پرش به محتوا

طراحی و توسعه اپلیکیشن اخبار ورزشی – راهنمای کامل

  اخبار در عصر امروز سریعتر از نور حرکت می کند. جای تعجب نیست که طرفداران به مقدار قابل توجهی درگیر محتوای ورزشی هستند و خواهان پوشش اخبار منصفانه تیم ها، ورزشکاران و فعالیت های مورد علاقه خود هستند.

  چه ایده ای بهتر از قرار دادن یک اپلیکیشن کارآمد اخبار ورزشی در جیب آنها ؟ خب، بدون شک روزهایی که علاقه مندان به ورزش برای به روز بودن روزنامه می خواندند، گذشته است. در عصر ارتباطات، همه چیز تغییر کرده است.

  اپلیکیشن ها محیط شخصی‌ سازی‌ شده‌ تری را برای کاربران فراهم می‌کنند تا احساس راحتی کنند، و برای آن‌ ها راه بسیار مفید تری برای استفاده از اخبار فوری نسبت به پیمایش از طریق کانال دیگری هستند! طبق تحقیقات که تیم چارا انجام داده است، صنعت اپلیکیشن های ورزشی تا سال 1405 از چند صد میلیارد تومان هم فراتر خواهد رفت. بله، پتانسیل بازار بالا است و بهترین زمان برای ورود به صنعت ورزش با توسعه یک اپلیکیشن خبری ورزشی همین امروز میباشد که با سرعت هم به بازی های جام جهانی فوتبال نزدیک و نزدیک تر میشویم.

  بسیاری از کارآفرینان با یک مشکل رایج روبرو هستند

  چگونه یک اپلیکیشن اخبار ورزشی بر اساس تقاضا و نیاز طرفداران بسازیم؟ خوب، تیم چارا به‌ عنوان یک شرکت پیشرو در توسعه برنامه‌ های ورزشی موبایل، از طریق این پست، جزئیات عمیقی از توسعه برنامه ورزشی بر اساس تقاضا را به شما ارائه می‌دهیم. جدا از جزئیات، ما همچنین در مورد هزینه و ویژگی های ضروری یک اپلیکیشن ورزشی صحبت خواهیم کرد که اگر مشتاق به توسعه اپلیکیشن ورزشی هستید باید موارد که در ادامه توضیح داده میشود را در نظر بگیرید.

  چرا یک اپلیکیشن خبری ورزشی بسازیم؟ آیا در سال 1401 و پس از آن سودآور است؟

  اپلیکیشن های اخبار ورزشی یک راه کاملاً جدید برای ارتباط با مخاطبان خود ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد ترافیک، درآمد تبلیغات، اشتراک‌ها را افزایش دهید کاربران و دنبال‌ کنندگان اختصاصی‌ تر و متعهدانه‌ تری ایجاد کنید. برنامه های خبر ورزشی می توانند مکمل عالی برای بازاریابی یک مکان ورزشی یا رویداد و یک تیم یا سازمان ورزشی باشند. این یک روش عالی برای ایجاد یک جامعه قوی در اطراف شرکت شما و در عین حال تقویت تصویر برند شما است.

  مزایای توسعه اپلیکیشن خبری ورزشی!

  یک برنامه خبری ورزشی، یک طرفدار ورزش را از همه چیز در طول یک بازی زنده به‌ روز نگه می‌دارد. آنها حقایقی مانند امتیاز فعلی، میزان گل های زده شده، شانس برنده شدن و غیره را به کاربران ارائه می دهند. همچنین با ارائه به‌ روزرسانی‌های منظم، مردم را از برد و باخت های هر رویداد مطلع می‌کند.


  وقتی صحبت از وضعیت بازی مورد علاقه خود می شود، افراد همیشه می خواهند تا حد امکان اطلاعات واقعی و قابل اعتماد پیدا کنند. یک برنامه ورزشی با ارائه تمام آمار بازی، مانند به‌ روزرسانی‌ های زنده، تمام ویژگی‌ها را برای به‌ روز نگه‌ داشتن طرفداران ارائه می‌دهد و در نهایت، وضعیت برنامه را به کاربر اطلاع می‌دهند، مثلاً چه کسی در مسابقه پیروز شده و با چند درصد.

