پرش به محتوا

هزینه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در سال 1401 چقدر است ؟

  هزینه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در سال 1401 چقدر است ؟


  آیا ساخت اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی در سال 1401 برای شما دردسر بزرگی است؟ با یک اپلیکیشن بازار کسب و کار خود را موفق کنید و فرصت های درآمد جدیدی ایجاد کنید.

  آیا شما همچنین قصد دارید فروشگاه خود را به یک پلتفرم فروشگاه اینترنتی منتقل کنید؟ بدون شک، اپلیکیشن‌های فروشگاه اینترنتی مانند دیجیکالا و... به‌ طور مسلط بر بازار ایران حکمرانی می‌کنند و هزاران استارت‌ آپ را تشویق می‌کنند تا با اپلیکیشن مارکت پلیس خود شروع به کار کنند تا فرصت‌های درآمدزایی جدیدی را برای تجارت خود باز کنند.

  با دسترسی بیش از 50 میلیون کاربرایرانی به برنامه های کاربردی فروشگاه اینترنتی انتظار می رود که تا سال 1403 حدود 9 هزار میلیارد تومان ، سرمایه گذاری در فروشگاه اینترنتی به روشی مطلوب برای تجارت خدمات و محصولات در ایران باشد.

  در طول سال‌ها، مفهوم فروشگاه اینترنتی خود را به طوری نشان داده که به یکی از اجزای اصلی زندگی ما تبدیل شده است. در واقع، اپلیکیشن‌های فروشگاه اینترنتی پس ازاپلیکیشن‌های شبکه های اجتماعی، به عنوان دومین مکان مورد علاقه برای تعامل با افراد در نظر گرفته می‌شوند. درست از زمانی که لباس مهمانی خود را سفارش دادید تا سفارش خواربار، ما اکنون فروشگاه های اینترنتی برای همه چیز داریم.

  با نگاهی به اطراف خود، به راحتی میتوان پی برد اینکه فروشگاهای اینترنتی در ایران در چه مسیری قرار دارند.

  آمارهای مهم صنعت فروشگاه اینترنتی در ایران

  آمارهای مهم صنعت فروشگاه اینترنتی در ایران

  طبق تحقیقات 68٪ از مصرف کنندگان از اپلیکیشن های فروشگاه اینترنتی برای معاملات و پیشنهادات استفاده می کنند.
  65 درصد از مشتریان، فروشگاه اینترنتی را برای خرید در هر زمان و هر مکان آسان و انعطاف پذیر می دانند.
  تا سال 1405 ، پیش بینی می شود که 95 درصد از کل خریدها از طریق فروشگاه اینترنتی انجام شود.
  61 درصد از ایرانی ها بر اساس توصیه های یک فرد آشنا و فامیل اقدام به خرید اینترنتی کردند.
  65.5 درصد از کاربران ایرانی محصولات را به صورت آنلاین خریداری کرده اند.
  صنعت فروشگاه اینترنتی هر سال 23 درصد رشد می کند و 46 درصد از مشاغل کوچک ایران هنوز وب سایت و فروشگاه اینترنتی ندارند.
  32 درصد از خریداران آنلاین حداقل یک دستگاه خانگی متصل به اینترنت دارند و دیجیکالا اولین گزینه برای خرید آنلاین آنها است.
  دیجیکالا یک موتور پیشنهاد محصول مبتنی بر هوش مصنوعی و در زمان واقعی را در دسترس فروشندگانی قرار می دهد که به فروش تجاری آنها کمک می کند.

  موج بعدی نیاز کاربران چیست ؟

  اگرچه این ارقام کاملاً الهام بخش برای استخدام شرکت توسعه برنامه تلفن همراه برای شروع با اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی شما هستند اما موج بعدی نوآوری به شما اجازه نخواهد داد که نیازهای رو به رشد کاربران نهایی را با مدل کسب و کار معمولی برآورده کنید. صرفاً مرور و خرید محصولات دیگر تجربه رضایت‌ بخشی را در یک اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی به ارمغان نمی‌آورد. برای اینکه برنامه‌ تان جلوتر بماند، باید مجموعه‌ای از ویژگی‌های نوآورانه مانند تخفیف‌ها، جوایز، توصیه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را ادغام کنید تا اپلیکیشن شما عملکرد فوق‌ العاده‌ای داشته باشد.

