پرش به محتوا

پروژه اپلیکیشن حوزه آموزشی اندروید


  حوزه آموزش

  پلتفرم های آموزشی تبدیل به  یکی از فراگیر ترین منابع آموزشی در طی سال های گذشته شده اند مجموعه های بزرگ و شرکت های بزرگی پا به عرصه گذاشته اند که بسته به فعالیت مختلفی که در دستور کار در صنعت آموزش دارند هر کدام در حوزه های خاصی فعالیت کرده اند.

  نیاز آموزشی

  کاربران زیادی از آموزش های انلاین استفاد میکنند و‌ این نیاز که ادم ها در هر حوزه کاری نیاز به یادگیری مداوم دارند باعث این میشود که مراکز آموزشی گسترده تر و همه گیر تر از سال های قبل شوند بعد از توضیحات اولیه که در زمینه آموزش خدمت شما عنوان شد.

  اهداف

  میخواهیم کیت رابط کاربری که توسط تیم چارا طراحی و کد نویسی شده را به شما معرفی کنیم با استفاده از این محصول هر شخصی قادر به گسترش و پیاده سازی یک سیستم آموزشی تحت چهار چوب اپلیکیشن موبایل خواهد بود آموزش هایی که یا جنبه عمومی داشته و یا آموزش های اختصاصی فرقی نمیکند شما در چه حوزه ای قصد تولید محتوا داشته اید با استفاده از کیت توسعه پیش رو تمامی اهداف شما قابل پیاده سازی و کنترل میباشند.

  کافیه دمو نرم افزار را نصب بفرمایید و پرفرمنس و کیفیت پروژه را به طور کامل لمس کنید امکانت زیادی در نرم افزار تعبیه شده یکی از آنها خرید اشتراک ویژه توسط کاربران میباشد چت مدرس و دانشجو و تعداد دانشجویان هر مدرس برای دانشجو قابل روئیت میباشد امکانات کاملی در نظر گرفته شده که میتوان به سادگی همه بخش های پروژه را شخصی سازی و توسه داد.

  توسط تیم فنی چارا این امکان وجود دارد که تمام بخش ها شخصی سازی و امکانات گسترده ای به پروژه اضافه شود در صورتی که مایل باشید در مرحله اول میتوانید دمو پروژه را نصب و تست کنید.

  5/5 - ( 1 امتیاز )

  دیدگاه شما نگاه ما رو عوض میکنه !

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پشتیبانی آنلاین