پرش به محتوا

هزینه طراحی اپلیکیشن مدیریت املاک چقدر است؟

  هزینه طراحی اپلیکیشن مدیریت املاک چقدر است؟

  ایجاد یک برنامه مدیریت املاک: هزینه، ویژگی ها، فرآیند، روندهای فناوری و پشتیبانی فناوری

  با فناوری‌ های نو ظهور، اپلیکیشن مدیریت املاک به مقابله با تغییر ترجیحات املاک و مستغلات مشتریان و تضمین پشتیبانی بهتر از مشتری کمک می‌کند. با در دسترس بودن این راه حل های مبتنی بر فناوری، مشاوران املاک یا مدیران املاک می توانند مزایای بهتری ارائه دهند و پایگاه مشتریان خود را گسترش دهند.

  تعجب می کنید که بدانید چگونه ممکن است؟

  در سال‌های اخیر که فناوری تقریباً در هر صنعتی راه خود را هموار می‌کند، صنعت املاک و مستغلات از تأثیر آن بی‌ تأثیر نمانده است.

  و با افزایش چشمگیر سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات، سرمایه گذاران اکنون باهوش تر از دهه های قبل شده اند. با توجه به تغییر رفتار سرمایه گذاران و افزایش تقاضا برای یک پلت فرم فناوری یکپارچه، ساختن یک اپلیکیشن مدیریت دارایی تصمیم شایسته ای است. با پیاده‌سازی چنین ویژگی‌هایی، می‌تواند همه چیز را از قراردادهای اجاره دیجیتال، گزارش‌های مالی، درخواست‌های تعمیر و نگهداری آنلاین و ردیابی تا ذخیره‌سازی و اشتراک‌ گذاری اسناد آنلاین به درستی مدیریت کند.

  بنابراین اگر شما یک مشتاق کسب و کار باشید یا یک استارتاپ که قصد ورود به صنعت املاک و مستغلات را برای تبدیل شدن به بخشی از این بازار پر رونق دارد، رویکرد عالی، ایجاد یک راه حل مدیریت املاک است. با این حال، به محض اینکه تصمیم به ساختن یک اپلیکیشن گرفتید، نگرانی اصلی شما این خواهد بود که هزینه ایجاد یک اپلیکیشن مدیریت املاک چقدر است؟

  خوب وقتی نوبت به محاسبه هزینه توسعه برنامه یک پروژه می رسد، هزینه به نیاز پروژه بستگی دارد. می توان با مقایسه ویژگی ها، قابلیت ها، پیچیدگی، ساختار توسعه و موارد دیگر، هزینه مناسب پروژه خود را تخمین زد. هر تغییری در توسعه اپلیکیشن، تنوع زیادی در هزینه توسعه اپلیکیشن به همراه خواهد داشت.

  بازار املاک و مستغلات در سرتاسر جهان به سرعت در حال رشد است، بنابراین قبل از اینکه در رابطه با هزینه ایجاد یک اپلیکیشن موبایل املاک بپردازیم ارزش آن را دارد که به جزئیات این پست بپردازیم.

  نکات کلیدی این مطلب:

  • برای مدیریت املاک چه راه حل هایی می خواهید ایجاد کنید؟
  • ویژگی ها و کارکردهای ضروری که باید دراپلیکشن املاک لحاظ کنید
  • ویژگی های لازم برای ایجاد راه حل مدیریت املاک برنده
  • روندهای فناوری املاک و مستغلات که در سال 1401 بر صنعت حاکم خواهد شد
  • هزینه توسعه یک اپلیکیشن مدیریت املاک چقدر است؟
  • نتیجه

  بیایید برای درک بهتر به جزئیات هر نکته بپردازیم…

  برای مدیریت املاک چه راه حل هایی می خواهید ایجاد کنید؟

  حتی اگر در حال مدیریت ساختمان‌های آپارتمانی یا چند ملک در مکان‌های مختلف باشید، یک برنامه مدیریت املاک یک راه‌ حل عالی خواهد بود. با این حال، موفقیت برنامه بسته به مدل برنامه ای است که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید. با راه حل مناسب، می توانید ارتباط بین صاحبخانه و مستاجران را انجام دهید و بتوانید تمام تراکنش های مالی و ذخیره داده ها را پیگیری کنید. با این حال، قبل از شروع به کار با برنامه مدیریت املاک، باید فکری در مورد نوع برنامه مدیریت دارایی مورد نیاز خود داشته باشید و بر این اساس بتوانید ویژگی ها و عملکردها را پیاده سازی کنید.


