استفاده از این محتوا رایگان میباشد

چارا برای خلق ارزش و توسعه مهارت های درونی و رشد استعدادها و جایی برای انجام پروژهای برنامه نویسی هست، هدف ما پیاده سازی ایده شما و توسعه مهارت های فردی کاربران برای ارتقا و اجرای هدفمندانه کسب و کارها میباشد بیشتر آموزش های سایت به صورت رایگان در اختیار شما هستند اما برای دسترسی به همه آموزش ها نیازمند تهیه عضویت ویژه سایت ما میباشید.

سورس کتاب ساخت شماره مجازی بیسیک فور اندروید

سلام خدمت کاربران گرامی یه توضیح مختصر بدیم  شماره مجازی به عنوان شماره گیری مستقیم داخلی (DID) یا شماره دسترسی شناخته شده است،شماره مجازی یک شماره تلفن بدون خط تلفن مستقیما مرتبط است. معمولا این شماره ها برنامه ریزی می شوند تا تماس های ورودی را به یکی از شماره های پیش تعیین شده تلفنی منتقل کنند که توسط مشتری انتخاب شده است: ثابت، تلفن همراه یا VoIP. شماره مجازی می تواند مانند یک دروازه بین تماس های سنتی (PSTN) و VOIP کار کنند.

مشترکین به شماره های مجازی ممکن است از تلفن های موجود خود استفاده کنند بدون نیاز به خرید سخت افزار اضافی، به عنوان مثال از نرم افزار موجود در دسترس استفاده کنند.

یک شماره خصوصی مجازی یک شماره تلفن است که تماس های دریافتی را به هر یک از تعدادی از شماره های از پیش تعیین شده به تلفن هدایت می کند. این نیز به عنوان شماره پیگیری من، شماره تلفن مجازی و یا (در انگلستان) شماره شخصی نامیده می شود.

معمولا یک شماره مجازی را می توان برای ارسال تماس به شماره های مختلف تلفن همراه با توجه به زمان روز و روز هفته با استفاده از زمان مسیر برای مثال، بین ۹ و ۵ در روزهای کاری، تماس های ورودی به محل کار خود منتقل می شود، اما در آخر هفته به تلفن همراه خود.

در دسترس بودن (و استفاده قابل قبول) از شماره تلفن های مجازی موضوع وضعیت نظارتی در کشور صادر کننده است.

با این اوصاف سورس یه کتاب آفلاین که به آموزش ساخت شماره مجازی میپردازه رو براتون قرار دادیم که میتونید از لینک زیر دانلود کنید

آموزش مقدماتی بیسیک فور اندروید
سورس لودینگ متریال به همراه تایمر بیسیک فور اندروید
, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست