پرش به محتوا

ما چی کار میکنیم ؟

ماموریت چارا ایجاد و توسعه نرم افزار های تحت موبایل اندروید و ios میباشد ما با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله خود آماده ارائه خدمات برنامه نویسی هستیم و آماده ارائه راهکارهایی که برای حل مشکلات واقعی و ایجاد تحولات گسترده در کسب و کارها میباشد هستیم.

تیم برنامه نویسی چارا در طی ۱۳ سال گذشته توانسته است به کسب و کارهایی کمک کند که امروز آن کسب و کارها دارای کاربران چند هزار نفری هستند و این موفقیت برای ما یک هدف و انگیزه ای قوی ایجاد خواهد کرد.

ما در چارا به برنامه نویسی و تولید محتوا برای کسب و کارها میپردازیم تنها هدف ما ارتقا کسب و کارها با استفاده از اپلیکیشن و وب سایت میباشد.

تیم نرم افزاری با تجربه

ما در چارا از برنامه نویسان با تجربه در زمینه های مختلف استفاده میکنیم ui , ux کارها و برنامه نویسان فرانت اند و بک اند کارهای حرفه ای در تیم ما مشغول فعالیت هستند.

هدف ما

هدف های اصلی ما ایجاد فضایی دوستانه و به دور از رقابت میباشد رقابت ما تنها با خودمان میباشد و تیم ما تحت هیچ شرایطی تخصص و اراده خود را برای رقابت تضعیف نخواهد کرد.

چشم انداز ها

ما برای ایجاد یک دنیایی که بر پایه تکنولوژی بنا شده است تلاش میکنیم آنچه که ما در آینده میبینیم قطعا انجام کارهای بزرگ و فراتر از مرز های ایران میباشد.