  بخوانید: چگونه اولین نسخه اپلیکیشن خود را به طور موثر بسازیم؟


  راه حل های مختلفی برای انواع مختلف املاک مانند ساختمان های آپارتمانی، خانه ها، واحدهای تک خانواده، چند ملکی برای اجاره های بلند مدت و کوتاه مدت طراحی شده است. بنابراین، قبل از اینکه به به یک شرکت توسعه‌ دهنده اپلیکیشن مراجعه کنید تا مستقیماً به شخصی‌ سازی ساختار اپلیکیشن بپردازید، ارزش دارد که نیازهای تجاری، نیازهای بازار و بودجه خود را ارزیابی کنید. قبل از آن، بیایید درک کنیم که چه صنایعی می توانند در برنامه های مدیریت املاک سرمایه گذاری کنند.

  با انتخاب مدل توسعه اپلیکیشن مناسب، می‌توانید ویژگی‌ها و قابلیت‌های مناسب را پیاده‌ سازی کنید، بنابراین بیایید بررسی کنیم که چه چیزی متناسب با نیازهای کسب‌ وکار شما است.

  • سیستم های مدیریت املاک تجاری

  املاک صنعتی مانند انبارها، دفاتر یا امکانات لجستیکی را می توان به راحتی با راه حل های مدیریت مالکیت صنعتی خودکار مدیریت کرد. با سرمایه گذاری اندک در برنامه های تلفن همراه، صاحبان املاک می توانند فضاها را مدیریت کرده و فرآیند مدیریت اجاره را خودکار کنند.

  مهم نیست که چه نوع راه حلی برای مدیریت دارایی ایجاد می کنید، موفقیت برنامه بستگی به عملکردهایی دارد که در برنامه قرار می دهید.

  • ویژگی ها و عملکردهای ضروری برای ساخت یک برنامه مدیریت املاک

  مالکیت و مدیریت یک ملک می تواند بدون داشتن یک اپلیکیشن موبایل مناسب برای مدیریت اموال در محل، دردسر بزرگی باشد. به طور خلاصه، مدیریت یک ملک بیشتر مربوط به ارتباط بین صاحبخانه و مستاجر است تا املاک و مستغلات درست از مدیریت تعاملات روزانه با صاحبان املاک، کارمندان و مستاجران تا ایجاد یک جامعه وفادار از مشتریان در این دنیای رقابتی یک کار چالش برانگیز است. بنابراین بیایید به ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی بپردازیم که به شما کمک می‌کنند یک برنامه موبایل برای مدیریت دارایی بسازید. در اینجا برخی از عملکردهای ضروری وجود دارد که باید در نرم افزار مدیریت املاک گنجانده شوند:

  ویژگی ها و ساخت پنل کارگزار برنامه مدیریت املاک

  • ثبت نام کاربر یا ورود به برنامه: پس از بارگیری برنامه، به کاربران اجازه دهید با استفاده از شماره تلفن ثبت نام کنند.
  • تأیید پروفایل: پس از ثبت نام کاربر یا کارگزار در برنامه، نمایه توسط ادمین و با استفاده از یک کد امنیتی تأیید می شود. همچنین، می‌توانید به شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن رجوع کنید، زیرا این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد جزئیات مرتبط دیگری مانند مکان، آدرس، نام، جزئیات تماس و موارد دیگر را اضافه یا ویرایش کنند. هنگامی که نمایه تأیید شد، مدیر از شما می پرسد که آیا فروشنده یا خریدار را ثبت می کنید.
  • ویژگی‌های فیلتر و جستجو: به کاربران اجازه می‌دهد به فیلترهای مختلف برای مرتب‌ سازی ویژگی‌ها بر اساس مکان، نوع، بودجه، مساحت فضا و موارد دیگر دسترسی داشته باشند. با استفاده از این قابلیت کاربران به راحتی می توانند ملک رویایی خود را شناسایی کنند.
  • نمای فهرست و نمای نقشه: برای افزایش تجربه کاربر، می‌توانید گزینه انتخاب بین نمای فهرست و نمای نقشه ویژگی‌های فهرست شده را فراهم کنید.
  • نمای جزئیات ملک: مطمئن شوید که املاک همراه با جزئیات کامل لیست می شوند تا اگر کاربر با هر ملک مرتبطی مواجه شد، بتواند به راحتی جزئیات کامل را بررسی کند و بتواند مستقیماً با مشاوران در تماس باشد.
  • چت درون برنامه ای: برای برقراری ارتباط یکپارچه بین فروشندگان یا خریداران یا مشاوران ، داشتن یک ویژگی تماس یا چت درون برنامه ای مهم است. با استفاده از این ویژگی در برنامه، کاربران می توانند به راحتی بدون نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات تماس خود، راه حل درخواست خود را دریافت کنند.
  • مبدل ارز: با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند به راحتی قیمت ملک را بر اساس واحد پول کشورهایی جز ایران بسنجند که خرید این ملک دقیقاً در کشورهای دیگر چقدر هزینه دارد.