  مزایای کلی اپلیکیشن اخبار ورزشی

  مزایای کلی اپلیکیشن اخبار ورزشی

  • محتوای مناسب به کاربرهدف ارائه می دهد
  • به درگیر کردن کاربر با کسب و کار شما کمک می کند

  برترین ویژگی های ضروری برنامه های خبری ورزشی!


  خب، اپلیکیشن های خبری ورزشی امکانات زیادی دارند. اما، برای اینکه برنامه ورزشی خود را از بقیه متمایز کنید، می توانید ویژگی های ذکر شده در زیر را اضافه کنید.

  ایجاد یک شبکه اجتماعی داخلی

  از طریق این ویژگی، کاربران می‌توانند افکار خود را در مورد ورزش مورد علاقه خود بیان کنند ودر صورت وجود شبکه اجتماعی داخلی از آن ورزشی که لذت می‌برند، میتوانند بحث کنند و همین قابلیت به تنهایی تعداد دانلودهای برنامه شما را ده برابر افزایش می دهد. هیچ راه خوبی برای تبلیغ رایگان اپلیکیشن شما جز از طریق رسانه های اجتماعی وجود ندارد.

  ژئوفنسینگ

  این را می توان در برنامه شما برای افزایش تعامل و مشاهده رویدادهای زنده پیاده سازی کرد. با این حال، باید احتیاط کرد تا اطمینان حاصل شود که پرمیشن ازکاربران از قبل گرفته شده است و آنها با پیام بمباران نمی شوند. باید احتیاط کنید و کاربر خود را ناخواسته آزار ندهید حتی ممکن است کاربر در نتیجه برنامه را حذف کند.


  بخوانید: هزینه توسعه پلتفرم آموزشی چقدر است؟


  انتخاب رشته ورزشی

  انتخاب رشته های ورزشی، به خصوص اگر در حال ساخت یک برنامه خبری ورزشی هستید. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا رابط کاربری را تغییر دهند و اطلاعاتی را که به آن‌ها مرتبط نیست یا فکر می‌کنند در دراز مدت آنها را آزار می‌دهند حذف کنند. کاربران به احتمال زیاد به برنامه‌ای روی خوش نشان می‌ دهند که طیف متنوعی از گزینه‌های جایگزین را ارائه می‌کند، بدون اینکه طاقت‌ فرسا شود، و ابزار انتخاب ورزش برای دستیابی به این تعادل ایده‌آل است.

  ذخیره اخبار

  کاربران باید بتوانند مقالات و نظرات را در برنامه ذخیره کنند. همچنین باید به کاربران اجازه دسترسی به اخبارهای ذخیره شده خود را حتی زمانی که به اینترنت متصل نیستند، بدهید. گنجاندن این عملکرد در برنامه اخبار ورزشی شما می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد.

  ورود به سیستم

  اگر می‌خواهید ویژگی‌های پروفایل و نظرات را اضافه کنید اجازه ثبت نام و ورود به سیستم نیز الزامی است، که بعداً به آنها خواهیم پرداخت. برای شروع، باید فرآیندهای ثبت نام و ورود به سیستم را تا حد امکان ساده و سریع کنید. اطلاعات بیش از حد درخواست نکنید و فیلدهای زیادی را اجباری نکنید. ورود به سیستم از طریق پیامک و ترجیحا استفاده از خط های خدماتی جهت ارسال سریع پیامک تایید توصیه میشود.

  نظرات

  تصور یک برنامه خبری ورزشی بدون نظر دادن دشوار است. اول از همه، شما باید یک سیستم کامنت گذاری پیچیده بسازید که از سایت شما در برابر هرزنامه ها و اظهارات ناخوشایند محافظت کند. اجازه دادن به افراد برای اظهار نظر با استفاده ازپروفایل خود که تصویر بند انگشتی آنها پیدا باشد خود یک ایده عالی است. دوم، ممکن است بخواهید سیستم لایک را اضافه کنید و به کاربران اجازه دهید از میان انواع ایموجی ها برای نشان دادن احساسات خود استفاده کنند.