  بیایید فرض کنیم شما متقاعد شده اید که یک اپلیکیشن موبایل توسعه دهید. اما هزینه توسعه یک توسعه دهنده اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار شما چقدر است؟ یکی از دغدغه های اصلی سازمان هاست…

  هزینه توسعه یک اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی در سال 1401 چقدر است؟

  هزینه توسعه یک اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی در سال 1401 چقدر است؟

  اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی با ویژگی های اساسی فروشگاه اینترنتی از 40 ملیون تومان تا 150 ملیون تومان برای iOS و Android شروع می شود.

  پس از تصمیم گیری در مورد نوع برنامه ای که می خواهید توسعه دهید، تیمی از برنامه نویسان را استخدام کنید. اما چگونه به رشد کسب و کار شما کمک می کند؟ چگونه از اپلیکیشن خود کسب درآمد کنیم؟

  1. بهترین استراتژی های کسب درآمد از برنامه های فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار شما چیست؟
   در حالی که در بازار استراتژی های کسب درآمد مختلفی وجود دارد. اما قبل از اینکه وقت خود را صرف آزمایش هر استراتژی کسب درآمد کنید، در اینجا قوی‌ ترین راه‌ های کسب درآمد از برنامه فروشگاه اینترنتی را به شما توضیح می‌دهیم.

  مدل کسب درآمد

  این مدل کسب درآمد برای کسانی توصیه می شود که می خواهند محصولات یا خدمات برند خود را از طریق این برنامه بفروشند. می توانید محصولات را با اشتراک ماهانه، بسته های سالانه بفروشید یا مشتریان را با امتیازهای پاداش وفاداری حفظ کنید.

  اگر قبلاً از برنامه‌های فروشگاه اینترنتی مانند دیجیکالا الهام گرفته‌ اید، این استراتژی کسب درآمد برای شما مناسب است. این نوع استراتژی کسب درآمد به شما این امکان را می دهد که با چندین برند شریک شوید و به آنها اجازه دهید محصولات یا خدمات خود را زیر چتر برند شما بفروشند. شما می توانید با شارژ هر درصدی از سهم در هر فروش درآمد کسب کنید.

  نام تجاری شما به عنوان یک پلتفرم شخص ثالث کار خواهد کرد که به شرکت های دیگر اجازه می دهد محصولات و خدمات خود را بفروشند. اگر این نوع استراتژی کسب درآمد را در نظر می گیرید، مطمئن شوید که برنامه شما به گونه ای طراحی و توسعه یافته است که از این استراتژی پشتیبانی کند. برای انجام آن می توانید یک شرکت توسعه اپلیکیشن را استخدام کنید.

  با این حال، تنها راه برای استفاده از این استراتژی و کسب درآمد این است که برنامه خود را با مجموعه ویژگی های مناسب ادغام کنید. بنابراین، چه ویژگی‌هایی ضروری است که هنگام ایجاد یک برنامه فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود باید در نظر بگیرید؟

  1. ویژگی های عمومی و پیشرفته ساخت اپلیکیشن موبایل فروشگاه اینترنتی؟
   قبل از اینکه وارد دنیای راه‌ حل‌های توسعه اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی شوید، به یاد داشته باشید که قرار است با غول‌ این صنعت یعنی دیجیکالا که میلیون‌ها کاربر فعال ماهانه بهره می‌برد، رقابت کنید. بنابراین در اینجا لیستی از ویژگی‌های عمومی است که عملکردهای اساسی را به برنامه شما اضافه می‌کند، اما برای اینکه در این بازار رقابتی بسیار پیشرو باشید، می‌توانید ویژگی‌های پیشرفته را برای توسعه یک اپلیکیشن مدرن بررسی و ادغام کنید.

  مهم نیست که چه نوع اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی را می خواهید توسعه دهید، هر نسخه اپلیکیشن دارای سه بخش است: پنل مشتری، پنل فروشنده و پنل مدیریت.