  برای ایجاد برنامه مدیریت املاک عملکردهای دیگری را باید در نظر بگیرید

  • غربالگری متقاضی: در حین مدیریت املاک اجاره ای، تأیید پیشینه یکی از پیچیده ترین و طاقت فرساترین کارها برای صاحبان ملک است. با این حال، با استفاده از این ویژگی در برنامه، می توانید فرآیند غربالگری را خودکار کنید. با ارزیابی اسناد آپلود شده متقاضی، یک برنامه خلاصه کوتاهی از داده های مهم مانند سابقه کیفری، سوابق پرداخت و موارد دیگر ایجاد می کند.

  • املاک و مدیریت اجاره: با استفاده از این ویژگی درون برنامه ای، می توانید جزئیات اجاره را مسیر یابی کنید و بتوانید تاریخ های مهم و تعهدات مالی را به طور موثر مدیریت کنید. همچنین، می‌توانید به یک شرکت توسعه‌ دهنده اپلیکیشن مراجعه کنید که به شما کمک می‌کند این ویژگی را سفارشی کنید و به شما امکان می‌دهد در صورت نزدیک شدن به درآمد اجاره، آلارم های یادآوری را دریافت کنید. از آنجایی که این ویژگی مهم و در عین حال حیاتی است، اما ارزش آن را دارد که کمک متخصص را در نظر بگیرید.

  • مدیریت ارتباط با مشتری (CRM): اجرای CRM یک نکته مهم است زیرا به شما کمک می کند تا بر گزارش های مالی، جمع آوری خودکار اجاره، غربالگری مستاجر، حداقل مسیریابی و ایجاد قراردادهای اجاره الکترونیکی و موارد دیگر تمرکز کنید. این به طور کلی تجربه کاربر را بهبود می بخشد و مدیریت بهتر اموال را تضمین می کند.
  • فهرست املاک: با استفاده از تصاویر با کیفیت HD ملک خود به همراه ابعاد دقیق، به صاحبان املاک اجازه دهید تا ملک خود را فهرست کنند و مستاجران و خریداران را به یکدیگر متصل کنند.
  • مدیریت اجاره کوتاه مدت: با اجرای این ویژگی پیگیری سوابق پرداخت و کارایی کار خود را بهبود ببخشید.
  • ادغام چند پرداخت: به کاربران امکان می دهد با استفاده از روش پرداخت انتخابی خود از جمله کارت اعتباری، کارت نقدی، انتقال بانکی و غیره، از طریق یک برنامه پرداخت را انجام دهند.
  • API های پرداخت: کل فرآیند پرداخت را با اجرای ساده API های پرداخت که فرآیند جمع آوری پرداخت را خودکار می کنند، ساده کنید.
  • API های حسابداری: با ادغام چنین API های حسابداری، مشاوران املاک، شرکت های کارگزاری، مالکان و سرمایه گذاران دارایی می توانند وضعیت مالی کسب و کار خود را پیگیری کنند.

  اینها چند ویژگی کلی ایجاد یک راه حل مدیریت دارایی است ممکن است حدود 4 تا 6 ماه طول بکشد تا یک برنامه توسعه دهید. با این حال، تعدادی از املاک و مستغلات وجود دارند که قبلاً تحت تأثیر دیجیتالی شدن قرار گرفته اند و راه حل خود را با کمک یک شرکت توسعه برنامه تلفن همراه ارائه کرده اند. بنابراین سوال این است که چگونه در رقابت بازار از هم جدا شوید و جای پای خود را محکم کنید؟ اگر با بودجه توسعه اپلیکیشن موبایل انعطاف پذیر هستید، ایده خوبی است که به دنبال روندهای نوظهور فناوری مدیریت دارایی باشید که صنعت را در سال 1401 متحول خواهد کرد.