  حالت آفلاین

  حالت آفلاین یک ویژگی بسیار مفید است زیرا به کاربران شما امکان می دهد حتی زمانی که به اینترنت متصل نیستند به برخی از عملکردهای محصول دسترسی داشته باشند. این یک مزیت اضافی است که استفاده از برنامه را برای کاربرانش راحت تر می کند، برای اطمینان از اینکه اطلاعات همیشه به روز هستند، باید همگام سازی ایجاد شود.

  اخبار

  کاربران باید بتوانند جامع ترین اخبار را بدست آورند. همچنین باید تعاملی باشد. برای مثال، کاربران می توانند نتایج و سایر اطلاعات مربوط به هر بخش از یک مسابقه را در فید داده بررسی کنند. آنها می توانند توضیحات طولانی درباره یک مسابقه را در فید خبری بخوانند و در مورد دیدگاه ها اطلاعات کسب کنند. آن‌ها می‌توانند ویدیویی از صحبت حرفه‌ای‌ ها درباره بازی را مشاهده کنند و نظرات خود را درباره آن بنویسند. آنها همچنین باید بتوانند کارشناسان، و نظرات و تحلیل های کارشناسان را دنبال کنند.

  امتیاز زنده

  در حالی که افراد بیشتری به برنامه های خبری ورزشی علاقه مند می شوند، شور و شوق آنها برای مسابقات زنده کاهش نمی یابد. کاربران می توانند با تماشای نکات برجسته مسابقات با فیلم های کوتاه، دریافت به روز رسانی منظم در مورد نمرات بازی ها یا تماشای آنلاین نمرات بازی به صورت زنده از یک بازی لذت ببرند. همه این قابلیت ها افراد را به استفاده از یک برنامه ترغیب می کند و آنها را علاقه مند می کند.

  اعلان ها

  استفاده از اعلان‌ها، سرفصل‌های اخبار بهترین روش برای درگیر نگه‌ داشتن افراد و بازگشت آنها به اپلیکیشن شما است. از کاربران باید برای دریافت اعلان‌های خبری دسترسی لازم گرفته شود و آنها باید بتوانند انتخاب کنند که کدام اعلان و نوتیفیکشن را دریافت کنند.

  خوب، علاوه بر موارد فوق، بسیاری از ویژگی های دیگر نیز وجود دارد. اگر اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی‌ها و قابلیت‌ها می‌خواهید، با تیم توسعه نرم افزار چارا تماس بگیرید!

  چگونه یک اپلیکیشن اخبار ورزشی بر اساس تقاضا بسازیم؟

  چگونه یک اپلیکیشن اخبار ورزشی بر اساس تقاضا بسازیم؟


  توسعه اپلیکیشن در گذشته بسیار پرهزینه و زمان بر بود و ماه ها زمان می برد وهزینه های میلیونی. برای اینکه اپلیکیشن شما به درستی تولید شود، باید برترین شرکت توسعه اپلیکیشن را انتخاب کنید.

  جدا از همکاری با توسعه دهندگان برتر باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  1. موارد فنی را انتخاب کنید
   قبل از شروع فرآیند توسعه، به یک مشخصات فنی واضح با مجموعه ای از نیازها نیاز دارید. مشخصات یک داکیومنت کامل با جزئیات است که به کاربران دانش لازم برای درک چگونگی تبدیل صحیح یک مفهوم برنامه به واقعیت را می دهد. صاحبان محصول اغلب قادر به نوشتن مشخصات خود به تنهایی نیستند، عملاً هر تیم توسعه نرم افزاری که با آن تماس می گیرید باید بتواند به شما در طراحی مناسب مشخصات کمک کند.
  2. پلتفرم مناسب را انتخاب کنید
   خوب، انتخاب پلت فرم مناسب بسیار مهم است. دو پلتفرم اصلی وجود دارد: اندروید و iOS شما باید پلتفرم مناسب را بر اساس منطقه و کاربران انتخاب کنید. علاوه بر اینها، توسعه اپلیکیشن اندروید به دلایل زیادی در مقایسه با توسعه اپلیکیشن iOS در ایران مناسب تر هست به دلیل وجود کاربران بیشتر ! به همین دلیل است که بهتر است برای استخدام توسعه‌ دهندگان اپلیکیشن های ورزشی مناسب، به سراغ توسعه اپلیکیشن Cross-platform مانند Flutter , React Native بروید.
  3. استراتژی های کسب درآمد مناسب را انتخاب کنید
  • تبلیغات
  • خریدهای درون برنامه ای

