پرش به محتوا
هزینه توسعه اپلیکیشن تناسب اندام چقدر است؟

هزینه توسعه اپلیکیشن تناسب اندام چقدر است؟

آیا می خواهید با اپلیکیشن موبایل تناسب اندام خود درآمد زیادی کسب کنید؟ آیا می خواهید اپلیکیشن موبایل مانند کرفس و مانکن داشته باشید؟ آیا می خواهید از ویژگی ها و قیمت های اپلیکیشن تناسب اندام مطلع شوید؟ خب به جای درستی آمده اید. این پست تمام شک و تردیدهای شما را در رابطه با توسعه اپلیکیشن موبایل تناسب اندام را برای شما برطرف می کند. همچنین نکاتی را برای یافتن شرکت‌های توسعه اپلیکیشن مورد اعتماد درایران را ذکر خواهیم کرد. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، بیایید شروع کنیم.

خدمات آنلاین تناسب اندام: مختصر

طبق تحقیقات که تیم چارا انجام داده است اخیر، مشخص شده است که استفاده از برنامه های موبایل تناسب اندام در طول 3 سال گذشته تقریباً 330 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، گزارش همچنین بیان می‌کند که تقریباً ۷۵ درصد از مردم حداقل دو بار در هفته از طریق اپلیکیشن‌های موبایل تناسب اندام استفاده میکنند و ۲۵ درصد بقیه ۱۰ بار در هفته از این نوع اپلیکیشن‌های موبایل استفاده می‌کنند!

انواع مختلف اپلیکیشن های موبایل تناسب اندام

اکنون بیایید نگاهی گذرا به سهم بازار بهترین اپلیکیشن های تناسب اندام در ایران را داشته باشیم

اپلیکیشن کرفس

یک پلتفرم تناسب اندام با فناوری هوشمند است که فعالیت این تیم در تهران است. کرفس یک چرخه کامل سلامتی و تجربه مراقبت های بهداشتی را برای کاربران خود فراهم می کند. این برنامه یک رویه تناسب اندام و همچنین مربیگری شخصی از راه دور را ارائه می دهد.

ویژگی های معمول یک برنامه موبایل تناسب اندام چیست؟

در اینجا برخی از ویژگی‌های رایجی که برای داشتن اپلیکیشن تناسب اندام باید داشته باشید آورده شده است

ثبت نام ورود

این به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک یا لینکدین یا با شناسه ایمیل شخصی وارد برنامه یا ثبت نام کنند.

مشخصات کاربر

در اینجا کاربر می تواند اطلاعات پروفایل را که برای عموم قابل مشاهده است را سفارشی کند.

داشبورد کاربر

در این بخش کاربر می تواند نمودار و سایر اطلاعات شخصی شده را مشاهده کند.

جستجو کردن

در اینجا کاربر می تواند پزشکان و هر چیزی را که می خواهد ببیند جستجو کند. حتی این جعبه جستجو دارای تکمیل خودکار و پیشنهادات است.

نوتیفیکیشن

این ویژگی خاص باعث می‌شود که کاربر در مورد دوز تغذیه روزانه یا زمان‌ بندی تمرین خود مطلع شود.

مربیگری ویدیویی

مربیگری ویدیویی

با کمک این ویژگی، کاربران اپلیکیشن موبایل می توانند به صورت بلادرنگ تمام ویدیوهای زنده و اطلاعاتی متخصصان سلامت، ورزش، تغذیه، مدیتیشن، یوگا و موارد دیگر را مشاهده کنند.

دکتر


در این ویژگی می توانید به کاربر خود یک سرویس چت با یک متخصص حرفه ای که در اپلیکیشن موبایل در دسترس خواهد بود برای ارائه مشاوره در اختیار کاربر خود قرار دهید.

کارما


امتیاز کارما نوعی امتیاز پاداش است که می تواند توسط کاربر برنامه شما به عنوان ارز ضروری برای کمک مالی فهرست شده در پلتفرم استفاده شود.

فید فعالیت

در این ویژگی، کاربر اپلیکیشنتناسب اندام به راحتی می تواند به جریان های مختلف فعالیت هایی که معمولاً به ترتیب زمانی و متوالی مرتب می شوند، نگاه کند.

فرایند پرداخت

این یک سیستم پردازش پرداخت داخلی است که کاربران را قادر می‌سازد تا هزینه خدمات خود را مستقیماً از برنامه تلفن همراه برای خدمات موجود پرداخت کنند.

آرنا


با استفاده از این ویژگی‌های خاص، اپلیکیشن موبایل به شما این امکان را می‌دهد تا برای سلامتی و سبک زندگی بهتر تحت تأثیر و انگیزه دوستان قرار بگیرید.

تجزیه و تحلیل و گزارش

با کمک این ویژگی، گزارش‌های منظمی از رفتار اپلیکیشن موبایل، گلوگاه‌های شبکه، مشکلات اپلیکیشن‌ و خرابی‌های اپلیکیشن دریافت می‌کنید.

