پرش به محتوا

5 مزیت کلیدی توسعه اپلیکیشن موبایل بومی

  5 مزیت کلیدی توسعه اپلیکیشن موبایل بومی

  امروزه توسعه اپلیکیشن موبایل قوی و کارآمد به یک هدف اساسی برای بسیاری از شرکت ها تبدیل شده است. اگر به دنبال جذب و حفظ مشتریان خود هستید و می خواهید از همه قابلیت‌ها در دستگاه‌های تلفن همراه بهره ببرید، راه حل آن توسعه برنامه ‌های Native هست.

  پروسه ساخت اپلیکیشن های بومی شامل ایجاد اپلیکیشن برای یک پلتفرم خاص مانند  iOS یا Android است. بزرگترین مزیت اپلیکیشن های بومی این هست که از همان کد می توانید برای ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS استفاده کنید. هدف این مقاله تجزیه و تحلیل این رویکرد و کشف مزایای فراوان توسعه اپلیکیشن موبایل بومی است.

  5 مزیت کلیدی توسعه اپلیکیشن موبایل بومی

  عملکرد بهینه

  با استفاده از توسعه اپلیکیشن موبایل بومی اپلیکیشنی که برای یک پلتفرم خاص طراحی شده بهینه شده و درجه بالایی از کیفیت و عملکرد را ارائه می دهد.

  طراحی اپلیکیشن ها برای یک پلتفرم خاص باعث پاسخ سریع آن میشود. توسعه‌دهندگان اپلیکیشن اندروید با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی و API های پلتفرم ها، ، اپلیکیشن‌های Native را می‌سازند. بنابراین، می‌توان نتیجه گرفت اپلیکیشن‌هایی که مختص پلتفرم‌ها هستند، موثرتر هستند.

  به دلیل ذخیره شدن اپلیکیشن ها در دستگاه سرعت پردازش و زمان لود اپلیکیشن های موبایل بومی بسیار سریع خواهد بود. دلیل این موضوع این هست که هر زمان که کاربران با اپلیکیشن کار می کنند محتوا و عناصر بصری آنها در دستگاه ذخیره می شوند.

  برنامه های موبایل بومی ایمنی و قابلیت اطمینان را ارائه می دهند

  اپلیکیشن های کاربردی وب به مرورگرها و فناوری های مختلفی از جمله HTML5، Javascript و CSS متکی هستند. با توجه به ویژگی های غیر استاندارد برنامه های مبتنی بر وب مشکلات عملکردی بیشتری در این برنامه ها وجود دارد . برعکس، اپلیکیشن های بومی امنیت و بهبود عملکرد بیشتری را ارائه می دهند.

  توسعه اپلیکیشن موبایل بومی به کسب و کارها اجازه می دهند تا از روشهای مختلف مدیریتی که شامل کنترل از راه دور اپلیکیشن ها هست برای دستگاه های تلفن همراه استفاده کنند. این ویژگی باعث می شود که بتوان همه برنامه ها و داده های مربوط به آنها را از راه دور پاک کرد. ساخت اپلیکیشن های موبایلی بومی گزینه ای عالی برای تامین امنیت داده ها برای کاربران است.

  برنامه های بومی جذاب تر هستند

  اپلیکیشن های موبایل بومی از نظر ورود و خروج داده های کاربر راحت تر عمل میکنند و تجربه کاربری بهتری را برای کاربر فراهم میکنند. در واقع این ویژگی مهم ترین مزیت اپلیکیشن های موبایل بومی هست.

  فرآیند توسعه اپلیکیشن اندروید بیشتر برای اجرا بر روی یک سیستم عامل انجام می شوند. توسعه دهندگان اپلیکیشن های بومی تجربه کاربر را با یک سیستم عامل همگام سازی می کنند. اپلیکیشن های هر پلتفرم از استاندارد UI خاصی پیروی می کنند.

  در نتیجه، برنامه های بومی کاملا طبیعی هستند. این به کاربران اجازه می دهد تا مفاهیم اپلیکیشن را به سرعت درک کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند یاد بگیرند که چگونه یک عنصر را به سرعت حذف کنند. می توانید زبان Kotlin یا Java را برای اپلیکیشن خود تعیین کنید.

  برنامه های تلفن همراه بومی می توانند به صورت آفلاین کار کنند

  برنامه های کاربردی وب و سایر برنامه های ترکیبی فقط زمانی کار می کنند که به اینترنت کانکت شوید. اکثر محتوای صفحات در سرورهای هاست آنها ذخیره می شود و برای استفاده از برنامه به اتصال اینترنت نیاز هست.

  نکته مهم در مورد توسعه اپلیکیشن موبایل Native این هست که این اپلکیشن ها حتی  بدون اینترنت هم کار می کنند. اگر تحت پوشش شبکه نیستید یا با مشکلات اتصال با شبکه مواجه هستید، نگران نباشید. همه جا از برنامه Native خود بدون استرس در مورد سرعت پایین اینترنت یا اتصال خراب استفاده کنید.

  UX/UI یکپارچه

  آخرین مزیت کلیدی توسعه اپلیکیشن موبایل بومی طراحی تجربه و رابط کاربری یکپارچه هست. در یک پلتفرم بومی، UX/UI ترکیب می شود و کاربران به راحتی به آن مسلط می شوند. در این صورت همه UI های بزرگتر در برنامه های بومی در دسترس خواهند بود. بنابراین کاربران به راحتی میتوانند با روش های مختلف با اپلیکیشن شما کار کنند. Translation is too long to be saved

  تجربه کاربری نیز به دلیل عملکرد بهتر بهبود خواهد یافت. می توانید با یک شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل تماس بگیرید و راهنمایی بهتری دریافت کنید.

  در پروسه ساخت اپلیکیشن، توسعه دهندگان اپلیکیشن بومی به راحتی می توانند بالاترین دستورالعمل ها و روش ها را پیاده سازی کنند. به همه این دلایل، برنامه های بومی در مقایسه با برنامه های ترکیبی، تجربه کاربری و رابط کاربری بهتری را ارائه می دهند.

  سخن  آخر

  آیا می خواهید اپلیکیشنی را در اختیار کاربران خود قرار دهید که از ثبات و قابلیت اطمینان وکیفیت بالایی برخوردار باشد؟ دراین صورت فقط از توسعه اپلیکیشن بومی استفاده کنید. با استفاده از توسعه اپلیکیشن Native می توانید یک اپلیکیشن کاملاً بومی سفارشی برای شرکت و برند خود ایجاد کنید.

  اگر میخواهید یک اپلیکیشن موبایل بومی طراحی کنید با شرکت چارا تماس بگیرید. شرکت چارا با دارا بودن متخصصان حوزه برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل این کار را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت برای شما انجام خواهد داد.

  5/5 - ( 1 امتیاز )

  دیدگاه شما نگاه ما رو عوض میکنه !

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پشتیبانی آنلاین