  ویژگی های ایجاد پنل مدیریت برنامه مدیریت املاک

  • مدیریت کاربران: با استفاده از این ویژگی، ادمین می تواند به راحتی چندین خریدار، فروشنده را مدیریت کند و کل فرآیند خرید و فروش املاک را ساده کند.
  • مدیریت املاک: ادمین تمام حقوق به روز رسانی و مدیریت چندین ملک را در یک سقف دارد. ادمین تنها مسئول اضافه و حذف دارایی است.
  • مدیریت درآمد: در این ویژگی، ادمین مسئول حفظ رکورد هر درآمد حاصل از فروش ملک، تبلیغات، معاملات، فهرست اموال، کمیسیون، معاملات و موارد دیگر است.
  • مدیریت پیشنهادات و تخفیف‌ها: مدیر تنها مجاز و مسئول زمان ارائه تخفیف‌ها، پاداش‌ها، معاملات یا کوپن‌های وفاداری است.

  بخوانید: سود آورترین ایده های اپلیکیشن برای رستوران ها در سال 1401


  اینها چند ویژگی کلی ایجاد یک راه حل مدیریت دارایی است ممکن است حدود 4 تا 6 ماه طول بکشد تا یک برنامه توسعه دهید. با این حال، تعدادی از املاک و مستغلات وجود دارند که قبلاً تحت تأثیر دیجیتالی شدن قرار گرفته اند و راه حل خود را با کمک یک شرکت توسعه برنامه تلفن همراه ارائه کرده اند. بنابراین سوال این است که چگونه در رقابت بازار از هم جدا شوید و جای پای خود را محکم کنید؟ اگر با بودجه توسعه اپلیکیشن موبایل انعطاف پذیر هستید، ایده خوبی است که به دنبال روندهای نوظهور فناوری مدیریت دارایی باشید که صنعت را در سال 2022 متحول خواهد کرد.

  روندهای فناوری املاک و مستغلات که بر صنعت حاکم هستند

  در حالی که صنعت املاک و مستغلات در نوسان کامل است، با راه اندازی یک برنامه مدیریت املاک و مستغلات با پشتیبانی از فناوری پیشرفته، شانس زیادی برای موفقیت وجود خواهد داشت. توسعه یک برنامه مدیریت املاک کار پیچیده ای خواهد بود، اگر چه منطقی است که به دنبال فناوری هایی باشید که به شما کمک می کند نیازهای کاربران را برآورده کنید و راه حلی ارزشمند و در عین حال قابل اعتماد برای تصمیم گیری برای آنها به ارمغان بیاورید. پس بیایید با فناوری هایی که در سال 1401 اختلال ایجاد می کنند شروع کنیم:

  • ربات های هوش مصنوعی مبتنی بر مکالمه

  خرید ملک یکی از گران ترین سرمایه گذاری های زندگی است و خریداران معمولاً انتظار خدمات و تجربه عالی و در عین حال سریع را از استفاده از فناوری ها دارند.

  در حالی که چنین جزئیات تماسی در برنامه موجود است که مستقیماً آنها را به مشاوران متصل می کند، و البته که آنها 24 ساعته در دسترس نیستند. اینجاست که پیاده‌سازی ربات‌های چت مبتنی بر هوش مصنوعی، میز خدمات را خودکار می‌کند و از سریع‌ ترین زمان پاسخگویی با خطای نزدیک به صفر اطمینان می‌دهد.

  این رویکرد فناوری طولانی‌ تر خواهد بود و شما را قادر می‌سازد خدمات عالی مراقبت از مشتری را تضمین کنید.

  • خانه مجازی - تور مجازی آپارتمانی

  اجرای تورهای مجازی سه بعدی در اپلیکیشن مدیریت املاک به تغییر دیدگاه خریداران کمک می کند. با تور مجازی ملک، خریداران به راحتی می توانند وضعیت واقعی ملک را درک کنند. برای پیاده‌سازی این فناوری واقعیت مجازی، می‌توانید به یک شرکت توسعه‌ دهنده اپلیکیشن فکر کنید که امکان ارائه تورهای مجازی واقعی به خانه‌هایی را فراهم می‌کند که خریداران بتوانند وضعیت ملک، جزئیات داخلی، مبلمان و موارد دیگر را قضاوت کنند. این باعث صرفه جویی در زمان و هزینه بازدید از چندین ملک می شود که می توانند با تعیین اینکه کدام ملک متناسب با انتخاب آنها است، تصمیم نهایی را بگیرند.

  • داده کلان برای جمع آوری اطلاعات ارزشمند

  برای چنین برنامه‌های پایگاه داده، یادگیری ماشینی و یادگیری عمیق به برخی از مهم‌ ترین فناوری‌ هایی تبدیل شده‌اند که باید در نظر گرفته شوند، زیرا به شما کمک می‌کنند تا با کیفیت فوق‌العاده اطلاعات مربوط به مشتریان را جمع‌ آوری کنید.