مربیگری شخصی

مربیگری شخصی

در این ویژگی می‌توانید برای هر یک از کاربران خود یک مربی شخصی فراهم کنید که به موفقیت، و با انگیزه در دستیابی به اهداف تناسب اندام و سلامت کمک کند. از آنجایی که هدف اصلی هر کاربر سالم تر شدن، احساس بهتر یا ترک یک عادت بد است.

پاداش


با کمک این ویژگی، کاربر اعلان‌هایی در مورد پاداش‌ها و پیشنهادات مختلف، فروش عضویت ویژه دریافت می‌کند و همچنین اعتبار نقدی دریافت می‌کند که به راحتی می‌تواند در محصولات فروشگاه خرید داشته باشد.

فروشگاه برای سلامتی

با استفاده از این ویژگی، کاربر می تواند از طیف گسترده ای از محصولات مراقبت های بهداشتی و تناسب اندام را سفارش دهد که در آن می تواند تنقلات و مواد غذایی مرتبط با رژیم غذایی، تجهیزات ورزشی، و همچنین مکمل های غذایی یا مراقبت های بهداشتی را خریداری کند.

چالش های مختلف در ایجاد یک اپلیکیشن تناسب اندام چیست؟


برنامه های تناسب اندام از نظر عملکرد و ویژگی ها به طور قابل توجهی با برنامه مراقبت های بهداشتی معمولی متفاوت هستند. چالش‌های زیادی برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های موبایلی حرفه‌ای تناسب اندام وجود دارد. ازجمله:

امنیت داده ها

مهمترین نگرانی توسعه دهندگان برنامه های موبایل تناسب اندام در مورد ایمنی و امنیت داده های ورزشکاران است. یک شرکت توسعه اپلیکیشن خوب درایران باید از امنیت کامل و حفظ حریم خصوصی داده های بیماران مانند اعتبار مالی، اطلاعات شخصی و داده های پزشکی آنها اطمینان حاصل کند.

سازگاری با سیستم پزشکی قدیمی

آخرین برنامه ها با مشکلات سازگاری با مراکز پزشکی و بیمارستان های قدیمی مواجه می شوند زیرا آنها با استفاده از فناوری قدیمی کار می کنند. توسعه دهندگان اپلیکیشن در ایران باید زمان کافی را صرف کنند تا از ویژگی ها و پیچیدگی های یک سیستم قدیمی مطلع شوند. توسعه برنامه‌های تناسب اندام تلفن همراه پیشرفته که با استفاده از پرطرفدارترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌های توسعه برنامه ایجاد می‌شوند، به یک کار بسیار چالش برانگیز تبدیل میشود.

حریم خصوصی کاربر

اپلیکیشن تناسب اندام به اطلاعات شخصی بیماران می پردازد، که حساس هستند، توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل در ایران باید از اطلاعات مهم مرتبط با سلامتی کاربران در اولویت اول محافظت کنند. علاوه بر این، شرکت‌های توسعه‌ دهنده اپلیکیشن در حین توسعه یک برنامه تلفن همراه تناسب اندام باید از قانون پاسخگویی مراقبت‌های بهداشتی پیروی کنند که از حریم خصوصی کاربر حمایت می‌کند. همچنین، این برنامه های تلفن همراه باید مطابق با استاندارد ها باشند.

برآورد هزینه توسعه برنامه تناسب اندام

برآورد هزینه توسعه اپلیکیشن تناسب اندام

در واقع، تخمین دقیق هزینه توسعه برخی ویژگی ها دشوار است. به همین دلیل است که هنگام ارزیابی ارزش یک پروژه، ما هر جنبه را از دو منظر ارزیابی می کنیم: خوش بینانه و بدبینانه. وقتی در مورد انتشار خوش‌بینانه صحبت می‌کنیم، فکر می‌کنیم همه ما باید در اولین تلاش یک کار عالی انجام دهیم و هیچ انحرافی جود ندارد.

حدس بدبینانه زمانی اتفاق می‌افتد که به ویژگی‌های پیچیده غیرمعمولی فکر می‌کنیم که می‌تواند با سایر ماموریت‌ها، خلق و خوی بد، آب و هوا و... تداخل داشته باشد، که می‌تواند مانع از انجام مأموریت‌های سریع همه مشتریان شود. سازش با الزامات. در واقع، تفاوت بین یک سناریوی خوش بینانه و بدبینانه تنها چند ساعت است بنابراین مشتری یک تخمین تقریبی بر اساس میانگین دریافت می کند.