  ویژگی های پیشرفته ای که باعث می شود برنامه موبایل فروشگاه اینترنتی شما عملکرد فوق العاده ای داشته باشد.

  ویژگی های پیشرفته ای که باعث می شود برنامه موبایل فروشگاه اینترنتی شما عملکرد فوق العاده ای داشته باشد.

  وقتی نوبت به توسعه یک اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی می‌رسد، طراحی‌های UI/UX نقش مهمی در جذب و جلب توجه کاربران دارند. موفقیت بلند مدت اپلیکیشن شما بستگی به خدمات و تجربه ای دارد که به مشتریان خود ارائه می دهید. بنابراین بیایید ویژگی های پیشرفته ای را که باید در برنامه موبایل فروشگاه اینترنتی ادغام کنید را بررسی کنیم.

  پوش نوتیفیکیشن

  این یکی از بزرگترین ابزارهای بازاریابی است که به شما کمک می کند مشتریان خود را مدت بیشتری با برنامه خود درگیر نگه دارید. با استفاده از این ویژگی، برنامه شما می‌تواند پیشنهادات، معاملات و تخفیف‌های جدید محصولات و خدمات، جزئیات سفارش و تأیید پرداخت و موارد دیگر را به مشتریان نشان دهد.

  بخش چت آنلاین برای پشتیبانی مشتری 24*7


  با پاسخ دادن به تمام سؤالات کلی به مشتریان اپلیکیشن شما تعاملی تر خواهد بود. این نه تنها به شما کمک می کند تا تجربه کاربری مشتری را افزایش دهید بلکه در زمان و هزینه نیز صرفه جویی زیادی می کند. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که یک شرکت توسعه اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی را برای سفارشی کردن این ویژگی برای نرم افزار خود استخدام کنید.

  تجزیه و تحلیل آنی


  به طور کلی برنامه های فروشگاه اینترنتی پایگاه کاربری عظیمی دارند، بنابراین مدیریت و نظارت بر داده های برنامه به صورت دستی بسیار پیچیده است. با ادغام تجزیه و تحلیل آنی در برنامه خود، می توانید برنامه خود را پرطرفدارتر کنید.


  استفاده از هوش مصنوعی

  بر اساس اقدامات قبلی کاربر، یک اپلیکیشن ادغام شده با هوش مصنوعی می تواند به خرده فروشان آنلاین کمک کند تا با بررسی رفتار کاربران و تجزیه و تحلیل پیشرفته فروشگاه اینترنتی، از پشتیبانی صوتی، جستجوی تصویر، توصیه های محصول استفاده کنند.


  اینها معدود ویژگی‌های پیشرفته‌ای هستند که بدون آن‌ها زنده ماندن در این بازار رقابتی سخت و پیچیده است. افزودن مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته به توسعه برنامه می تواند بودجه را افزایش دهد، اما امکان دستیابی به موفقیت را نیز افزایش می دهد. حتماً از خود می‌ پرسید که چه فناوری‌ هایی برای توسعه یک اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی برای برآورده کردن نیازهای مدرن بازار مورد نیاز است.

  1. چه فناوری برای توسعه اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی نیاز دارید؟
   انتخاب فناوری برای اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی یکی از نگران کننده ترین نکات برای استارت آپ ها است.
  • آیا برنامه شما به اندازه کافی قادر خواهد بود تا پایگاه گسترده کاربران را مدیریت کند؟
  • آیا باید یک شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل چند پلتفرمی را در ایران، برای ادغام فناوری مناسب استخدام کنید؟
  • آیا آن فناوری به اندازه کافی قابل اعتماد و آزمایش شده است تا در توسعه اپلیکیشن شما ادغام شود؟
  • بهترین ترکیب فناوری که می توانید برای توسعه برنامه فروشگاه اینترنتی استفاده کنید چیست؟

  هزینه استخدام یک توسعه دهنده اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

  میانگین هزینه ساعتی استخدام توسعه‌ دهنده اپلیکیشن درایران متغییر است. باز هم قیمت نهایی برای استخدام یک توسعه‌ دهنده اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی به ویژگی زیادی بستگی دارد.