  بیایید نحوه استفاده صحیح از هر دوی این رویکردها را بررسی کنیم!


  بخوانید: طراحی اپلیکیشن رزرو هتل – راهنمای کامل


  تبلیغات


  تبلیغات رایج ترین تکنیک برای کسب درآمد از هر اپلیکیشنی است، نه فقط یک اپلیکیشن خبری. از سوی دیگر برنامه‌های تلفن همراه دارای نشانه‌ های بیشتری هستند که نشان‌ دهنده میانگین زمانی است که افراد صرف یک برنامه کاربردی و سایر شاخص‌ های مرتبط با توجه کاربر نسبت به بسیاری از انواع دیگر برنامه‌ها می‌کنند. این بدان معنی است که یک برنامه خبری ورزشی مناسب درآمد بیشتری نسبت به سایر انواع برنامه ها ایجاد می کند. هر زمان که به جنبه‌های فنی گنجاندن تبلیغات در برنامه‌ تان رسیدید، دو گزینه دارید: مذاکره شخصی با تبلیغ‌ کنندگان یا استفاده از پلتفرم تبلیغاتی که بازاریابان و توسعه‌ دهندگان اپلیکیشن را به هم متصل می‌کند. که در ایران زیاد هستند اولی برای برنامه های شناخته شده ترجیح داده می شود و دومی برای پروژه های کوچکی که تازه شروع شده اند ایده آل است.

  خریدهای درون برنامه ای

  اشتراک‌ ها و خریدهای درون‌ برنامه‌ای دو روش رایج درآمدی دیگر هستند. می‌توانید برنامه‌های اخبار ورزشی خود را فقط اشتراکی کنید یا بسته‌های ممتازی را ارائه دهید که به کاربران امکان دسترسی به محتوای منحصر به فرد را می‌دهد. در هر صورت، اگر می‌خواهید مشتریان برای استفاده طولانی هزینه کنند، باید مطمئن شوید که محتوا شما واقعاً ارزشمند است.

  1. MVP بسازید
   پیاده سازی یک برنامه MVP به شما این امکان را می دهد که بدون سرمایه گذاری تمام منابع خود بر روی یک محصول اثبات نشده، مفهوم خود را بفروشید. MVP راه حلی است که مهمترین عنصر و عملکرد اصلی برنامه را بدون نیاز به توسعه یک محصول کامل یا نهایی ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد مفهوم برنامه را نشان دهید و بدون صرف هزینه زیاد برای توسعه کامل، حسی از نحوه کارکرد آن را به دست آورید. این امر باعث حذف هزینه و زمان در آینده هنگام تغییر برنامه به محصول نهایی می شود و می توان آن را به روشی بسیار طبیعی انجام داد. در این زمینه میتوانید محصولات MVP تیم چارا را بررسی بفرمایید.

  ما برخی از نکات کلیدی را که باید در طول توسعه اپلیکیشن موبایل ورزشی در نظر گرفته شود را مورد بحث قرار دادیم.