در اینجا ما تخمین کلی هزینه پروژه را انجام داده ایم، با این فرض که یک استارتاپ کوچک با MVP باشد. به برخی از ویژگی های اساسی برای توسعه و پیاده سازی نگاهی بیندازید:

 • داشبورد - 12-14 ساعت
 • مجوز - 8-10 ساعت
 • مشخصات مشتری - 10-14 ساعت
 • همگام سازی تقویم - 4-8 ساعت
 • ثبت بازدید - 6-10 ساعت
 • رزرو وقت پزشک - 12 تا 16 ساعت
 • تماس های ویدیویی - 14 تا 20
 • اعلان‌های نوتیفیکیشن - 6 تا 8 ساعت
 • یکپارچه سازی سیستم های پرداخت - 16 تا 20 ساعت
 • عملکردهای مختلف مرتبط دیگر مانند لیست پزشکان، انیمیشن، شمارش تخصص ها - 16 تا 20 ساعت

باید زمانی برای برقراری ارتباط در تیم با مشتری وجود داشته باشد. علاوه بر ساختار برنامه، در برخی موارد نیاز به توضیح است که باید انجام شود. ما نمی خواهیم محصولی را ایجاد کنیم و فراموش کنیم، برنامه باید همچنان حفظ شود، بهبود یابد و با نیازها و نیازهای کاربر نهایی تطبیق داده شود و امکان گسترش امکانات باید از قبل در نظر گرفته شود. این واقعاً بسیار مهم است، اگر اصولاً وقت نگذاریم، ممکن است در آینده با مشکلاتی مواجه شویم که یک کار کوچک یا توسعه بسیار بیشتر از آنچه واقعاً نیاز داریم طول بکشد. بیایید در آینده سرمایه گذاری کنیم و برنامه هایی را توسعه دهیم که باید از همان ابتدا انجام شوند. توسعه معماری اپلیکیشن موبایل نیز حدود 8 تا 10 ساعت بیشتر طول می کشد و برای برقراری ارتباط، 5 تا 10 درصد از زمان تخمینی پروژه اضافه می شود.

نکاتی برای انتخاب شرکت مناسب:

نکاتی برای انتخاب شرکت مناسب:

1) آگاهی از الزامات اپلیکیشن تناسب اندام شماقبل از انتخاب هر شرکت سازنده اپلیکیشن، لازم است که ایده جامعی داشته باشید که یکی از موارد ضروری است. قبل از تماس با برنامه‌ نویس برنامه‌ تان، چند سؤال بپرسید. آیا برنامه ای برای اکثر افراد مانند اندروید، iOS اختصاص داده شده است؟ هنگامی که پلتفرمی را پیدا کردید که می خواهید برنامه تناسب اندام خود را در آن داشته باشید، می توانید شرکت توسعه نرم افزار اندروید و ios چارا را در ایران انتخاب کنید و با یک هدف دقیق توسعه نرم افزار خود را شروع کنید.

2) نگاهی گذرا به مجموعه شرکت داشته باشید


برای ایده های همگرایی فنی عمق پورتفولیوی شرکت مناسب است.

3) اندازه شرکت را ببینید


انجام تحقیق و توسعه اساسی برای مشتریان شرکت. با وجود برخی از این حجم کار، تعداد توسعه دهندگان نیز بسیار کمتر از این مورد است.

4) تحویل به موقع برنامه موبایل و قیمت مقرون به صرفه


قبل از انتخاب یک شرکت توسعه تلفن همراه، مشکل دیگری به عنوان مظنه برای شرکت ها ایجاد می شد. قبل از انتخاب ارزان ترین شرکت در بازه زمانی مورد نیاز، قیمت ها را برای شرکت های برنامه نویسی مختلف مقایسه کنید. حتما یک شرکت قادر است با بودجه مناسب برنامه های با کیفیت بالا توسعه دهد.

5) پشتیبانی فنی و نگهداری پس از فروش


بررسی پشتیبانی فنی و کمک بیشتر در توسعه برنامه. تعمیر و نگهداری فنی و نقشی که پس از پشتیبانی از توسعه برنامه ایفا می شود.

بیایید جمع بندی کنیم

در این پست، جزئیاتی را که باید هنگام توسعه اپلیکیشن اندروید تناسب اندام بدانید را ذکر کردیم. همچنین باید یک نکته را در نظر داشته باشید که هزینه کل توسعه اپلیکیشن موبایل بسته به ویژگی انتخابی شما در اپلیکیشن موبایل، شرکت توسعه اپلیکیشن و محل شرکت توسعه اپلیکیشن متفاوت است. همچنین در این مقاله نکات مختلفی را در مورد انتخاب شرکت سازنده اپلیکیشن مناسب درایران را ذکر کردیم.

سوالات متداول

 • هزینه تقریبی توسعه اپلیکیشن تناسب اندام چقدر است ؟

کل تخمین زمان مورد نیاز برخی از شرکت های توسعه اپلیکیشن موبایل درایران یا توسعه و طراحی در حدود 220 ساعت است. در معادل پولی، این حدود 175 ملیون تومان میباشد که این رقم در کشورهای اروپایی و توسعه یافته تا 40 هزار یورو خواهد بود، اما باید این را نیز در نظر داشته باشید که این فقط هزینه طراحی و توسعه است، بخش توسعه سرور و اپلیکیشن (فرانت اند و بک اند) از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است.

5/5 - ( 1 امتیاز )

دیدگاه شما نگاه ما رو عوض میکنه !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی آنلاین