  عوامل اصلی موثر بر هزینه استخدام توسعه دهندگان برنامه فروشگاه اینترنتی چیست؟


  اکنون مستقیماً به این سؤال می‌رسیم که مستقیماً بر تصمیم نهایی شما تأثیر می‌گذارد، اینکه استخدام یک توسعه‌ دهنده اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی دقیقاً چقدر هزینه دارد؟ خوب، صادقانه بگوییم، عوامل متعددی وجود دارد که می تواند بر هزینه کلی توسعه برنامه تأثیر بگذارد. اما در اینجا قصد داریم چند عامل اصلی را که به طور قابل توجهی بر هزینه توسعه اپلیکیشن تاثیرمی‌گذارند، بحث کنیم.

  تعداد پلتفرم ها: بومی یا کراس


  اگر در حال ساخت یک برنامه Native برای اندروید، iOS یا هر دو هستید. تعداد بیشتر پلتفرم ها به سادگی به هزینه های بیشتر تبدیل می شود. هزینه تخمینی توسعه یک برنامه Native برای یک پلتفرم تقریباً 200 الی 400 ملیون تومان خواهد بود.

  ساختار تیم

  ساختار تیم

  برون سپاری یا درون سازمانی
  این عامل اصلی محرک هزینه اپلیکیشن شما است. وقتی نوبت به استخدام توسعه دهندگان اپلیکیشن می رسد، بسیاری از شما در دوراهی قرار دارید که آیا باید یک تیم توسعه داخلی بسازید یا یک شرکت توسعه نرم افزار استخدام و پروژه خودتان را برون سپاری کنید. داشتن تیم داخلی برای شما بیشتر از برون سپاری پروژه هزینه دارد. در حالی که باید ساعت‌ های زیادی را روی صفحه نمایش متخصصان فناوری اطلاعات برای تیم داخلی خود سپری کنید، از سوی دیگر، می‌توانید به سادگی تیمی از مدیر پروژه، تحلیلگر کسب‌ وکار، توسعه‌ دهنده بک اند و فرانت اند، تضمین کیفیت و موارد دیگر را با هزینه ساعتی استخدام کنید.

  محل استقرار تیم توسعه

  هزینه استخدام یک توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل بسته به مکان و هزینه زندگی آن بسیار متفاوت است. در حالی که هزینه ساعتی استخدام یک توسعه‌ دهنده در ایران از 200 هزار تومان شروع میشود. توسعه‌ دهندگان کشور های پیشرفته بیش از 20 دلار شروع خواهد شد، ایالات متحده آمریکا و بریتانیا گران‌ ترین مکان‌هایی هستند که باید با هزینه ساعتی 100 تا 150 دلار در نظر بگیرید.

  نتیجه
  در این بازار دیجیتال محور مدرن، اداره و مدیریت کسب و کار شما نیازمند تلاش های زیادی است. از تحقیقات بازار، بهترین استراتژی‌های کسب‌ وکار گرفته تا استفاده از فناوری‌های به‌ روز، موارد مختلفی در موفقیت کسب‌ وکار فروشگاه اینترنتی نقش دارند. و ما امیدواریم که تمام پارامترهای مهم توسعه یک اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی از جمله ویژگی ها و هزینه تخمینی را پیدا کرده باشید که به شما در تصمیم گیری در آینده کمک می کند.

  اگر شما نیز به دنبال راه هایی برای بهبود کسب و کار خود هستید، قطعا باید به استخدام یک شرکت توسعه اپلیکیشن با تجربه در ساخت راه حل های سفارشی با پیاده سازی ایده های مختلف در محصولات فکر کنید. در واقع، با همکاری با تیمی از توسعه دهندگان ماهر می توانید به راحتی ایده اپلیکیشن خود را ارزیابی کرده و برآوردهای درست را دریافت کنید.

  5/5 - ( 1 امتیاز )

  دیدگاه شما نگاه ما رو عوض میکنه !

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برچسب‌ها:
  پشتیبانی آنلاین