  برنامه های کاربردی املاک و مستغلات مبتنی بر یادگیری ماشینی می توانند تغییرات نرخ اجاره را با دقت 90 درصد پیش بینی کنند در حالی که سایر معیارهای تغییرات ملک می توانند با 60 درصد پیش بینی کنند. بنابراین اگر قصد راه‌اندازی یک اپلیکیشن مدیریت دارایی را دارید، پیاده‌ سازی داده کلان به شما کمک می‌کند تا پیش‌بینی‌های دقیقی از بازار داشته باشید و شما را قادر می‌سازد در املاک بالقوه سرمایه‌گذاری کنید.

  • بلاک چین برای تراکنش ها

  در حالی که ممکن است نتوانید ارتباط فوری بین فناوری بلاک چین و صنعت املاک و مستغلات برقرار کنید، در نظر گرفتن بلاک چین در یک برنامه مدیریت املاک و مستغلات تصمیمی منطقی خواهد بود.

  امروزه بسیاری از خوانندگان یا سرمایه گذاران با فناوری به خوبی از بلاک چین و نحوه استفاده از آن در ارزهای دیجیتال آگاه هستند. بلاک چین را می توان برای تأیید تراکنش های رمزگذاری شده استفاده کرد و به شما امکان می دهد سوابق مالی را حفظ کنید. می‌توانید به یک شرکت توسعه‌ دهنده اپلیکیشن موبایل مراجعه کنید تا از مزایای بلاک چین در برنامه مدیریت دارایی خود استفاده کنید و به صاحبان املاک اجازه دهید اسناد مهمی مانند عناوین دارایی را با این فناوری به طور ایمن ذخیره کنند.

  به طور خلاصه: توسعه یک برنامه با این فناوری ها ممکن است به بودجه گرانی نیاز داشته باشد، اما تلاش شما برای ساخت اپلیکیشنی که از چنین فناوری های پیشرفته ای پشتیبانی می کند، برنامه شما را در سال 1401 شاخص می کند.

  هزینه ایجاد یک برنامه مدیریت املاک و مستغلات چقدر است؟

  اگر قرار است واقعیت گفته شود، محاسبه قیمت دقیق یک اپلیکیشن مدیریت املاک بدون هیچ جزئیاتی کار غیرممکن به نظر می رسد. هزینه توسعه هر اپلیکیشن موبایل عمدتاً به چهار عامل بستگی دارد: زمان توسعه اپلیکیشن، هزینه ساعتی توسعه اپلیکیشن، ویژگی ها و قابلیت ها و پیچیدگی اپلیکیشن. بدون اینکه بدانید چه ویژگی هایی را می خواهید در برنامه خود بگنجانید، چگونه کسی می تواند تخمین ها را ارائه دهد؟ بنابراین، اولاً هر کسی که شما را متعهد به ایجاد یک برنامه با بودجه محدود می کند، فقط یک تله بازاریابی است.

  نتیجه

  در عصر مدرن، که همه چیز دیجیتالی می‌شود، اپلیکیشن‌های مدیریت املاک و مستغلات به سرعت راه خود را در صنعت هموار می‌کنند و بستر بالقوه‌ای را برای صاحبان املاک و مستاجرین برای انجام تعامل فراهم می‌کنند. در حالی که فناوری‌ های نو ظهوری وجود دارد که به طور مداوم تجربه مدیریت خواص را بهبود می‌بخشد و آنها را قادر می‌سازد تا سرنخ‌های بالقوه ایجاد کنند، رجوع به یک شرکت توسعه‌ دهنده اپلیکیشن موبایل منطقی است.

  کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند تا راه حل های مدیریت املاک سفارشی را ایجاد کنید که موفقیت شما را تضمین می کند و نیازهای تجاری را برآورده می کند. اما در مورد ویژگی های پیشرفته و یا هر ادغام دیگر، باید در نظر داشته باشید که زمان بیشتری نیاز دارد و نیاز به توسعه از ابتدا دارد. بنابراین اگر ایده‌ای دارید که می‌خواهید با ترکیب مناسبی از فناوری‌ها، ویژگی‌ها و قابلیت‌ها به بازار عرضه کنید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

  5/5 - ( 1 امتیاز )

  دیدگاه شما نگاه ما رو عوض میکنه !

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برچسب‌ها:
  پشتیبانی آنلاین