 ملیون تومان است و با افزایش تعداد ویژگی ها می تواند بیشتر و بیشتر شود. اگر بخواهید برنامه ای با ویژگی های پیشرفته بسازید، حداکثر قیمتی که می تواند داشته باشد حدود 400 میلیون تومان میباشد.

  • چگونه اپلیکیشن پورتال و وب سایت جستجوی کار و استخدام خود را بسازید؟

  استفاده از پورتال های کاریابی و استخدام به یک روش معمول برای استخدام کنندگان و جویندگان کار تبدیل شده است. اما چرا تنها این پلتفرم‌ ها توصیه‌ شده‌ ترین و قابل اعتمادترین پلتفرم‌ ها برای جستجوی فرصت‌های شغلی و برای کارجویان مناسب هستند؟ به دلیل تجربه کاربری عالی وساده بنابراین، اگر شما نیز آرزوی داشتن یک اپلیکیشن و وب‌ سایت پورتال شغلی را دارید، می‌توانید یک شرکت توسعه اپلیکیشن تلفن همراه را استخدام کنید که به شما کمک می‌کند تا با استفاده از فناوری‌های به‌ روز پلتفرم مورد نظر را ایجاد کنید.

  5/5 - ( 1 امتیاز )

  دیدگاه شما نگاه ما رو عوض میکنه !

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برچسب‌ها:
  پشتیبانی آنلاین