  روزنامه ها دیگر تنها منبع اطلاعات نیستند. اگر از ورزش لذت می برید، مطمئناً باید از برنامه های کاربردی نیز لذت ببرید. در نتیجه، اگر یک سازمان ورزشی هستید، باید به فکر ایجاد یک اپلیکیشن با ساختاری خوب باشید.
  اپلیکیشن های خبری ورزشی توانسته اند فاصله بین طرفداران ورزش و فعالیت های ورزشی را هم از نظر اطلاعات لحظه ای و هم از نظر امکان پخش بازی ها از هر نقطه ای پر کنند.
  بر اساس تحقیقات انجام شده، انتظار می‌رود بازار توسعه اپلیکیشن‌های ورزشی در سراسر ایران در سال‌های آینده به ارزش 6 هزار ملیارد تومان برسد. در نتیجه، اپلیکیشن‌های موبایلی با مضمون ورزشی بیشتری ظاهر می‌شوند که هر کدام مجموعه‌ای از ویژگی‌های خاص خود را دارند تا طیف متنوعی از مشتریان را جذب کنند.
  با ویژگی های مهم، مراحل توسعه و هزینه توسعه در این پست در مورد توسعه اپلیکیشن اخبار ورزشی آشنا شدید.

  هزینه توسعه اپلیکیشن اخبار ورزشی چقدر خواهد بود؟

  هزینه توسعه اپلیکیشن اخبار ورزشی چقدر خواهد بود؟

  اگر در صنعت توسعه اپلیکیشن نیستید، توسعه یک اپلیکیشن خبری ورزشی در تیم داخلی خودتان هزینه زیادی برای کسب و کار اصلی شما خواهد بود. در این شرایط، برون سپاری توسعه اپلیکیشن یک گزینه هوشمند است، اما باید از حیاتی ترین عناصری که بر هزینه های توسعه تاثیر می گذارد آگاه باشید.

  عوامل موثر بر هزینه توسعه اپلیکیشن موبایل ورزشی عبارتند از:

  الزامات برنامه - برای صرفه جویی در زمان و کار، باید از کتابخانه های شخص ثالث زیادی استفاده کنید تا عملکردهای مختلف را اضافه کنید. تعداد اجزایی که شامل می‌شود، سطح امنیتی که می‌خواهید پیاده‌ سازی کنید، و خدماتی که می‌خواهید ارائه دهید، تنها تعدادی از عناصری هستند که بر زمان و هزینه طراحی اپلیکیشن تأثیر می‌ گذارند.
  پلتفرم برنامه - پلتفرمی که می خواهید برنامه را روی آن منتشر کنید، عامل مهمی در هزینه طراحی یک برنامه است. باید مشخص کنید که آیا می خواهید اپلیکیشن اخبار ورزشی به عنوان یک اپلیکیشن بومی یا ترکیبی در دسترس باشد. علاوه بر این، شما باید انتخاب کنید که کدام پلتفرم‌ها را انتخاب کنید.

  نتیجه گیری

  با کمک فن آوری های جدید، بخش ورزش در ایران و کشور عزیزمان به طور مداوم در حال پیشرفت و گسترش است. در نتیجه، امکانات فراوانی را به‌ ویژه در حوزه توسعه برنامه‌های خبری ورزشی باز می‌کند. با توجه به وجود تعداد زیادی اپلیکیشن خبری ورزشی در بازار، یافتن یک شکاف و پر کردن آن با چیزی منحصر به فرد و هیجان انگیز بهترین راه برای توسعه یک اپلیکیشن ورزشی جدید است. وقتی نوبت به ایجاد و توسعه یک اپلیکیشن می رسد، تجربه و تعامل کاربر باید همیشه در اولویت باشد. به همین دلیل است که همکاری با تیم توسعه اپلیکیشن موبایل مناسب و بسیار سودمند است. اگر به دنبال بهترین شرکت توسعه اپلیکیشن اخبار ورزشی هستید با ما تماس بگیرید.

  ما بهترین خدمات توسعه در زمینه اپلیکیشن ورزشی را ارائه می دهیم که متناسب با نیازهای شرکت شما است. برای استفاده از خدمات فراموش نشدنی و بهترین خدمات با ما تماس بگیرید.

  5/5 - ( 1 امتیاز )

  دیدگاه شما نگاه ما رو عوض میکنه !

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برچسب‌ها:
  پشتیبانی آنلاین